2024. március 20. szerda

márc. 20
18:33
Ezért nem szabad beszólni a bírónak: többmeccses eltiltást kapott az NB I-es focista (Sportal)
A Magyar Labdarúgó Szövetség (Mlsz) fegyelmi bizottsága három meccsre szóló eltiltással sújtotta Májer Milánt, a Kecskemét szélsőjét, amiért a Fehérvár elleni szombati vesztes bajnoki (0-1) lefújását követően beszólt a játékvezetőnek.
márc. 20
18:33
Livio Suppo szerint Marc Márquez és Rossi 2015-ös balhéja "sebet ejtett a sportág történelmén" (P1race)
Livio Suppo felidézte Marc Márquez és Valentino Rossi 2015-ös malajziai botrányát, és kemény állításokat fogalmazott meg.
márc. 20
18:45
Lezárult az FIA-elnök ellen indított vizsgálat, megvan az eredmény (Racing)
Megszületett az eredménye az FIA-t elnökként irányító Mohammed bin Szulajm két ügyében indított vizsgálatnak.
márc. 20
18:45
Pirotechnikai eszközt dobott a pályára, kitiltották a Puskás Arénából (Sportal)
A Budapesti Xiv. és Xvi. Kerületi Ügyészség 45 férfival és 3 nővel szemben emelt vádat, akik a Puskás Arénában 2021-ben megrendezett mérkőzéseken követtek el szabálytalanságokat.
márc. 20
18:57
Lionel Messi botrányos fellépése, váratlan fordulat a balhé után (Metropol)
Nem várt döntést hoztak a rendezők.
márc. 20
18:57
Dunaújvárosban nyert a Debrecen (m4sport.hu)
A Bajnokok Ligája-rájátszásában érdekelt DVSC Schaeffler 38-28-ra győzött Dunaújvárosban a női kézilabda NB I szerdai találkozóján.
márc. 20
18:57
F1 hírek: döntöttek a csalással vádolt FIA-elnök ügyében (Sportal)
Tisztázták a vádak alól Mohammed ben Szulajemet, a Nemzetközi Automobil Szövetség (Fia) elnökét, akit a tavalyi Forma-1-es Szaúdi Nagydíj végeredményének befolyásával gyanúsítottak meg.
márc. 20
19:15
Dibusz nyíltan beszélt Gulácsiról, óriási a harc közöttük (Metropol)
Mindketten az első számú státuszért küzdenek.
márc. 20
19:15
Magyarok nélkül, oroszokkal és ukránokkal utazik a válogatott a vb-re (Sportal)
A montreáli Isu Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság március 20-án vette kezdetét, a magyarok képviseletében kiutazó sportolók közül egy sem származik Magyarországról.
márc. 20
19:17
Újabb atléta bukott le doppinggal - ő is lemarad a párizsi olimpiáról (Sportal)
Fennakadt a doppingvizsgálaton Dominic Lokolong Atiol dél-szudáni atléta, aki a nyári párizsi olimpián a menekültek csapatában szerepelt volna.
márc. 20
19:27
Sajtóértesülés: Julian Schuster lesz Sallai Rolandék edzője (Infostart)
Egybehangzó német sajtóértesülések szerint Julian Schuster lesz a magyar válogatott Sallai Rolandot és Szalai Attilát foglalkoztató Freiburg labdarúgócsapatának a vezetőedzője.
márc. 20
19:33
Érdi Tibor az Esztergom-Nyerges Rallyn készül a Historic Eb-re (Racing)
Ifjabb Érdi Tibor és Kerék István a tavalyi Historic Eb második helyezés után idén már az Eb címet célozza meg, a felkészülés időszakában pedig jó lehetőséget jelent az Esztergom-Nyerges Rally, ahol azonban szintén nyerni szeretne a fordos kettős.
márc. 20
19:33
A Debrecen Dunaújvárosban diadalmaskodott a női kézilabda NB I-ben (Sportal)
A Bajnokok Ligája-rájátszásában érdekelt Dvsc Schaeffler 38-28-ra győzött Dunaújvárosban a női kézilabda Nb I szerdai találkozóján.
