2020. november 5. csütörtök

nov. 5
0:03
Súlyos beteg: demenciával küzd a világbajnok futballista (Blikk)
Az angol válogatottal 1966-ban világbajnoki címet nyert focilegendát, Sir Bobby Charltont demenciával diagnosztizálták.
nov. 5
0:03
Új szabályok: a stadionokat is bezárathatják (Infostart)
Sipos Jenő szóvivő az InfoRádióban elmondta, a labdarúgó-mérkőzések rendezőinek felelőssége óriási, azonban a szurkolók nagyobb büntetésre is számíthatnak annál, mint hogy el kell hagyniuk egy-egy helyszínt.
nov. 5
0:03
Ez az egészpályás szóló a hét gólja (Metropol)
Hatalmas gólt lőtt a cseh légiós a magyar bajnokságban, senki sem tudta feltartóztatni.
nov. 5
0:03
Biztos, hogy megrendezik a tokiói olimpiát (Demokrata)
A Magyar Olimpiai Bizottság elnöke szerint biztos, hogy megrendezik jövőre Tokióban az ötkarikás játékokat.
nov. 5
0:03
A kapuscsere óta rá sem lehet ismerni a Chelsea védelmére (Eurosport)
Hat mérkőzésen egyetlen bekapott gól - ez Edouard Mendy mérlege a londoniak kezdőjében.
nov. 5
0:06
Akin figyelmeztetés után sem lesz maszk, azt Pofán BAS**UK! - írták ki a Facebookra Fradi legkeményebb ultrái (444.hu)
A huligánokat tömörítő 16-os szektor nem viccel, ha törvénytiszteletről és fegyelmezett szabálykövetésről van szó.
nov. 5
0:07
Bekeményít a Fradi-tábor: akin nem lesz maszk, nagy pofont kap (Blikk)
Szerda este 21 órától a Puskás Arénában fogadja a Ferencváros a Juventust a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.
nov. 5
0:07
Ferencváros–Juventus: mint a régi szép időkben (Infostart)
Ma este azt a sztárklubot fogadja a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében, amely ellen története eddigi legnagyobb nemzetközi sikerét érte el: a Juventust. A Puskás Arénában harmadház előtt kezdődik majd a mérkőzés, 21 órakor.
nov. 5
0:07
Ez az egyik legerotikusabb versenysport (Metropol)
Ha a rúdfitnesz kifejezést hallják az emberek, egyből a sztriptízbár juthat az eszükbe. Pedig ez egy teljes testet igénybe vevő, kőkemény sportág, amelyből országos és nemzetközi versenyek is vannak.
nov. 5
0:07
A magyarok legyőzték az Európa-bajnok spanyolokat (Demokrata)
A magyar férfi kézilabda-válogatott óriási meglepetésre legyőzte szerdán az Európa-bajnoki címvédő Spanyolországot.
nov. 5
0:07
Michelisz Norbi a Motorland Aragon után elmondta, miben akar javulni (Eurosport)
A magyar pilóta beszélt az elhibázott rajtokról, és a köridőelvevős botrányról is.
nov. 5
0:10
23-an koronások az Újpest 25-ös keretéből, nem állnak ki a Diósgyőr elleni pénteki bajnokira (444.hu)
A kerettagok pótlására felhozott U19-esek közül is többen megfertőződtek.
nov. 5
0:11
Vezet a Juve, de a Fradi harcol az egyenlítésért: kövesse velünk percről-perce a Fradi-Juve Bl-meccset (Blikk)
A Ferencváros a harmadik meccsét játssza a Bajnokok Ligájában. A barcelonai vereség, és a Dinamo Kijev elleni pontszerzés után most jön a Juventus, amely 36-szor nyerte meg az olasz bajnokságot, 2012 óta pedig folyamatosan.
nov. 5
0:11
Kikapott a Manchester United Törökországban (Infostart)
Meglepetésre a Manchester United 2-1-re kikapott Törökországban, így nincs már hibátlan csapat a labdarúgó Bajnokok Ligája H csoportjában. A Lazio 1-1-es döntetlent ért el az F csoportban, a Zenit ellen, Szentpéterváron.
nov. 5
0:11
A Juve sem úszta meg Fradi-gól nélkül (Metropol)
A Puskás Arénában fogadta a Ferencváros a Juventust a Bajnokok Ligája csoportkörében.
