2020. szeptember 4. péntek

szept. 4
0:00
NL: „repülő” Szoboszlai, nagyot küzdő Holender (She)
Mint megírtuk, a labdarúgó Nemzetek Ligája B-divíziójának 1. fordulójában a magyar válogatott Szoboszlai Dominik pazar szabadrúgásgóljával 1–0-ra legyőzte Törökországot Sivasban. Tekintsék meg az MLSZ legjobb fotóit a mérkőzésről!
szept. 4
0:03
Szoboszlai bombagóljával nyert Törökországban a magyar válogatott (444.hu)
Nagyon nagy gólt rúgott a Nemzetek Ligájában a legtehetségesebb magyar támadó.
szept. 4
0:03
Hazaért a szökés, Lutsenko nyerte a Tour csütörtöki szakaszát (Eurosport)
.
szept. 4
0:03
Abszurdnak tűnő dolog miatt nem lehet garantált Dzsudzsák számára a kezdő az MTK-nál (Liner)
Ha hinni lehet a híreknek, akkor lehetséges, hogy egy egészen furcsa dolog miatt nem kerülhet az MTK futballcsapatához a neves válogatott csapatkapitány, Dzsudzsák Balázs.
szept. 4
0:04
Puskás-díjat Szoboszlainak!; Valter Attila: Giro vagy Vuelta... (She)
A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk
szept. 4
0:06
Tizedik klubjukat vették meg a Manchester City tulajdonosai (Infostart)
Egy ideje már érdeklődtek a francia futball iránt.
szept. 4
0:07
A tűzijáték elmaradt, Lutsenko szökésből nyert (Eurosport)
Úgy tűnik, az összetett esélyesek nem az első héten akarnak csatázni a sárga trikóért...
szept. 4
0:07
Ezt mondta Messi édesapja a Barcelona elnökének: itt már nincs miről beszélni… (Liner)
Lionel Messi édesapja nagyon egyértelmű szavakat fogalmazhatott meg a legendás futballista távozása kapcsán, ami igencsak egyértelműnek tűnik.
szept. 4
0:10
Két góllal nyertek az oroszok (Infostart)
Az orosz labdarúgó-válogatott 3-1-re nyert Moszkvában a szerb együttes ellen a magyar érdekeltségű csoportban a Nemzetek Ligája csütörtöki nyitányán.
szept. 4
0:11
Djokovic: "Próbálok néha egy kis energiát teremteni, nagyon hiányoznak a nézők" (Eurosport)
.
szept. 4
0:11
Meglepően „keveset” kérhet/kaphat a Barcelona Messiért (Liner)
A támadó viszonylag alacsony összegért cserébe kerülhet át az új csapatához, noha még mindig a világ egyik legjobb játékosáról beszélünk, aki hatalmas marketingértékkel bír.
szept. 4
0:14
Timo Werner gólt szerzett, de nem nyertek a németek rangadón (Infostart)
A spanyol labdarúgó-válogatott a 96. percben szerzett góllal mentett pontot Németország vendégeként a Nemzetek Ligája csütörtöki első fordulójában, melynek során Wales, Ukrajna, valamint a Feröer-szigetek is győzelemmel rajtolt a magyarok és az oroszok mellett.
szept. 4
0:15
Tizenegy évesen látta Andy Murray-t élőben játszani, ma arra készül, hogy legyőzze (Eurosport)
Felix Auger-Aliassime kőkemény csatára számít a skót ellen.
szept. 4
0:15
A Liverpool nagy kiszemeltje Kloppal akar dolgozni: irány a Premier League? (Liner)
Egy újabb fordulat következhet a Liverpoolnál, mivel eddig úgy tűnt, hogy a rivális van előnyben a közpéppályás leigazolásával kapcsolatban, de most kiderült, hogy a sztárjátékos Jürgen Kloppal akar együtt dolgozni.
szept. 4
0:18
Pénteki sportműsor: pályán az olaszok és a hollandok az NL-ben (She)
Pénteken folytatódnak a Nemzetek Ligája küzdelmei, az olaszok a bosnyákokkal, a hollandok a lengyelekkel találkoznak. A labdarúgó NB I-ben bepótolják a 2. fordulóból elmaradt Kisvárda–Puskás Akadémia mérkőzést. A Formula–1 Olaszországból jelentkezik, az 1. és a 2. monzai szabadedzést élőben követhetik honlapunkon. A férfi kézi SEHA-ligában négyes d
szept. 4
0:19
Búcsúzott az idei Australian Open döntőse (Eurosport)
.
