A SERCO UNI Győr jutott be másodikként a Killik László női kosárlabda Magyar Kupa négyes döntőjébe, mivel a szerdai negyeddöntőben 32 ponttal verte a vendég E.ON ELTE BEAC csapatát.
Nem semmi "bravúrt" hozott össze a Ferencváros, pontosabban Myenty Abena a Loki elleni kupameccs második félidejének elején: a surinamei védő - egy saját térfélen eladott labdát követően - 14 másodperccel a középkezdés után piros lapot érően szabálytalankodott Brandon Dominguessel szemben.
A várakozásoknak megfelelően fordulatos és pörgős meccset hozott a Debrecen és a Ferencváros kupameccse. A vendégek vezetőedzője, Dejan Sztankovics a 82. percben nagyjából 25 másodpercen belül reklamált ki magának két sárga lapot, így a Ferencváros nélküle kell, hogy befejezze a rangadót.
Az M4 Sport vezető kommentátorával, Wéber Gáborral beszélgettünk a várható erősorrendről, néhány kiemelt idei fejlesztésről, a változó sprinthétvégéről, de szó esik például a 2025-ös Hamilton-féle átigazolásról is, ami befolyásolja a Mercedes idei évét.
A világszervezet (WA) szerdán jelentette be, hogy a 2015-ben is házigazda kínai főváros ad otthont a sportág három év múlva sorra kerülő csúcseseményének.
A Ferencváros labdarúgócsapata legjobb nyolc közé jutott a MOL Magyar Kupában, miután hosszabbítást és tizenegyespárbajt követően búcsúztatta a hazai pályán játszó Debrecent a sorozat szerdai nyolcaddöntőjében.
A DVTK Hun-Therm négy ponttal kikapott a francia Villeneuve d’Ascq vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így az 1-1-re álló párharc a harmadik mérkőzésen dől el.
Kétszáz magyar Liverpool-szurkolóval énekeltük együtt a világ legismertebb focihimnuszát. Tudták, hogy a dal története Magyarországra vezet? Kiderül, mi köze van a Pál utcai fiúkat író Molnár Ferencnek a dalhoz. És az is, hogyan lett a Liverpool himnusza, miért énekelhette Elvis és Frank Sinatra is a You'll never walk alone-t? A Fókusz riportjában
A Ferencváros őrül meccsen győzte le a Debrecent, és jutott a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjébe. A meccset követően érthető módon a Fradi nyilatkozói boldogan, a hazaiak csalódottan fogalmazták meg véleményüket.