márc. 20
19:39
Videó: ijesztő sérülést szenvedett az FTC balátlövője a Veszprém elleni kupanegyeddöntőben (m4sport.hu)
Prainer Viktor bokáját a pályán sínbe rakták, majd hordágyon hagyta el a csarnokot.
márc. 20
19:41
Aggodalmak Sainz visszatérése körül: csak az első edzés után dől el, indul-e a futamon? (m4sport.hu)
Egy helyszínen tartózkodó fotós szerint a spanyol mozgása még nem az igazi…
márc. 20
19:45
Távozik a Fradi kapusedzője - hivatalos (Sportal)
A Ferencváros férfi jégkorongcsapatának finn kapusedzője, Jermu Juntunen a szakosztály vezetésével és a szakmai stábbal való egyeztetést követően közös megegyezéssel távozik a klub szakmai stábjából.
márc. 20
19:51
Ralf Schumacher szerint Verstappen illene a Mercedeshez (m4sport.hu)
De állítja, nyerni, neki is nagyon nehéz lenne a csillagosokkal…
márc. 20
19:57
Súlyos sérülés és Veszprém továbbjutás a Ferencváros ellen a Magyar Kupában (Sportal)
A férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében a Telekom Veszprém 37-29-re nyert a Ferencváros ellen.
márc. 20
20:03
Videó: a lefújás után szólt oda a játékvezetőnek, három meccsre eltiltották a Kecskemét támadóját (m4sport.hu)
Már vége volt a mérkőzésnek, amikor a 91. percben pályára lépő Májer Milán piros lapot kapott.
márc. 20
20:27
Négy között a Veszprém, a Szeged és a NEKA a férfi kézikupában (m4sport.hu)
A címvédő és bajnoki éllovas Telekom Veszprém, Bajnokok Ligája-rájátszásbeli ellenfele, az OTP Bank-Pick Szeged, valamint a NEKA is bejutott a négy közé a férfi kézilabda Magyar Kupában.
márc. 20
20:27
Balhé Angliában: kitiltanák a transznemű sportolókat (Sportal)
Az Angol Labdarúgó Szövetséget és Walesi Krikett Szövetséget arra kérték, vegyék fontolóra, hogy kitiltják a transznemű játékosokat a női bajnokságokból.
márc. 20
20:33
Magyar–moldovai U21-es válogatott felkészülési mérkőzés és a férfi Eb-selejtező sorsolása csütörtökön élőben az m4sport.hu-n (m4sport.hu)
.
márc. 20
20:51
Békéscsabán is nyert, közel az Extraliga-döntőhöz a Kaposvár (m4sport.hu)
Egy vasárnapi hazai győzelemmel meglehet a döntő a kaposváriaknak.
márc. 20
21:15
Fucsovics Márton sima győzelemmel jutott tovább Miamiban (m4sport.hu)
A következő körben Medvegyev lesz az ellenfél.
márc. 20
21:15
Parádés kezdés: Fucsovics Márton sima győzelemmel nyitott a Miami tenisztornán (Demokrata)
A világranglistán 86. magyar játékos a nyitó körben az ausztrál Max Purcell (68.) ellen lépett pályára.
márc. 20
21:15
Az év bejelentésére számítottak a Nascar-rajongók, de végül be kellett érniük Chase Elliott retró-autójával (Racing)
Kedden délután egy rövidke videó kíséretében szellőztette meg a Hendrick Motorsports, hogy valami igazán nagy...
márc. 20
21:15
Békéscsabán is nyert, közel a döntőhöz a Kaposvár (Sportal)
A Kaposvár 3:1-re nyert a Békéscsaba vendégeként a női röplabda Extraliga elődöntőjének szerdai, második mérkőzésén, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.
márc. 20
21:17
Fucsovics simán győzött, a következő körben igazi nagyágyú vár rá Miamiban (Sportal)
Fucsovics Márton sima győzelemmel bejutott a második fordulóba a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna férfi versenyében.
márc. 20
21:18
Az év bejelentésére számítottak a Nascar-rajongók, de végül be kellett érniük Chase Elliott retró-autójával (USAracing)
márc. 20
21:27
Győzelemmel folytatta a BL-negyeddöntős kört az FTC férfi pólócsapata (m4sport.hu)
A Ferencváros második mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntős csoportkörében: a magyar bajnokcsapat 11–9-re diadalmaskodott az olasz Brescia vendégeként.