szept. 4
0:23
Továbbjutott a második kiemelt, Pironkova három év kihagyás után győzte le Muguruzát (Eurosport)
.
szept. 4
0:24
Futball, pálya – Vincze András publicisztikája (She)
Augusztus 6-án keltezett hír internetes oldalunkról: Ellen Fokkema lett Hollandiában az első női labdarúgó, aki férficsapatban is játszhat. M...
szept. 4
0:27
McEnroe szerint Djokovicot csak Djokovic verheti meg az idei US Openen (Eurosport)
Esetleg valamelyik nagy adogató vagy egy nagyon fitt fiatal játékos.
szept. 4
0:31
Spórolás vagy erőnléti gondok: Bernal visszafogta az emberét az utolsó kilométeren (Eurosport)
Mollema hallotta, ahogy a címvédő arra kérte Kwiatkowskit, hogy lassítson.
szept. 4
0:35
Sima győzelemmel jutott tovább a születésnapos Thiem (Eurosport)
.
szept. 4
0:39
Szoboszlai fantasztikus szabadrúgásgóljával idegenben győzte le a törököket a magyar válogatott (Eurosport)
.
szept. 4
1:18
US Open: Babosék magabiztos győzelemmel a 16 között (She)
Babos Tímea és Kristina Mladenovic kettőse magabiztos, 6:2, 6:2-es győzelemmel jutott a 140. US Open női páros tornájának nyolcaddöntőjébe.
szept. 4
1:22
US Open: Fucsovics Márton legyőzte Dimitrovot a 2. fordulóban (She)
Egy héttel azt követően, hogy a világranglistán 66. helyen álló Fucsovics Márton legyőzte a 20. helyen rangsorolt Grigor Dimitrovot a Cincinnatiből New Yorkba áthelyezett ATP 1000-es torna második fordulójában, a US Open második körében újra találkoztak, és a mérkőzés megint Fucsovics sikerével zárult: a magyar fiú ötszettes, 4 óra 50 percig tar
szept. 4
1:39
Alighanem megvan a US Open legszebb ütése (Eurosport)
Pedig nem volt sok hely a hálótartóvas mellett
szept. 4
1:45
Fucsovics győzött, 32 közé jutott a US Openen (444.hu)
A 14. helyen kiemelt bolgár Grigor Dimitrovot győzte le.
szept. 4
2:36
US Open: születésnapra győzelem Thiemtől, Andy Murray búcsúzott (She)
A US Open negyedik napján sima háromszettes mérkőzésen jutott tovább a férfiaknál a második kiemelt Dominic Thiem, míg a nőknél az idei Australian Open győztese, Sofia Kenin nyert kanadai ellenfelével szemben, a spanyol Garbine Muguruza viszont meglepetésre kiesett a második fordulóban az amerikai nyílt teniszbajnokságon.
szept. 4
4:33
Se bugyi, se más: pucéran ült ki a teraszra Ronaldo ringó mellű kedvence (Ripost)
Viki tudomást sem vett a sztárfocista idétlen közeledési kísérletéről. Neymart és Hamiltont is megragadta már a szépsége.
szept. 4
4:33
Fucsovics Oscar-díjas pontot nyert meg Dimitrov ellen (Eurosport)
A nap egyik legszebb pontja Marcié volt
szept. 4
4:37
Újabb Fucsovics-bravúr New Yorkban! (Eurosport)
A magyar játékos egy hét alatt másodszor győzte le Grigor Dimitrovot, a következő körben a ranglistán mögötte álló Tiafoe-val találkozik.
szept. 4
4:41
Fucsovics szetthátrányból nyomta le a világbajnokot, ott van a US Open harmadik fordulójában (Eurosport)
Frances Tiafoe lesz majd a következő ellenfele.
szept. 4
4:48
Itt van Szoboszlai Dominik bombagólja, ezzel nyert a válogatott (Infostart)
Csütörtök este a labdarúgó Nemzetek Ligája B-divíziójának 1. fordulójában a magyar válogatott Szoboszlai Dominik pazar találatával 1-0-ra legyőzte Törökországot.
szept. 4
6:36
Szoboszlai elárulta: Ezt érezte a fantasztikus bombagólja előtt (Ripost)
A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra győzött Törökországban a Nemzetek Ligájában.
