2020. szeptember 2. szerda

szept. 2
0:00
Az alapító citromdíja – Moncz Attila publicisztikája (She)
A „Mi lesz Lionel Messivel?” fedőnevű össznépi társasjáték közben kissé elsikkadt, hogy az argentin támadónak játék nélkül is sikerült újabb csú...
szept. 2
0:03
Lehet, hogy a határzár miatt elviszik Budapestről az európai Szuperkupa-meccset (444.hu)
Lehetnének nézők a meccsen, csak őket be kellene engedni az országba. A Kicker szerint az UEFA a magyar kormánnyal egyeztet.
szept. 2
0:04
US Open: Murray meccslabdát hárítva, 0:2-ről jutott tovább (She)
Andy Murray kétjátszmás hátrányból felállva, meccslabdát hárítva 4:6, 4:6, 7:6, 7:6, 6:4-re legyőzte a japán Nisioka Josihitót az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) első fordulójában. Továbbjutott még a férfiak mezőnyében Dominic Thiem, Karen Hacsanov és Andrej Rubljov is, míg a nőknél Sofia Kenin, Konta Johanna és Garbine Muguruza.
szept. 2
0:06
Mennyből a mennybe? – Kohán Gergely jegyzete (She)
A 2020-as világméretű hullámvasút tökéletesen illusztrálható a kerékpársporton – a magyar viszonyain keresztül is.Az esztendőnek úgy...
szept. 2
0:06
Mégis nézők előtt nyithatják a szezont Gulácsiék (Infostart)
A Gulácsi Pétert és Willi Orbánt foglalkoztató RB Leipzig labdarúgócsapata 8400 néző előtt játszhat a Bundesliga 2020/2012-es szezonnyitóján.
szept. 2
0:06
Ez aztán az igazi hidegzuhany! Így debütált Bobby Dalbec (Blikk)
Emlékezetesre sikerült Bobby Dalbec (25) debütálása az észak-amerikai profi baseball-ligában (MLB) és a Boston Red Soxban: a fiatal játékos élete első találkozóján, első sikeres ütéséből hazafutást ért el a Washington Nationals elleni alapszakasz-győzelem (9-5) alkalmával.
szept. 2
0:10
Rosszindulatú daganat miatt kezelik a világklasszis teniszezőt (Infostart)
Babos Tímea ellen is játszott tavaly az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének első fordulójában.
szept. 2
0:10
Szurkolói nélkül nem félelmetes a válogatott: Mészöly Kálmán szerint legyőzhetőek a törökök (Blikk)
Fanatikus szurkolói nélkül legyőzhető a török labdarúgó-válogatott Mészöly Kálmán (79) szerint!
szept. 2
0:14
Férfi vízilabda ob I - Elhalasztanak három szerdai mérkőzést (Infostart)
a korábban elhalasztott UVSE-Szentes találkozón kívül a Szolnok-BVSC és az OSC-KSI meccseket sem játsszák le.
szept. 2
0:14
Ennyi volt: bejelentette visszavonulását az olimpiai bajnok sportoló (Blikk)
Visszavonul Viktoria Rebensburg, az olimpiai aranyérmes alpesi síző.
szept. 2
0:18
US Open: Keys legyőzte Babost az első fordulóban (She)
Babos Tímea 56 perc alatt 6:1, 6:1-es vereséget szenvedett a világranglista 14. helyén álló Madison Keystől a 140. US Open női egyes tornájának 1. fordulójában.
szept. 2
0:18
Lewis Hamilton a Ferrari "ünnepén" alázhatja porig a vörös istállót (Infostart)
Vámosi Péter szakíró szerint a maranellói F1-csapat ezredik futamán megtörténhet az, amitől minden Schumacher-fanatikus retteg.
szept. 2
0:18
Megvolt a bejelentés: három vízilabda-mérkőzést is elhalasztanak a járvány miatt (Blikk)
A koronavírus-járvány miatt elhalasztanak három mérkőzést a férfi vízilabda-bajnokság szerdai, második fordulójából.
szept. 2
0:22
Személyes találkozón győzködnék Messit a Barca vezetői (Infostart)
A katalán sztárcsapat kapitánya múlt héten jelentette be távozási szándékát, és bár a vezetőség a játékos édesapjával - egyben ügynökével - a héten ül tárgyalóasztalhoz, szeretnék, ha a támadóval is tudnának beszélni.
szept. 2
0:24
Andy Murray: "Vészhelyzet esetén használhatjuk a jégfürdőt. Ez most az. Mindenem fáj." (Eurosport)
A korábbi világelső 0-2-s hátrányból felállva, mérkőzéslabdát is hárítva győzte le Yoshihito Nishiokát a US Open első fordulójában.
