Komoly játékosmozgás várható az NB I-be visszakerült Debreceni VSC-nél. Biztos távozókról már lehetett kellene, a nyáron lejáró szerződésű Dzsudzsák Balázst a hírek szerint a Budapest Honvéd környékezte meg.
Az ausztriai edzőtáborból hazatérve, a magyar labdarúgó-válogatott pénteken Ciprussal játssza első felkészülési mérkőzését a jövő hét pénteken kezdődő, részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságra.
Az ausztriai edzőtáborból hazatérve, a magyar labdarúgó-válogatott pénteken Ciprussal játssza első felkészülési mérkőzését a jövő hét pénteken kezdődő, részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságra.
AZ NSZK másodszor indult az Európa-bajnokságon, hogy a végső győzelemig meg se álljon. 1954 óta először nyertek világversenyt. A magyar válogatott még egyszer – máig utoljára – bejutott a négyesdöntőbe, aztán 44 év csönd következett. A nyugat-németek csúcsra vezető útja nem volt zökkenőmentes, aminek szintén volt egy magyar szála.
Kereken egy hét múlva a Törökország–Olaszország meccsel elkezdődik a labdarúgó Európa-bajnokság. A huszonnégy csapat sorra játssza a felkészülési meccseit. Csütörtökön pályára lépett a magyar válogatott két csoportellenfele is, a francia és a német csapat. Vegyes képet mutatott a két találkozó.
Az FC Barcelona argentin világsztárjának, Lionel Messinek az éves nettó fizetése 35 millió euróra csökken a katalán futballklubbal aláírandó új szerződése értelmében - a Sport című katalán napilap értesülése szerint.
Baranyi Szabolcs hetvenkét éves korában, 2016. június 3-án hunyt el. Több, mint két és fél évtizeden át tartozott a magyar és nemzetközi teniszelithez. Egyike azon keveseknek, aki nem csak tagja, de kapitány is volt a magyar teniszválogatottnak a Davis Kupában.
Már csak félszáz nap, és ha minden igaz, akkor Tokióban fellobban az olimpiai láng és elkezdődik minden idők egyik legfurcsább olimpiája. A szervezők, illetve az indulni vágyó sportolók gőzerővel készülnek a rajtra, de a háttérben nem csitulnak a hullámok.
Működni látszik a Mbappé-Benzema-Griezmann hármas, a magyar csapat esélyei a legrosszabb a fogaóirodáknál, erős holland klip. Hírek az Európa-bajnokság előtt.
A címvédő Ferencváros simán, 14-6-ra nyert a francia CN Marseille ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája belgrádi nyolcas döntőjének csütörtöki negyeddöntőjében.
Rémálomnak érezte az első napokat, miután kiderült, hogy az indiai versenyen pozitív lett a doppingmintája, a szabotázs ténye is sokkolta, de végül felmentették, lőhetett már az Európa-bajnokságon, ott pedig nagy csatában megvédte címét a sportlövő.
A Giro d'Italia kerékpáros körversenyt három napig vezető magyar sportoló már a tokiói olimpiára készül, és közben próbálja feldolgozni az olaszországi élményeit, de a sikereit egyelőre inkább sokként éli meg.
Ahogy a múlt hét végén Monacóban, úgy a Mare Nostrum-sorozat második állomásán, a franciaországi Canet-en-Roussillonban is remek teljesítményt nyújtott Hosszú Katinka.
– Hazatért a másfél hetes ausztriai edzőtáborból az Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott, amely péntek este (M4, 20) a Ciprus elleni felkészülési mérkőzéssel hangolódik a kontinenstornára. Marco Rossi szövetségi kapitány együttese szerda délután repült haza Saalfeldenből, s csütörtökön már a találkozó helyszínén, a Szusza Ferenc S
Szeged – Komoly lépést tettek az aranyérem megszerzése felé a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdázói az NB I-ben, hiszen hazai pályán 31-28-ra verték a rivális Telekom Veszprémet a bajnoki döntő első mérkőzésén.
Los Angeles – Megállíthatatlannak tűnik Luka Doncic az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában. A Dallas Mavericks szlovén klasszisa 42 pontot dobott a Los Angeles Clippers elleni legutóbbi mérkőzésen. A Mavericks idegenben 105-100-ra diadalmaskodott, és 3-2-re vezeti az egyik fél negyedik sikeréig tartó, első körös párharcot.
– Loic Nego már nagyon várja, hogy pályára léphessen a labdarúgó Európa-bajnokságon, különösen szülőhazája, a világbajnok Franciaország elleni meccs lesz emlékezetes számára a Puskás Arénában. A Fehérvárban szereplő, évek óta az NB I egyik legjobbjának számító szélső 2010-ben francia színekben megnyerte az U19-es Eb-t, majd 2011-ben az U20-as világ
Három nap rózsaszín trikóban – Valter Attila a Giro d’Italia olasz országúti körversenyen minden kerékpáros álmát élhette át azzal, hogy az összetett éllovasának járó szerelést viselhette. A 22 éves csömöri bringás a sportág történetének legnagyobb magyar sikerét érte el azzal, hogy a háromhetes viadal elején előbb a legjobb 25 év alattinak járó fe
Sérülések miatt egyre-másra dőlnek ki a játékosok a magyar labdarúgó-válogatottból, amely ma este felkészülési mérkőzésen Ciprust fogadja a Szusza Ferenc Stadionban.