2024. augusztus 23. péntek

aug. 23
0:00
Pascal Jansen: "Megértem, hogy a szurkolók füttyszóval reagáltak a döntetlenre" (Sportal)
Egy csalódott és egy elégedett vezetőedző értékelt a 0-0-ra végződő Ferencváros-Borac Banja Luka Európa-liga-rájátszás után. Talán nem is kellene hozzátenni, hogy a Fradi vezetőedzője, Pascal Jansen volt a csalódott, míg a bosnyákok trénere, Mladen Zizovic volt az elégedett…
aug. 23
0:15
A brazilok legyőzésével elődöntős a magyar női kosárlabda-válogatott (Infostart)
A magyar női kosárlabda-válogatott magabiztos, 87-66-os győzelmet aratott a brazil csapat felett a ruandai világbajnoki előselejtező harmadik, utolsó fordulójában, ezzel bejutott az elődöntőbe.
aug. 23
0:18
Böde beállt, rúgott egy gólt és adott egy gólpasszt a Paks Konferencia-liga meccsén (444.hu)
De a cseh Mladá Boleslav a hosszabbításban egyenlített.
aug. 23
0:18
Cristiano Ronaldo regisztrált a YouTube-ra, sorban döntögeti a rekordokat (Telex)
Huszonnégy óra alatt húszmillióan iratkoztak fel a csatornájára.
aug. 23
0:19
Nem tudott előnyt szerezni a Ferencváros az Európa-liga rájátszásában (Infostart)
A Ferencváros, gyenge támadójátékot mutatva, gól nélküli döntetlent ért csak el a Borac Banja Luka ellen az Európa-liga rájátszáskörében. Folytatás egy hét múlva, Bosznia–Hercegovinában.
aug. 23
0:22
A 12. percben két góllal vezetett a Felcsút a Fiorentina ellen, végül döntetlent játszott a Konferencia-ligában (444.hu)
3-3 lett a vége.
aug. 23
0:22
Az 1-0-s hátrányból fordító Paks az utolsó percekben bukta el a győzelmet a Konferencia-liga selejtezőjében (Telex)
A cseh Mladá Boleslav egy 96. percben szerzett szabadrúgásgóllal egyenlített a magyar kupagyőztes ellen.
aug. 23
0:23
Az utolsó pillanatban vesztette el a győzelmet a Paks (Infostart)
A magyar kupagyőztes Paksi FC 2-2-es döntetlent ért el a cseh Mladá Boleslav vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtező negyedik, utolsó fordulójának csütörtöki első mérkőzésén.
aug. 23
0:26
Kurvagyengézéssel minősítette a Fradi-tábor a csapata játékát az Európa-liga rájátszásában (444.hu)
Dupla nullát játszottak a Borac Banja Luka ellen.
aug. 23
0:26
3-3-as döntetlent játszott a Fiorentinával a Konferencia-liga selejtezőjében a Puskás Akadémia (Telex)
2-0-ra is vezettek a felcsútiak, aztán fordított az olasz csapat, végül a 89. percben alakult ki a végeredmény.
aug. 23
0:27
Az utolsó pillanatban csúszott ki a győzelem a Paks kezéből (Infostart)
aug. 23
0:30
Nem bírt bosnyák ellenfelével a Fradi az Európa-ligában (Telex)
0-0-s döntetlent játszott hazai pályán a magyar bajnok a Borac Banja Lukával.
aug. 23
0:31
Bravúros mérkőzésen, kétgólos előnyből döntetlent játszott a Puskás Akadémia (Infostart)
A Puskás Akadémia remek teljesítménnyel 3-3-as döntetlent ért el a legutóbbi két idényben döntős Fiorentina otthonában a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező utolsó fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén.
aug. 23
5:30
Hamarosan kirúgnak egy pilótát a Red Bulltól, de kérdés, hogy melyiket (Racing)
A Red Bull meneszteni fogja valamelyik versenyzőjét, legalábbis Helmut Marko, a bikások tanácsadójának szavai alapján.
aug. 23
5:36
Inkább legyen lassabb, de kiszámítható – visszafejleszti autóját az eltévedt Red Bull? (m4sport.hu)
Tévútra kanyarodott a Red Bull bizonyos fejlesztésekkel, ám Zandvoorttal kezdve próbál rátalálni a helyes irányra. Sergio Pérez szerint fontos összefüggésekre leltek rá, Max Verstappen akár a gyorsaság árán is javítana a vezethetőségen.
aug. 23
5:42
Hamilton: Nem adok bele mindent, amikor nem jó az autó? A belemet is kidolgoztam! (m4sport.hu)
Nem a motiváción és a munkakedven múlt Lewis Hamilton szerint, hogy az utóbbi időben elkezdett jobb teljesítményt nyújtani a pályán. Nem hagyta szó nélkül az őt hangulatembernek nevezők megjegyzéseit
aug. 23
5:54
Aggódnak az F1-es versenyzők: a viharos szél lefújhatja az autókat a pályáról? (m4sport.hu)
Viharos széllökéseket jósolnak a Holland Nagydíj pénteki napjára. Akár az autókat is leterelhetik a pályáról? A versenyzők szerint nem vehető félvállról a probléma.
