A biztonságiak lerohanták a győri ultrák szektorát, mégis ők sérültek meg az ütközetben (444.hu)
Az NB II.-es Győr-Honvédon állítólag egy lengyel ultra kezdte a balhét.
márc. 13
0:12
Leclerc kiszaladt a képből, így tudott túljárni Sainz eszén (Racing)
Charles Leclerc és Carlos Sainz változatos kihívásokban mérkőzött meg egymással, ahol a rafináltságra és a szerencsére is szükség volt a győzelemhez.
márc. 13
0:12
Tragikomikus potyagól esett az NB III-ban (Sportal)
Szerencsétlenül járt a Pte-Peac kapusa, az ellenfél játékosa pedig mázlista volt.
márc. 13
0:12
Budapest Honvéd: Az NB II.-es idény sajnos nem úgy alakult, ahogyan terveztük (Telex)
A másodosztály alsóházában álló kispesti csapat drukkerei tüntetést szerveznek a tulajdonosok ellen.
márc. 13
0:15
Sajtó: A Ferrari újra Neweyt akarja (m4sport.hu)
Még egyszer megkísérlik szerződtetni a sztártervezőt?
márc. 13
0:15
Ez gyors volt, eldőlt a Liu testvérek sorsa Kínában (BorsOnline)
Sokan vártak hónapok óta erre a hírre.
márc. 13
0:16
Bravúrgyőzelemmel négy között a Vasas a Magyar Kupában (Sportal)
Harmadikként nagy meglepetésre a Vasas Akadémia jutott be a Killik László női kosárlabda Magyar Kupa hétvégi négyes döntőjébe, miután kedden idegenben legyőzte a Peac együttesét.
márc. 13
0:16
Most messze volt a bravúr: Alcaraz visszavágott Marozsánnak (Telex)
A spanyol megingathatatlanul hozta a szerváit, fogadóként is jól játszott, és két szettben jutott a legjobb nyolc közé a kaliforniai tornán.
márc. 13
0:19
Norris nem bánja, hogy a McLaren kockáztatott (m4sport.hu)
Sőt! Még örül is, miután néha "inkább biztosra mentek"…
márc. 13
0:19
"Messi sosem hagyta volna ki" – Ronaldo megalázó helyzetbe került, nem kímélik a szurkolók (BorsOnline)
Döbbenetes módon esett ki az ázsiai Bajnokok Ligájából Cristiano Ronaldo szaúdi focicsapata.
márc. 13
0:20
Élő eredménykövető a keddi Bajnokok Ligája-mérkőzésekről (Sportal)
A Barcelona a Napolit, az Arsenal a Portót fogadja a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. Előbbi meccs odavágója 1-1-re végződött, utóbbin a Porto egygólos előnyt szerzett. Cikkünkben követhető az eredmények alakulása.
márc. 13
0:20
A Barcelona győzelemmel, az Arsenal tizenegyesekkel a nyolc között a BL-ben (Telex)
Két perc alatt kettőt rúgott a Napolinak a Barca, az Arsenal egy büntetőt sem rontott.
márc. 13
0:23
Cunoda: Nekem is fejlődnöm kell, de az F1 is szereti bejátszani az üzeneteim (m4sport.hu)
Úgy érzi, vadásznak az ingerült rádiós megjegyzéseire.
márc. 13
0:23
"Te h*lye vagy, g*ci!" - meggyalázták Puskás Ferenc budapesti szobrát (BorsOnline)
Pár fiatal viccesnek hitte magát.
márc. 13
0:24
Negyvenévesen meghalt a Manchester United korábbi focistája (Sportal)
A hasnyálmirigyrákkal küzdő Manchester United-nevelés, Bobby Power 40 éves korában hunyt el.
márc. 13
0:27
Bravúrgyőzelmet aratott Pécsen, bejutott az MK négyes döntőjébe a Vasas (m4sport.hu)
Idegenbeli bravúr.
márc. 13
0:28
Újpesten nyert és már 3-0-ra vezet a címvédő az Erste Ligában (Sportal)
A címvédő Gyergyói Hk 4-0-ra győzött az Ute otthonában, így már 3-0-ra vezet a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.
márc. 13
0:31
Simán verte az Újpestet, egy győzelemre az elődöntőtől az Erste Liga címvédője (m4sport.hu)
3–0-ra áll a párharc.
márc. 13
0:32
Újabb élvonalbeli csapatot búcsúztatott a Német Kupából, elődöntős a harmadosztályú csodacsapat (Sportal)
A Bayern München és a Frankfurt után újabb Bundesliga-csapatot, a Borussia Mönchengladbachot is legyőzte a harmadosztályú Saarbrücken, amely 2-1-es győzelmével bejutott a Német Kupa elődöntőjébe.
