A hétfő nem csupán a hét, de talán egy új korszak kezdete is a Barcelonánál. Lionel Messi immár újra a keret tagja, mintha mi sem történt volna. De azért nagyon is zajlik az élet, a szokásos edzéseken túl is.
Az egyik játékos megfertőződött a koronavírussal a Dinamo Zagreb labdarúgócsapatánál, amely jövő szerdán a Ferencvárossal találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában.
26 emberből csak 11 jelent meg a miskolci edzőtábor második hetén. Indokaik: iskolai beiratkozás, vezetéstechnikai tanfolyamon való részvétel, lomtalanítás, de volt olyan is, aki azzal érvelt, hogy nem ízlik neki a táborban felszolgált étel...