szept. 2
0:42
Megtört az átok, Fucsovics győzött a US Open főtábláján! (She)
szept. 2
2:42
US Open: Fucsovics könnyedén legyőzte Dellient, jöhet Dimitrov (She)
A férfi teniszezők US Openjén az első fordulóban a legfrissebb világranglista 66. helyén álló Fucsovics Márton a 97. pozícióban rangsorolt bolíviai Hugo Dellien ellen lépett pályára és aratott 1:48 perc alatt simán háromszettes győzelmet. A magyar éljátékos pályafutása első főtáblás győzelmét aratta a US Openen és a folytatásban a 14. helyen kiem
szept. 2
3:48
Ötödször győzedelmeskedett a Bajnokok Ligájában Marozsán Dzsenifer – Most elárulta, hogyan ünnepelt a nagy nap után (Blikk)
A Budapesten született, de Eb-t és olimpiai bajnoki címet a német labdarúgó-válogatott tagjaként nyerő Marozsán Dzsenifer (28) – a legeredményesebb magyar származású labdarúgóként – az ötödik Bajnokok Ligája-győzelmét ünnepelhette.
szept. 2
4:18
Murray brutálisan kemény, Serena könnyebb meccsen jutott tovább, Babos búcsúzott (Eurosport)
A skót 4 óra 39 perces csatát követően harcolta ki a továbbjutást.
szept. 2
5:18
Szétnyílt az edzőnő ruhája, eszményi mell buggyant ki a pánt alól (Ripost)
Hope káprázatos idomait bűn is lenne takargatni. Közel másfélmillió rajongója odáig van az ilyen fotókért.
szept. 2
6:30
Szintet lépett Fucsovics Márton a US Openen (Infostart)
Babos Tímea viszont 6:1, 6:1-re kikapott a járványszünet utáni első Grand Slam első fordulójában.
szept. 2
6:39
Fucsovics történelmi sikert aratott a US Openen, Babos egyesben kiesett (BorsOnline)
Fucsovics Márton pályafutása első győzelmét aratta az amerikai nyílt teniszbajnokság főtábláján. Babos Tímea ellenben nagyon simán kikapott a hetedik helyen kiemelt Madison Keystől.
szept. 2
6:54
Nhl: szűken nyert a Canucks, hosszabbítás után örülhetett a Flyers (She)
Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában szerdára virradóra két mérkőzést játszottak: a Philadelphia Flyers hosszabbítás után győzött 4–3-ra a New York Islanders ellen, míg a Vancouver Canucks 2–1-re nyert a Vegas Golden Knights ellen. Ezzel mindkét győztes csapat szépített, mind a két párharc állása 3–2 a mai vesztes javára.
szept. 2
7:12
Nba: nyert és továbbjutott a Denver Nuggets (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában szerda virradóra egy mérkőzést játszottak: a Denver Nuggets „fogadta” a Utah Jazzt a Nyugati főcsoport negyeddöntőjének hetedik, mindent eldöntő meccsén. A „hazaiak” remekül kezdtek, a második és a harmadik negyedben is volt már 19 pont az előnyük, ám a Jazz nagy hajrával fordított, v
szept. 2
7:12
Fucsovics első főtáblás sikere a US Openen (Eurosport)
Fucsovics Márton pályafutása első győzelmét aratta az amerikai nyílt teniszbajnokság főtábláján: a magyar játékos kedden Hugo Dellient múlta felül három játszmában a nyitófordulóban.
szept. 2
7:30
Menesztették Vadócz Krisztián csapatának edzőjét (Infostart)
Már nem Diego Forlán az edzője az uruguayi bajnokság legnépszerűbb csapatának, a Penarolnak, amelyben Vadócz Krisztián is futballozik.
szept. 2
8:12
Koronavírus: elhalasztják a Bicske–Komárom NB III-as bajnokit (She)
A labdarúgó NB III Nyugati csoportjában szereplő Komárom VSE a közösségi oldalán számolt be róla, hogy a csapat egyik játékosa a koronavírus tüneteit produkálta, sőt, a futballistánál az elvégzett teszt pozitív eredményt mutatott.
szept. 2
8:12
Öt év után sikerült az áttörés Fucsovics Mártonnak (888.hu)
szept. 2
8:12
Bernal: "A célunk a veszteségek minimalizálása az utolsó hét előtt" (Eurosport)
Az első komolyabb hegyi szakasz után nyilatkoztak a Tour de France esélyesei.
szept. 2
8:18
Légiósok: Mélyen érintett Forlán távozása (She)
Nehezen élte meg Diego Forlán menesztését az Uruguayban futballozó Vadócz Krisztián, aki az új vezetőedzőnek is bizonyítaná, hogy számíthatnak rá a Penarolnál.