márc. 20
21:27
Az orosz születésű korcsolyázók alkotta magyar egység 6. helyen állnak a vb-n (Sportal)
A párosoknál a kanadai Deanna Stellato-Dudek és Maxime Deschamps áll az élen a rövidprogramot követően a Montrealban zajló műkorcsolya-világbajnokság szerdai nyitónapján, a Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei magyar kettős pedig a 24 induló között a hatodik helyről várja a kűrt.
márc. 20
21:33
Fucsovics sima győzelemmel a második fordulóban Miamiban (HírTV)
márc. 20
21:33
A hatodik helyről várja folytatást a magyar páros a műkorcsolya-világbajnokságon (m4sport.hu)
márc. 20
21:39
Német légió és pillanatnyi világuralom: öt kérdés a magyar válogatott márciusi meccsei előtt (m4sport.hu)
Lassan ráfordul a célegyenesre a magyar labdarúgó-válogatott a nyári Európa-bajnokság előtt, Marco Rossi csapata márciusban két felkészülési meccset játszik – már a kontinenstornára való hangolódás jegyében. Posztokról, játékosokról, taktikáról és győzelmi sorozatról – megvizsgáltuk, mire adhatnak választ az előttünk álló találkozók.
márc. 20
21:57
Rendőrségi razzia és letartóztatások Spanyolországban (Sportal)
A rendőrség razziát tartott a Spanyol Labdarúgó Szövetséghez tartozó irodákban és más ingatlanokban, és hét személyt letartóztatott - számol be róla az Mti.
márc. 20
21:59
A Brescia otthonában is nyert a Ferencváros a BL-ben (Sportal)
A Ferencváros második mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntős csoportkörében: a magyar bajnokcsapat 11-9-re diadalmaskodott az olasz Brescia vendégeként.
márc. 20
22:03
márc. 20
22:03
Az amszterdami őserő, akit az Ajax nyolcéves korától nevelt, mégis 16,5 millió eurót kellett fizetnie érte (Büntető.com)
Mélyen a várakozásokon alul teljesít ebben az idényben az Ajax az Eredivisiében, ám így is találunk az együttesben olyan kiemelkedően teljesítő játékosokat, akiknek ha a játékjogát értékesítik a nyáron, jelentős bevételre tehetnek szert. Az egyik ilyen jelölt a saját nevelésű Brian Brobbey. A 22 éves holland csatárnak a lipcsei kitérő nem úgy alaku
márc. 20
22:27
Zárt kapuval zárult az öltözői dartsozás (Sportal)
A fehérvári klub egymilliót fizet az ellenfél játékosainak nyilazása miatt.
márc. 20
22:39
A Csíkszereda hosszabbításban jutott az Erste Liga elődöntőjébe, ezzel magyar bajnok az FTC (m4sport.hu)
Az SC Csíkszereda hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a Budapest Jégkorong Akadémia HC-t és így 4-2-es összesítéssel bejutott az Erste Liga elődöntőjébe. Ezzel az is eldőlt, hogy a Ferencváros lett a magyar bajnok, mivel a legjobb négy közé rajta kívül csak erdélyi klubok jutottak.
márc. 20
23:03
Faluvégi négy, Lukács két gólja (Sportal)
Faluvégi Rudolf négy góllal járult hozzá a Wacker Thun 26-25-ös hazai győzelméhez az Amicitia Zürich ellen a svájci férfi kézilabda-bajnokság alapszakaszának szerdai játéknapján.
márc. 20
23:15
Vereséggel kezdte az Eb-selejtező elitkörét az U17-es labdarúgó-válogatott (m4sport.hu)
A magyar U17-es labdarúgó-válogatott 2–1-re kikapott a franciáktól az Európa-bajnoki selejtezősorozat Angliában zajló elitkörös küzdelmeinek első fordulójában, szerdán.
márc. 20
23:27
Nagyot küzdött, de kikapott U17-es válogatottunk a franciáktól (Sportal)
Az magyar válogatott 2-1-s vereséget szenvedett Franciaországtól az U17-es Európa-bajnokság elitkörös selejtezőjének 1. fordulójában.