aug. 23
6:00
Alonso a kritikákra: Nem sok versenyzőnek van kétszer annyi pontja, mint a csapattársának (m4sport.hu)
Nem tartja élete szezonjának az eddigit Fernando Alonso, de övön alulinak érzi a kapott kritikákat. A korábban Sebastian Vettel szintjét elérő csapattárs hátrányával bizonygatja igazát.
aug. 23
6:24
Újpest-DVSC az NB I-ben; pályán a PSG és a Leverkusen - pénteki sportműsor (Sportal)
A labdarúgó Nb I-ben az Újpest a Debrecent fogadja. A francia, a német és a spanyol bajnokságban is rendeznek mérkőzést. Íme, a pénteki sportműsor.
aug. 23
6:30
Túlélte azt, amit legendás csapattársa nem, de depressziója a halálba hajszolta a Ferrari volt pilótáját (Racing)
37 éve ezen a napon szenvedett halálos motorcsónak-balesetet Didier Pironi és két másik, szintén az autósportból ismert személy.
aug. 23
6:30
Kubatov Gábor: Köszönjük a futballt szerető szurkolóink türelmét (Sportal)
Mint ismert, a Ferencváros hazai pályán nem tudta legyőzni a bosnyák Borac Banja Lukát (0-0) az Európa-liga-rájátszás első mérkőzésén. A találkozót követően Kubatov Gábor, az Ftc elnöke Facebook-oldalán írta le véleményét.
aug. 23
6:33
"Ez nem volt elég jó" - így juthat tovább a Fradi az Európa-ligában (Metropol)
Boszniában dől el, hogy melyik főtáblán focizhat ősszel a Fradi.
aug. 23
6:36
Augusto Fernández: Csodálom a Superbike-vb-t, de az biztos, hogy 2025-ben a MotoGP-ben fogok motorozni (P1race)
Augusto Fernándeznek nagyon szimpatikus a Superbike-világbajnokság, de inkább lenne tesztpilóta a MotoGP-ben, minthogy oda igazoljon.
aug. 23
6:42
Dibusz Dénes: Ennél csak jobban fogunk tudni játszani (Sportal)
A Ferencváros 0-0-val zárt hazai pályán a bosnyák Borac Banja Luka csapata ellen az Európa-liga selejtező utolsó fordulójában. A mérkőzést követően Dibusz Dénes csapatkapitány állt a nyilvánosság elé, hogy értékelje a történteket.
aug. 23
6:48
Videón a Puskás Akadémia hihetetlen mérkőzése a Fiorentina ellen (Liner)
A Puskás Akadémia rövid időn belül két gólt is szerzett a Fiorentina ellen, akik végül 3-3-as végeredménnyel futhatnak neki a visszavágónak.
aug. 23
6:54
Európa-liga: videós összefoglaló a Ferencváros hazai döntetlenjéről (Liner)
Nincs könnyű helyzetben a Ferencváros, mert idegenben kell biztosítania a helyét az Európa-liga főtábláján.
aug. 23
7:00
Gera Zoltán távozásának okairól beszélt a Vasas sportigazgatója - interjú (Sportal)
Nagy Miklóst, az Nb Ii-es Vasas labdarúgócsapatának sportigazgatóját Gera Zoltán vezetőedző távozásáról kérdeztük.
aug. 23
7:18
Váratlan lépésre készül, vállalja a veszélyt a magyar válogatott sztárja (Ripost)
Sokan megrekedtek a fejlődésben a klubnál.
aug. 23
7:18
Hornyák Zsolt a Fiorentina elleni döntetlen után: Hiányérzetem van (Sportal)
Mint ismert, a Puskás Akadémia bravúros döntetlent ért el (3-3) Firenzében, a Konferencialiga playoffkörében. A mérkőzést követően Hornyák Zsolt vezetőedző mégsem volt teljesen elégedett.
aug. 23
7:36
Verstappen, vagy a McLaren miatt borul narancsba Zandvoort? - Holland Nagydíj-beharangozó (Sportal)
Max Verstappen hazájába látogat a Száguldó Cirkusz, de a világbajnoki címvédő győzelmi esélyei már nem olyan egyértelműek, mint egy évvel ezelőtt.
aug. 23
7:48
Párizsi magyar tanmesék (Demokrata)
Valaki felemelkedik, más a mélybe zuhan. Nincs két egyforma út, nincs két azonos történet. Párizsi olimpia – kicsit más szemmel.
aug. 23
7:54
Üzent a Fradi edzője, aki megérti a szurkolók csalódottságát (Liner)
A Ferencváros edzője, Pascal Jansen sem volt elégedett azzal, amit csütörtök este látott a Fradi játékosaitól az Európa-ligában.
aug. 23
8:12
Kikapott a spanyoloktól a magyar futsalválogatott (Sportal)
A magyar futsalválogatott 5-1-es vereséget szenvedett a spanyoloktól a Ferrolban rendezett csütörtök esti felkészülési mérkőzésen.