márc. 13
0:35
Milyen az idei TdH útvonala és Valter eddigi szezonja? – Söprögető Kocsi (m4sport.hu)
Az elmúlt héten a Tour de Hongrie útvonal bemutatója mellett a két tavaszi egyhetest is megrendezték. Valamennyit kitárgyaltuk, különösen kibeszélve a Vismát, Valter Attila szerepét és helyzetét. Nyilván a sisakokat sem hagyhattuk ki... Várhegyi Benjamin és Székely Dávid beszélgetett a Söprögető Kocsi-podcast aktuális adásában
márc. 13
0:36
Marozsán most nem bírt Alcarazzal, a címvédő jutott be a negyeddöntőbe (Sportal)
Carlos Alcaraz jutott be az Indian Wellsben zajló Atp 1000-es tenisztorna negyeddöntőjébe, miután két szettben elbúcsúztatta Marozsán Fábiánt.
márc. 13
0:39
Négy órán át is tarthatna, ezért ezentúl nem kézzel sorsolnak a BL-ben (m4sport.hu)
Az új formátum miatt a Bajnokok Ligája sorsolását a következő szezontól számítógép-vezérelten végzi az UEFA.
márc. 13
0:40
A BL-elődöntőn kívül világrekordnak is örülhetett a szaúdi csapat (Sportal)
Az al-Hilal a hazai siker után idegenben is 2-0-ra verte az al-Ittihadot, így bejutott az ázsiai Bajnokok Ligája elődöntőjébe.
márc. 13
0:43
Marozsán most nem bírt Alcarazzal, búcsúzott az Indian Wells-i tenisztornától (m4sport.hu)
Marozsán Fábián 6:3, 6:3-ra kikapott Carlos Alcaraztól az Indian Wells-ben zajló tenisztorna nyolcaddöntőjében.
márc. 13
0:44
Négy év után ismét BL-negyeddöntőben a Napolit legyőző Barcelona (Sportal)
A Barcelona a 17. percben már 2-0-ra vezetett a Napoli ellen, és bár az olaszok az első félidőben szépítettek, a második játékrészben Lewandowski gólja a mérkőzést, és a továbbjutást is eldöntötte.
márc. 13
0:47
Gyilkos két perc ágyazott meg a Barca továbbjutásának a BL-nyolcaddöntőben (m4sport.hu)
Az FC Barcelona 3–1-re legyőzte a Napolit az UEFA Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 4–2-es összesítéssel bejutott a legjobb nyolc közé. A katalánok az első félidő 14. és 16. percében is betaláltak, s bár a Napoli még szépített, Lewandowski gólja lezárta a párharcot.
márc. 13
0:48
Magabiztos tizenegyesekkel tizennégy év után BL-negyeddöntős az Arsenal (Sportal)
1-0-s rendes játékidő után nem született gól a hosszabbításban, a büntetőpárbajt viszont 4-2-re az Arsenal nyerte, így kiejtette a Portót a Bajnokok Ligájából.
márc. 13
0:51
Tizenegyesek után megszakította BL-nyolcaddöntős átkát az Arsenal (m4sport.hu)
Az Ágyúsok is ott vannak a negyeddöntőben.
márc. 13
4:45
Bugyi nélkül sokkol Ronaldo exe, így még nem láttad a szőke álomnőt (Metropol)
Daniella Chavez nem vett fel bugyit a szexi ruhája alá.
márc. 13
5:18
Sikamlós titkáról borított a szexfüggő futballsztár (Ripost)
Erre nem számítottak a chicagói sajtótájékoztató résztvevői.
márc. 13
6:12
Atlético Madrid-Inter a BL-ben, Kerkezék a Luton ellen a PL-ben - szerdai sportműsor (Sportal)
A női kosárlabda Magyar Kupában a negyeddöntőket rendezik.
márc. 13
6:24
Latvala bízik benne, hogy a Szafari Rally már a Toyota versenye lesz (Racing)
Az idei WRC szezon első két versenyét a Hyundai nyerte, azonban Jari-Matti Latvala bízik benne, hogy a Szafari Rally már a Toyotának sikerül jobban.
márc. 13
6:36
Mennyit számít egy pilóta súlya a MotoGP-ben? – nincs egyetértés erről a mezőny tagjai között (P1race)
A Katari Nagydíj hétvégéjén több MotoGP-versenyző megnyilvánult az egyes pilóták testsúlya és a gumikopás közti összefüggés kérdésében.
márc. 13
6:42
A Barcelona negyeddöntőbe jutott a Bajnokok Ligájában; Carlos Alcaraz nyert Marozsán ellen - reggeli hírösszefoglaló (Sportal)
Lemaradt a legfontosabb kedd esti sporthírekről? Semmi gond! Most egy kattintással mindent pótolhat.