nov. 5
0:11
Nagyon küzdött, de kikapott a Fradi (Demokrata)
A Ferencváros 4-1-es vereséget szenvedett a Juventus ellen a Bajnokok Ligája-csoportkör harmadik fordulójában.
nov. 5
0:11
Elhunyt az edzőzseni, aki megváltoztatta az úszók gondolkodását (Eurosport)
Négyéves korában majdnem megfulladt, aztán olimpiai és világbajnokok sora került ki a kezei alól, a sydney-i ötkarikás játékokon pedig csodát tett. Gennadi Touretski után újabb ikonikus edzőt gyászol az úszóvilág.
nov. 5
0:14
Túl hamar küldhette vissza játszani covidos játékosát a miskolci hokicsapat, ami lehet, hogy a karrierjébe kerül (444.hu)
Kiderült később, hogy Mikko Pukkának szívizomgyulladása lett. A jelenség nem egyedi, a zuhanyhíradó szerint sokan trükköznek ezzel, veszélybe sodorva a sportolók életét is.
nov. 5
0:15
„Sokkal nagyobb élmény nézők előtt játszani” – Nagyon örül a Juventus a szurkolóknak (Blikk)
Még a Juventus rutinos sztárjai is izgatottan várják a ma esti, a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzést.
nov. 5
0:15
Hosszú kihagyás vár a műtét után Kovácsik Ádámra (Infostart)
Múlt heti sérülése után operálni kellett a MOL Fehérvár FC labdarúgócsapatának első számú kapusát.
nov. 5
0:15
Hatalmas védelmi hibákat követően megszórta a Juve a Fradit, Boli szépített - ÉLŐ (Eurosport)
Hazai pályán fogadja az olasz rekordbajnokot az FTC.
nov. 5
0:18
A Fradi közleményéből úgy tűnik, meg lehet úszni az éjfél utáni büntetést a Fradi-Juve jegy felmutatásával (444.hu)
Megkérdeztük a rendőrséget is, kitérő választ kaptunk.
nov. 5
0:19
Óriási diadal a hét újonccal felálló férfi kézisektől (Infostart)
A magyar férfi kézilabda-válogatott meglepetésre 32-29-re legyőzte szerdán az Európa-bajnoki címvédő Spanyolországot az Eurokupa első fordulójában, Veszprémben.
nov. 5
0:19
Óriási meglepetést okozott a magyar válogatott (Eurosport)
A magyar férfi kézilabda-válogatott óriási meglepetésre 32-29-re legyőzte szerdán az Európa-bajnoki címvédő Spanyolországot az Eurokupa első fordulójában, Veszprémben.
nov. 5
0:22
Nagyon könnyedén rúgott egy négyest a Juventus a Fradinak (444.hu)
Amikor az olaszok már nem erőltették, Dibusz megajándékozta őket két góllal. Ferencváros-Juventus 1-4.
nov. 5
0:23
A Juventus nagyon simán nyert, kár a nagy hibákért (Infostart)
A Ferencváros a szakadó esőben 4-1-re kikapott a Puskás Arénában a Juventustól a Bajnokok Ligájában. A kapott gólok felét súlyos hiba előzte meg.
nov. 5
0:23
Rafael Nadal megszerezte az ezredik győzelmét (Eurosport)
A 20-szoros Grand Slam-bajnok Rafael Nadal bejutott a nyolcaddöntőbe a 4,3 millió euró (1,5 milliárd forint) összdíjazású párizsi keménypályás férfi tenisztornán.
nov. 5
0:27
Hajrában győzte le a Honvédot a PAFC - eredmények, tabella, folytatás (Infostart)
A Puskás Akadémia a rendes játékidő utolsó percében szerzett góllal 1-0-ra győzte le a vendég Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga nyitófordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésén.
nov. 5
0:27
Diego Schwartzman Maradonának üzent (Eurosport)
Schwartzman a győztes mérkőzése után rendhagyó módon kívánt jobbulást a műtétje után lábadozó Maradonának.
nov. 5
0:31
Nadal az ezredik mérkőzését nyerve jutott tovább (Infostart)
nov. 5
0:31
Szoboszlai: Életem meccse lesz (Eurosport)
Szoboszlai Dominik, a Salzburg magyar válogatott labdarúgója szerint élete eddigi legfontosabb mérkőzése lesz jövő csütörtökön az Izland elleni Európa-bajnoki pótselejtező.
