Úgy tűnik, a tervezett időpontban megtartják a nyíltvízi úszók küzdelmeit (m4sport.hu)
Úgy tűnik, a tervezett időpontban, azaz csütörtökön és pénteken megtartják a női, majd a férfi nyíltvízi úszók küzdelmeit a párizsi olimpián.
Kikapott a negyeddöntőben a tekvondós Salim Omar Gergely (Demokrata)
Amennyiben Vito Dell'Aquila bejut a fináléba, akkor a bronzéremért folytathatja a vigaszágon Salim Omar Gergely.
aug. 8
0:15
14 évesen lett olimpiai bajnok egy ausztrál gördeszkás (Liner)
Az ausztrál Arisa Trew 14 évesen nyerte meg az első olimpiai aranyérmét a párizsi játékokon, ezzel történelmet írva a női gördeszkázásban.
aug. 8
0:15
Megnyugtató három gól a folyamatos feszültség közepette: elképesztő csatában nyert a Paks! (Sportal)
A legfontosabb: a Paksi Fc 3-0-ra nyert az Fk Mornar elleni Konferencialiga harmadik selejtezőkörében. Hogy a jövő keddi visszavágóra megnyugtatónak tűnő előnnyel utazhasson, kellett két montenegrói kiállítás és egy fantasztikus hajrá is. Amúgy volt ezen a meccsen minden, ami a futballhoz kell - és az is, ami nem…
aug. 8
0:15
Vogel Soma szenzációs védéseivel, büntetőkkel elődöntős a férfi pólóválogatott (Telex)
Hihetetlenül fordulatos meccsen győzte le Olaszországot a magyar férfi vízilabda-válogatott. Vogel Soma öt büntetőt védett ki, Manhercz és Zalánki vitte még a csapatot. A horvátok jönnek a döntőért.
aug. 8
0:19
Itt van a Vogel-show, ha valakinek nem volt elég az izgalomból vagy lemaradt volna róla (444.hu)
Úgy már könnyű visszanézni, hogy ismert a végeredmény.
aug. 8
0:19
Háromszor is rezgett a háló, nyert a Paks a Mornar ellen (m4sport.hu)
Három gól, két kiállítás, hazai győzelem. Előnyből várhatja a visszavágót a Paks.
aug. 8
0:19
Kilencedikként zárt a tekvondós Salim Omar Gergely a párizsi olimpián (Demokrata)
A 21 éves magyar versenyző nem folytathatja a vigaszágon 58 kilogrammos súlycsoportjában.
aug. 8
0:19
Tisztult a Szajna, megtarthatják a nyíltvízi úszók versenyét (Liner)
A tervek szerint megtarthatják a nyíltvízi úszóversenyeket a párizsi olimpián, miután javult a Szajna vízminősége.
aug. 8
0:19
Bognár György az ellenfélről: "Az ilyenfajta futballnak nincs helye a pályán!" (Sportal)
Amint arról beszámoltunk, rettentő feszült, két kiállítást és rengeteg, a futballpályára nem való jelenetet hozott a Paksi Fc és az Fk Mornar Konferencialiga-selejtező. A végül 3-0-ra megnyert mérkőzést követően a hazai csapat vezetőedzője, Bognár György elárulta, egy kívánsága van: álmában se jöjjön elő ez a találkozó...
aug. 8
0:19
Két montenegrói piros lap, szotyis zacskótól összeeső gyúró, háromgólos paksi győzelem a Konferencia-ligában (Telex)
Teljes őrületbe torkollott a magyar csapat hazai odavágója a sorozat harmadik fordulójában, de végül a Paks a 3-0-s győzelemmel már fél lábbal a negyedik körben van.
aug. 8
0:23
Manhercz-, és Vogel-parádé - négy között a férfi pólósok! (m4sport.hu)
Fordulatos meccsen sikerült kiharcolni az elődöntős szereplést.
aug. 8
0:23
Vadnai Jonatán: Megnyertem a negyedik helyet (Demokrata)
Az Eb-ezüstérmes versenyző a legjobb tízet felvonultató szerdai éremfutamban vezetett is.
aug. 8
0:23
Kaphatott egy pofont a PSG a Bayern München sztárjától (Liner)
Joshua Kimmich, a Bayern München középpályása elutasította a Paris Saint-Germain érdeklődését, ehelyett hajlik arra, hogy szerződést hosszabbítson jelenlegi klubjával.
aug. 8
0:23
Videón, ahogy a paksiak szotyis zacskójától földre dobja magát az ellenfél drámakirálynője (Sportal)
Ahogy arról beszámoltunk, a Paksi Fc 3-0-ra nyert az Fk Mornar elleni Konferencialiga harmadik selejtezőkörében. A paksiak két gólja mellett a montenegróiak gyúrója miatt is emlékezetes marad a hosszabbítás, igaz, nem pozitív értelemben.
aug. 8
0:23
Hiába dobta túl apja olimpiai csúcsát, három centivel elbukta az aranyat a litván diszkoszos (Telex)
A világcsúcstartó Mykolas Alekna apja nyomdokaiba lépett volna egy olimpiai bajnoki címmel, de egy eddig nem jegyzett jamaicai legyőzte.
