Lewis Hamilton az utolsó szezon előtti tesztjét teljesítette a Mercedes pilótájaként. A brit hétszeres világbajnok vegyes érzésekkel várja a szezonnyitót, mert szerinte a brackley-i istálló jelen pillanatban nem ott van, mint ahol lenni szeretne. A stuttgarti márka jelentős változtatásokat eszközölt vadonatúj autóján, a W15-ön, amiknek legnagyobb c
A WRC Promóter szeretné, ha az aszfaltos Kanári-szigetek Rally bekerülhetne a WRC-naptárba, írta meg a francia média. Néhány éve már szó volt arról, hogy a Kanári-szigetek Rally és a Spanyol Rally felváltva szerepelhetne a WRC-naptárban, azonban a Kanári-szigetek azóta is “csak” ERC-futamnak ad helyet, míg a Spanyol Rally 2022 óta nem szerepel a v
Karácsonyi szívrohama után közel két hónappal elhunyt a 80 esztendős Wilson Fittipaldi Jr., a kétszeres Forma–1-es világbajnok Forma–1-et ugyancsak megjárt bátyja.
Ott Tanak két verseny után mindössze a WRC ötödik helyén áll, miután a Montén és Svédországban is hibázott. A Hyundai Motorsport azonban megpróbálja vezethetőbbé tenni a Rally1-es autót az észt versenyző számára.
Nemcsak a pályán, de a színfalak mögött is zajlott a készülődés a 2024-es szezonra Bahreinben. A teljes mezőnyt összeterelték egy közös fotózásra, amelyen nehéz volt komoly arcot vágni.
Oliver Solberg saját bevallása szerint tavaly rosszul választotta meg azon versenyeket, melyeken a WRC2-es értékelésben indult, ezért messze elmaradt a várt év végi eredménytől. Petter Solberg fia azonban az idén változtat taktikáján.
Pusztán a bahreini teszt három napjának számaira rápillantva valószínűleg senki nem gondolná, hogy a riválisok egyöntetűen újabb domináns évre számítanak a Red Bulltól.
Fucsovics Márton bejutott a selejtező második, egyben utolsó fordulójába a dubaji, 2,94 millió dollár (1,06 milliárd forint) összdíjazású kemény-pályás férfi tenisztornán.
A Magyar Birkózók Szövetségének szakmai igazgatója azt mondta az InfoRádióban, hogy idén a szokatlan időpont miatt háttérbe szorult az Európa-bajnokság, inkább az áprilisi bakui és a májusi isztambuli olimpiai kvalifikációs versenyen kell majd jól teljesíteniük a magyar birkózóknak.
Grégoire Munster tanulni ment a Svéd Rallyra, és a kalandokban gazdag havas versenyen ezt sikerült is elérnie. A luxemburgi versenyző így összességében elégedett idei második versenyével.
A Debrecen 1-0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának szombati játéknapján, ezzel feljött az ötödik helyre, két pontra megközelítve a negyedik felcsúti riválist.
Hiánypótló videót készített a tél folyamán a Mercedes, amelyben a csapat dolgozói bemutatják, hogyan is zajlik a versenyautók kifestése. Bonyolultabb, mint gondolnánk, még úgy is, hogy sok csapat a minimálisra igyekszik csökkenteni a felhasznált festéket.