nov. 5
0:35
Hatalmas védelmi hibákkal kapott ki a Ferencváros (Eurosport)
A Ferencváros 4-1-re kikapott szerdán a Juventustól a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek harmadik fordulójában, a Puskás Arénában.
nov. 5
0:39
Gulácsiék legyőzték a BL-döntőst, hibátlan maradt a Barcelona (Eurosport)
A magyar kapus büntetőt hárított, oroszlánrészt vállalt a csapat győzelméből.
nov. 5
5:03
Kikapott a Ferencváros, Nadal megszerezte az ezredik győzelmét (Eurosport)
Ez történt szerdán.
nov. 5
5:45
Szerhij Rebrov: ezt megint nem érdemeltük meg, de megyünk tovább (Infostart)
A Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője elsősorban a harmadik és negyedik kapott gól miatt volt elégedetlen, miután együttese szerdán este 4-1-re kikapott a Juventustól a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.
nov. 5
6:15
Nadal 1000 győzelme képekben (Eurosport)
A spanyol klasszis Felíciano López ellen nyert a párizsi versenyen.
nov. 5
6:48
Nem sikerült a bravúr, kapushibákkal 1-4-re kikapott a Fradi a Juventustól (SzMo)
Két gól elkerülhető lett volna a meccsen, de az olasz csapat így is hatalmas fölényben játszott végig a meccs folyamán.
nov. 5
8:45
Lássuk, ki lesz a bajnokok bajnoka? - sport a tévében (Infostart)
Az esti Európa-liga-meccsek előtt, alatt, illetve után ennek a kérdésnek ered nyomába a sznúkervilág.
nov. 5
9:09
Navratilova szerint Djokovic magának és a sportágnak is árt, amikor elvonja a figyelmét a teniszről (Eurosport)
A legenda szerint most az összetartás lenne a fontos, nem a széthúzás.
nov. 5
9:45
Katasztrofális kezdés, Top Ganna és csók a célban: Geoghegan Hart naplója a Giro-győzelemről (Eurosport)
Az Ineos brit versenyzője megírta, milyen volt belülről a Giro hihetetlen három hete.
nov. 5
10:15
Az FTC edzője ismét az utolsó két beszedett gól miatt elégedetlen (Eurosport)
Serhiy Rebrov nem elsősorban a Juventus ellen elért eredmény miatt elégedetlen.
nov. 5
11:09
Igazi nagyágyú, bemutatkozik a magyar hokisok új kapitánya (Metropol)
Kilenc hónap kényszerszünet után lép ismét pályára a magyar jégkorong-válogatott.
nov. 5
11:09
A legnagyobb sztárok és a mezőny legizgalmasabb párosa, a Vogel-Notheisz duó is elindul a nyíregyházi Eb-futamon (Eurosport)
Az Eb-futamra 56 páros adta le a nevezését, ez szinte a maximális létszámot jelenti.
nov. 5
11:27
Egy angol-dél-koreai tandem repíti a Spurst, a Special One pedig hagyja szárnyalni őket (Eurosport)
Stabilnak tűnik a Tottenham Mourinho keze alatt, elöl pedig élete formáját futja a Kane-Son páros
nov. 5
11:51
Elmenekült Ryan Giggs elől a barátnője, Kate Greville (Metropol)
A walesi szövetségi kapitány barátnője kiskutyájával menekült el Giggs birtokáról, miután egy szóváltást követően a férfi megverte őt.
nov. 5
11:57
Szoboszlai Dominik: ez lesz életem legfontosabb mérkőzése (Infostart)
nov. 5
12:21
Egyre forróbb a kispad: két sztárcsapatnál is elfogyhat a türelem a váratlan BL-vereségek miatt (Eurosport)
Solskjaer egyre közelebb a kirúgáshoz, de Tuchel állását is egyre többen féltik.
nov. 5
13:09
Kapás Bogi remekel, és jól viseli a bezártságot (Metropol)
Csütörtökön és pénteken a hetedik és a nyolcadik fordulóval folytatódik a Duna Arénában zajló Nemzetközi Úszóliga.
nov. 5
13:15
20 évesen a PSG-ben talál magára a Liverpoolban lesajnált csodagyerek (Eurosport)
A Juventusban tinédzserként parádézott, a Premier League-ben túl fiatalnak és gyengének tartották, a PSG-nél ismét szárnyalhat.
nov. 5
13:51
A Garros idei elődöntőse két sima szettben búcsúztatta spanyol ellenfelét Párizsban (Eurosport)