szept. 4
6:39
Gyönyörűen ütött el Thiem mellett az indiai teniszező (Eurosport)
.
szept. 4
6:48
Úgy néz ki, ez Fucsovics Márton US Opene lesz (Infostart)
Újabb győzelem, ezúttal a 14. kiemelt Grigor Dimitrov ellen, a nyolcaddöntőbe kerülésért meccsel egy verhető ellenféllel.
szept. 4
6:54
Babos Tímeáék első kiemelthez méltón nyitották az amerikai Grand Slamet (Infostart)
A US Open első fordulójából 59 perces meccsen jutottak tovább a másodikba a francia Kiki Mladenoviccsal.
szept. 4
6:57
Így győzte le Fucsovics Márton szetthátrányból Grigor Dimitrovot (Eurosport)
.
szept. 4
7:00
Fucsovics ezúttal is legyőzte Dimitrovot (HírTV)
A magyar játékos a legjobb 32 közé jutott az amerikai nyílt teniszbajnokságon.
szept. 4
7:33
Thiem: "Nehéz megmondani, milyen formában vagyok" (Eurosport)
.
szept. 4
7:39
Szenzáció Amerikában: Fucsovics megint elverte a világbajnokot (Ripost)
Majd' öt órán át gyűrték egymást a felek...
szept. 4
7:41
Buli helyett egyetemre ment a hős magyar bringás (Ripost)
Szenzációs sikert aratott a Tour de Hongrie-n Valter Attila. A magyar kerékpáros körversenyen tizenöt év után született újra hazai győzelem.
szept. 4
7:42
Nba: döbbenetes dudaszós dobással nyert a Toronto (She)
Úgy tűnt, hogy a Bostoné lett a győztes dobás, de 0.5 másodperc is elég volt a válaszra – a Clippers elsőre simán átlépett a Denveren az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.
szept. 4
7:44
NL: A magyarok igazi harcosok voltak – Senol Günes (She)
Senol Günes, a török labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya sajnálja, hogy csapata a Nemzetek Ligája első fordulójában hazai pályán 1–0-ra kikapott Magyarországtól.
szept. 4
7:46
Nhl: kétszeri hosszabbítás után maradt versenyben a Flyers (She)
A Philadelphia Flyers csütörtökön kétszeri hosszabbítás után nyert a New York Islanders ellen, amivel – kétmérkőzéses hátrányból felállva – kiegyenlítette a két csapat párharcát az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében.
szept. 4
8:15
Szoboszlai irgalmatlan nagy gólt lőtt, megvertük a törököket idegenben (SzMo)
A magyar labdarúgó-válogatott Szoboszlai Dominik bombagóljával 1-0-ra nyert Törökország vendégeként a Nemzetek Ligája új idényének csütörtöki nyitányán.
szept. 4
8:30
Nem épül a Hosszú Katinka Akadémia (Behaviour)
Egyelőre csak az biztos, hogy az eredetileg tervezett helyszínen el sem kezdődtek a világklasszis úszónő nevét viselő létesítmény építésének munkálatai.
szept. 4
8:36
F1: a partimód betiltása megmenti a Ferrarit a hazai blamától? (She)
A második állomásához érkezik a Formula–1 2020-as idényének harmadik tripla hétvégéje, a helyszín Monza, ahol egy korszak ér véget. A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) által bevezetett direktíva értelmében ugyanis a csapatok a hétvégén már nem játszadozhatnak a különféle motormódokkal, így a várakozások szerint sokkal szorosabb csata alakulhat k
szept. 4
8:42
Hamiltonék, magyar és nemzetközi foci és sok egyéb a pénteki kínálatban - sport a tévében (Infostart)
F1, F2, F3 - ezekbe mind belekóstolhatunk. Csúcsidőben megnézhetjük viszont az olasz válogatottat is.
szept. 4
8:42
Tucatnyi embert ölelgetett Neymar, amikor koronás lett (Ripost)
Valószínűleg már megbánta a PSG sztárja, hogy óriási baráti társasággal bulizott Spanyolországban, és közben rajongókkal is pózolt.
szept. 4
8:45
Hol köthet ki a Real Madridtól kiutált sztárjátékos? (Eurosport)
Gareth Bale helyzete reménytelennek tűnik a spanyol fővárosban, csakhogy az értékesítése is nehéz feladat.