aug. 23
8:30
Legsikeresebb szezonja során Michéle Mouton az Akropolisz Rallyt is megnyerte (Racing)
Michéle Mouton 1982-ben teljesítette legsikeresebb WRC-szezonját, amikor karrierje során elért négy győzelemből hármat is elért. A világbajnokság legsikeresebb női versenyzője 42 éve Görögországban is nyerni tudott.
aug. 23
8:36
Alonso Newey érkezése helyett már a szezon végével foglalkozik (Racing)
Alonso örülne, ha Newey az Aston Martinnál kötne ki, de a figyelmét most a 2025-ös idényre való felkészülés köti le.
aug. 23
8:48
Nem megy sehová a Milan legértékesebb játékosa (Sportal)
A piros-feketék igazgatója elmondta, Rafael Leao nem fog és nem is akar távozni Milánóból.
aug. 23
8:54
"Mindent megteszünk az újabb bravúrért" – Pécsi Ármin szerint a Fiorentina nem számított arra, amit a Puskástól kapott (m4sport.hu)
A Puskás Akadémia remek teljesítménnyel 3-3-as döntetlent ért el a Fiorentina otthonában a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező utolsó fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén. Pécsi Ármin szerint az olasz csapat nem számított rá, hogy ilyen jól kezdik majd a mérkőzést, ugyanakkor a visszavágón is mindent meg fognak tenni, és kihoznák magukból a ma
aug. 23
9:06
Babosék kiestek a monterreyi negyeddöntőben (Sportal)
Babos Tímea és Nadja Kicsenok kettőse vereséget szenvedett a negyeddöntőben a monterreyi keménypályás női tenisztornán.
aug. 23
9:08
Ez nagy dobás lenne, magyar válogatottal erősíthet az Újpest (Sportal)
Az Újpest kiszemeltjei között van a 23-szoros magyar válogatott középpályás, Callum Styles. A Nemzeti Sport értesülései szerint a lila-fehérek hetek óta tárgyalnak az angol harmadosztályú Barnsleyval a játékos átigazolásáról.
aug. 23
9:12
Babosék búcsúztak Mexikóban (m4sport.hu)
aug. 23
9:15
Így teljesített Gera a Vasasnál (Metropol)
Gera Zoltán február végén lett a hatszoros magyar bajnok vezetőedzője, most azonban a Tatabánya elleni vereség utáni mennie kellett.
aug. 23
9:18
Meglepő húzásokra készül Marco Rossi, ők lehetnek a válogatott újoncai (Ripost)
Marco Rossi elárulta, milyen tanulságokat vont le az Eb-ről.
aug. 23
9:18
Hollandiából igazolt zöld-foki szigeteki válogatott középpályást a Puskás Akadémia (m4sport.hu)
Laros Duarte az FC Groningen csapatától szerződött az OTP Bank Ligában szereplő Puskás Akadémiához.
aug. 23
9:18
Hollandiából igazolt válogatott középpályást a Puskás Akadámia (Sportal)
A Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be Laros Duarte szerződtetését. A 4-szeres zöld-foki-szigeteki válogatott középpályás a holland élvonalbeli Groningentől érkezett.
aug. 23
9:20
Újabb ülés kelt el az F1-ben: bejelentette Gasly új csapattársát az Alpine (m4sport.hu)
Az Alpine is feliratkozott azon csapatok közé, akik teljessé tették a 2025-ös versenyzőfelállásukat. Pénteken bejelentették, hogy Jack Doohan lesz Pierre Gasly új csapattársa.
aug. 23
9:30
Kemény teszt előtt áll Molnár Martin a brit F4-ben (Racing)
Molnár Martin reális célkitűzésekkel készül a brit F4 8. fordulójára azok után, hogy az előző versenyhétvégén kétszer is dobogóra állt.
aug. 23
9:30
Elege lett a belgák sztárjának, lemondta a válogatottságot - az edzőről is beszélt... (Sportal)
Áll a bál a belga labdarúgó-válogatottnál, hiszen nem elég, hogy az aranygeneráció tagjai lassan kiöregednek a keretből, a kapus, Thibaut Courtois közölte: amíg a jelenlegi szövetségi kapitány, Domenico Tedesco ül a kispadon, addig ő nem fog pályára lépni nemzeti színekben.
aug. 23
9:30
A Liberty Media még a Forma–1 egy részétől is megválik, hogy le tudja zárni a MotoGP felvásárlását (P1race)
A Liberty Media bejelentette, hogy 825 millió dollár értékű részesedést ad el a Forma–1-ből, hogy biztosítani tudják a MotoGP felvásárlását.
aug. 23
9:32
F1-hírek: Piastri törött bordával versenyzett - elárulta, hogyan sérült meg (Sportal)
Oscar Piastri számára jól jött a közel egy hónapos szünet, hiszen egy sérülés hátráltatta őt a közelmúltban. Habár a "hátráltatta" szó talán nem is helytálló, hiszen remek teljesítményt nyújtott a nyári fordulókon.