A Belga Nagydíj vasárnapi rajtja előtt azt nyilatkozta a Williams csapatfőnöke, hogy nagyon jónak látja az esélyeiket Carlos Sainz szerződtetésére. A futam után a versenyzőt is megkérdezték erről.
George Russell szerint duplán volt kockázatos az extrém taktikája, de Lewis Hamilton is megérdemli a győzelmet. Csapattársa nem így akarta megszerezni. Reakciók a kizárás után.
Ötgólos előnye birtokában formalitásnak tűnik a Ferencváros keddi visszavágója a walesi The New Saints vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójában.
Mind a két magyar kardvívónő legyőzte olasz ellenfelét a legjobb 16 közé jutásért a párizsi olimpián, a fegyvernem női egyéni versenyében, a párizsi olimpián. Szűcs Luca 15-10-re verte Martina Crisciót, Pusztai Liza 15-12-re Michela Battistont.
Újabb két pontszerző helyezéssel bővült a magyar küldöttség gyűjteménye a párizsi olimpián. A női kézilabda-válogatott megszerezte első győzelmét, és a férfi vízilabda-válogatott győzelemmel mutatkozott be. Köszöntöm önöket következnek a részletek.
A Hyundai harmadik i20 Rally1-es autóját évek óta megosztva használják a pilóták, de ez jövőre megváltozhat. A Hyundai megfontolja, hogy jövőre mindhárom Rally1-es autóját állandó pilóta vezesse, ahelyett, hogy a harmadikba két-három, vagy akár négy részmunkaidős versenyzőt alkalmazzon. Ebben a szezonban Thierry Nevuille és Ott Tanäk a két főállású
Póta Georgina a negyedik helyen kiemelt dél-koreai Sin Jubinnel csap majd össze a női egyes második fordulójában a párizsi olimpia asztalitenisz-tornáján.
A női ausztrál 4x100-as váltó tagjai a medence mellett sétáltak, ezt kommentálta úgy a brit Bob Ballard, hogy a nők mindig csak lófrálgatnak, sminkelgetnek.
Kaizinger Balázs tíz hibaponttal zárta a lovastusa hétfői zárószámát, a díjugratást, így 71,80 hibaponttal fejezte be a párizsi olimpián a Versailles-i kastély kertjében rendezett viadalt.
Nagyszerű bokszolással, egyhangú pontozással elért győzelemmel mutatkozott be az olimpián a nyíregyházi Kovács Richárd, az ökölvívók 63,5 kg-osok súlycsoportjában.
A 63,5 kilogrammban szereplő Kovács Richárd a nyolcaddöntőjében remek teljesítménnyel, egyhangú pontozással győzött és bejutott a negyeddöntőbe hétfőn a párizsi olimpia ökölvívótornájának harmadik versenynapján.
A magyar bajnokság címvédője kényelmes előnnyel várhatja a Bajnokok Ligája-selejtezőjének visszavágóját kedd este (20:00, Duna) a The New Saints ellen.
Nagyszerű bokszolással, egyhangú pontozással elért győzelemmel mutatkozott be az olimpián a nyíregyházi Kovács Richárd, az ökölvívók 63,5 kg-osok súlycsoportjában.
A 63,5 kilogrammban szereplő Kovács Richárd a 16 között remek teljesítménnyel, egyhangú pontozással győzött és bejutott a negyeddöntőbe hétfőn a párizsi olimpia ökölvívótornájának harmadik versenynapján.