szept. 2
8:27
Történelmi magyar siker született Amerikában, amíg aludtál (Ripost)
Fucsovics Márton nagyon régóta várt erre a győzelemre.
szept. 2
8:30
A király visszatér! (Eurosport)
Tavasszal már pedzegette, most pedig hivatalossá vált: újra a profik között fog játszani Stephen Hendry.
szept. 2
8:36
Parkettára lép a Veszprém és a Szeged is - sport a tévében (Infostart)
Folytatódik a Tour de Hongrie és a Tour de France is, de a US Openről se feledkezzünk meg!
szept. 2
8:36
A WTCR főnöke elmondta, hány egész éves nevező és márka lesz idén (Eurosport)
Az állandó indulók, és képviselt márkák száma is megvan
szept. 2
8:48
A Nuggetsé a hetedik meccs, 3–1-ről esett ki a Jazz (She)
A korábbiakhoz képest egészen más mérkőzést hozott a Denver–Utah párharc vége – a Boston egylabdás végjátékban másodszor is legyűrte a Torontót, így 2–0-s előnybe került.
szept. 2
9:06
amikor Juhász egyenlített és megvertük a világbajnokot (She)
A múlt héten lezárult a Nemzeti Sport 20 év ászai elnevezésű olvasói szavazása, melyben az elmúlt húsz év magyar álomtizenegyét kerestük, s a napokban e csapat tagjainak egy-egy emlékezetes mérkőzését idézzük fel.  A védelembe a legnagyobb szavazatszámmal bekerülő Juhász Roland 95 válogatott mérkőzése között akad néhány emlékezetes, de talán mind k
szept. 2
9:18
US Open: Kim Clijsters és Venus Wiliams is kiesett az első körben (She)
A New Yorkban zajló US Open első fordulója szerdára virradóra végül lezárult: az utolsó között lépett pályára három korábbi világelső: Kim Clijsters, Venus Williams és húga, Serena Williams. Utóbbi kettő ráadásul rekordokat is átírt. A férfiak mezőnyében továbbjutott a teljes mezőny legalacsonyabban rangsorolt játékosa, a világranglista 185. h
szept. 2
9:24
Sznúker: újra versenyez a hétszeres világbajnok (She)
Stephen Hendry szabadkártyát kapott az elkövetkező két World Snooker Tour-idényre – adta hírül a bbc.com.
szept. 2
9:30
Magyar válogatott: A lényeg, hogy futballozhatunk! (She)
A jó formában hazatérő védő ebben az idényben még nem volt vesztes csapat tagja, s azt reméli, hogy a sorozat sokáig tart, és a Törökország elleni, csütörtök esti Nemzetek Ligája-mérkőzés is jó eredménnyel zárul.
szept. 2
9:30
Veszélyes területen a magyar válogatott, ezek a szabályok (Ripost)
Csütörtökön közel 10 hónap után focizik újra a magyar fociválogatott. A törökországi Nemzetek Ligája-meccsen nem csak az ellenfélből kell felkészülni. A koronavírus elleni védekezés már szinte ugyanolyan fontos, mint a pályán elért eredmény.
szept. 2
9:39
Fucsovics először nyert a US Open főtábláján, Babos kikapott (Behaviour)
A férfi ranglista 66. helyén álló magyar teniszező a bolíviai Hugo Dellient múlta felül, a női rangsor 101. helyezettjét az amerikai Madison Keys búcsúztatta.
szept. 2
9:41
Szingapúri milliárdos teszi tönkre a patinás csapatot (Behaviour)
Még a következő bajnoki részvétel is kérdésessé vált a Valencia labdarúgócsapatánál, mivel tulajdonosa nem finanszírozza tovább a klubot.
szept. 2
9:42
Dina Marci és Valter Attila is nagy csatára számít a Kékesen (Eurosport)
Jön a Tour de Hongrie utolsó szakasza, Dina Marcinak és Valter Attilának is van még esélye az összetett győzelemre.
szept. 2
9:48
Honvéd: Ki és be is lehet kerülni a keretbe (She)
A kispesti vezetőedző, Bódog Tamás rendületlenül kitart a futballfilozófiája mellett, azaz bízik a letámadásban, de közben azt is elismeri, hogy finomítani kell a rendszeren.
szept. 2
9:54
NL: a Real Madrid támadója térdsérülés miatt nem játszhat (She)
Elhagyta a spanyol válogatott edzőtáborát Marco Asensio, az idén bajnoki címet nyerő Real Madrid 24 éves labdarúgója.