márc. 13
6:45
Nem sikerült az újrázás Marozsán Fábiánnak (Infostart)
Marozsán Fábián kikapott a címvédő és volt világelső Carlos Alcaraztól kedden az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.
márc. 13
6:54
Súlyos vereséget szenvedett a magyar válogatott játékos csapata a Bajnokok Ligájában (Sportal)
A mexikói Pachuca 6-0-ra nyert a Gazdag Dánielt is foglalkoztató Philadelphia Union ellen az észak- és közép-amerikai Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőjének visszavágóján.
márc. 13
7:06
márc. 13
7:08
A futball már nem hozza lázba: a 70 éves Burcsa Győző lakókocsival járja a világot (Sportal)
Ma ünnepli 70. születésnapját Burcsa Győző, korábbi 15-szörös válogatott futballista, aki kétszeres magyar bajnok volt a Rába Eto-val, és Uefa-kupa-döntőt játszott a Videotonnal. A fehérváriak egykori sportigazgatója mára elszakadt a labdarúgástól, inkább az utazásnak és a vállalkozásainak él.
márc. 13
7:45
BL: két hely még kiadó – sport a tévében (Infostart)
A BL nyolcaddöntők mellett francia és angol bajnoki, síugrás, jégkoron és kerékpár is szerepel a szerdai élő kínálatban.
márc. 13
7:45
Az Atlético otthon más csapat, de abban nem bízhat, hogy az Inter is (m4sport.hu)
Nehéz feladat előtt áll a formaingadozással küzdő és felemás teljesítményt nyújtó Atlético Madrid a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntős párharcának visszavágóján, amelyen az egygólos előnnyel érkező és kirobbanó formában futballozó Internazionalét fogadja szerdán.
márc. 13
7:51
Marozsán Fábián: Egész jó mérkőzés volt, bár most már érződött, hogy Alcaraz készült belőlem (m4sport.hu)
A teniszező Marozsán Fábián a Carlos Alcaraz elleni Indian Wells-i nyolcaddöntős vereség ellenére úgy véli, jó mérkőzést játszott a világranglista másodikjával, aki ezúttal már érezhetően készült belőle.
márc. 13
7:54
Összeesett a pályán: meccs közben állt meg a szíve a válogatott focistának (Ripost)
A mérkőzést félbe kellett szakítani.
márc. 13
7:54
A Porto vezetőedzője megvádolta Mikel Artetát: Többen már nincsenek közöttünk, akiket a szájára vett (Sportal)
Sergio Conceicao szerint az Arsenal menedzsere ugyanúgy sértegette a családját mint korábban Pep Guardiola.
márc. 13
8:00
Sokan vártak erre a hírre: eldőlt a Liu fivérek sorsa (Ripost)
A tavalyi évet ki kellett hagyniuk.
márc. 13
8:12
Marozsán úgy látta, Alcaraz most készült belőle (Sportal)
A győzelem most elmaradt, de így is szépen helytállt Marozsán Fábián a világranglista-2., címvédő Carlos Alcaraz ellen az Indian Wells-i Atp 1000-es torna negyedik fordulójában. Végig érezhető volt, hogy a kétszeres Grand Slam-győztes spanyol kitűnő formában van, és nem sok teret engedett a magyar játékosnak, aki így végül 6:3, 6:3-ra maradt alul a
márc. 13
8:21
Gazdagékat kiütötték az észak-amerikai BL nyolcaddöntőjében (m4sport.hu)
Gazdag Dániel csapata, a Philadelphia Union a nyolcaddöntőben búcsúzott az észak-amerikai labdarúgó Bajnokok Ligájában.
márc. 13
8:24
A Finn Rally szervezői a jövőben is megtartanák a jelenlegi versenyformátumot (Racing)
Kai Tarkiainen, a Finn Rally versenyigazgatója nem szeretné, ha rövidebbé válna a világbajnoki verseny, mivel akkor nem tudnának elég jegyet eladni.
márc. 13
8:51
Marozsán Fábián: érződött, hogy a spanyol sztár "készült belőlem" (Infostart)
A magyar teniszező szerint nem okozott csalódást az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna nyolcaddöntőjében, melyben 6:3, 6:3-ra kikapott kedden a címvédő és volt világelső Carlos Alcaraztól.
márc. 13
8:54
Az Ausztrál Nagydíjon érkezik a Pride Hub, de oda se léphet be bárki (Racing)
A Forma-1-ben még sohasem látott innovációként harangozzák be az Ausztrál Nagydíj szervezői a Pride Hub érkezését, ami a versenyhétvégén dolgozó LMBTQ-személyzet közösségi tere lesz.