aug. 8
0:27
Vogel Soma: Láttam az olasz lövők szemében, hogy kicsit tartanak tőlem, tőlünk (m4sport.hu)
Vogel Soma, a magyar férfi vízilabda-válogatott kapusa, az olaszok elleni olimpiai negyeddöntő (12–10) hőse elárulta: már az ötöspárbajnál látta az itáliai lövők szemében, hogy tartanak a mieinktől.
aug. 8
0:27
Kikapott az elődöntőben, így a bronzéremért birkózhat Losonczi Dávid (Demokrata)
A 24 éves magyar klasszis csütörtökön este a vigaszág győztesével csap majd össze.
aug. 8
0:27
Drámai végjáték és ötméteresek után jutott elődöntőbe a magyar férfi vízilabda-válogatott (Liner)
Egy utolsó pillanatban kihagyott ziccer izgalmassá tette az olaszok elleni találkozó végét.
aug. 8
0:27
Édesapja olimpiai csúcsát megdöntötte, mégsem lett aranyérmes Mykolas Alekna (Sportal)
A hétfői "nőnap" után szerda este a férfiaké volt a főszerep, a lányoknak/asszonyoknak csak egyetlen ügyességi számban osztottak lapot, pontosabban érmeket. A nap fő attrakciója váratlanul a férfi diszkoszvetés lett.
aug. 8
0:27
Borzalmasan nagyot bukott az akadályfutás világcsúcstartója (Telex)
Az etióp Lamecha Girma nagy hajrát indított a győzelemért, de aztán elakadt az egyik akadályban. Hordágyon vitték le a pályáról.
aug. 8
0:31
Bognár György: "Ez egy rendkívül problémás mérkőzés volt" (m4sport.hu)
A Paksi FC szerda este, hazai pályán 3-0-ra legyőzte a montengerói Mornar csapatát a Konferencialiga 3. selejtezőkörének első mérkőzésén.
aug. 8
0:31
Úgy tűnik, a tervezett időpontban tartják meg a nyíltvízi úszók küzdelmeit (Demokrata)
A magyar szövetség arról adott tájékoztatást, hogy a Szajna vízében határérték alá csökkent a baktériumszint.
aug. 8
0:31
Hatalmas esés után hordágyon vitték el a 3000 méteres akadályfutás egyik fő esélyesét (Liner)
Ijesztő jelenet árnyékolta be a 3000 méteres akadályfutás döntőjét.
aug. 8
0:31
Elképesztő dráma, Vogel a hős: férfi pólósaink ötméteresekkel olimpiai elődöntősök (Sportal)
aug. 8
0:31
Videón Vogel Soma parádés védései (Telex)
Az olaszok elleni olimpiai negyeddöntőt büntetőkkel döntötték el a pólósok, a magyar kapus három ötméterest is megfogott.
aug. 8
0:35
Háromgólos előnyt szerzett a Paks a Mornar ellen (Demokrata)
A Paksi FC háromgólos győzelmet aratott a montenegrói Mornar felett a Konferencia-liga selejtezőjében.
aug. 8
0:35
60 millió euróért érkezhet spanyol válogatott középpályás Szoboszlai csapatához (Liner)
A Liverpool közel áll Martin Zubimendi leigazolásához, miközben a Real Sociedad beletörődni látszik sztárjátékosa elvesztésébe.
aug. 8
0:35
Döntőbe jutott a nemi teszteken elbukó bokszoló (Sportal)
A tajvani Lin Jü-tin bejutott a női 57 kg-os ökölvívótorna döntőjébe a párizsi olimpián.
aug. 8
0:39
Káosz, forrongó indulat, ötméteres párbaj – elődöntőbe jutottak a férfi pólósok! (Demokrata)
A magyar férfi vízilabda-válogatott drámai mérkőzésen, ötméteres párbajban győzte le Olaszországot.
aug. 8
0:39
Magához tért és már kommunikál a 3000 méteres akadályfutás döntőjében nagyot bukó Girma (Liner)
Lamecha Girma etióp atléta eszméletét vesztette, miután elesett a 3000 méteres akadályfutás döntőjében a Stade de France-ban rendezett versenyen.
aug. 8
0:39
A volt Fradi-játékos gólja is kellett - a Slovan egyre közelebb a BL-playoffkörhöz (Sportal)
Magyar szempontból is fontos a Slovan-Apoel Bajnokok Ligája-selejtező, hiszen ha a Ferencváros fordítana a visszavágón, és továbbjutna a Midtjylland ellen, akkor a győztessel találkozna a playoffkörben. Még semmi nem dőlt el, de pikáns összecsapás várhatna a Fradira, mivel a szlovákok a hazai odavágón 2-0-s előnybe kerültek a ciprusi csapattal szem
aug. 8
0:43
Csoboth győztes meccsen debütált a St. Gallenben (Sportal)
Csoboth Kevin csereként szállt be a St. Gallenbe, a svájci csapat kétgólos előnyt szerzett a Konferencia-selejtező 3. fordulójában.
aug. 8
0:47
Nagy meglepetés férfi kézilabdában: elődöntőben a szlovénok (Sportal)
Nagy meglepetésre a szlovén válogatott 33-28-ra legyőzte a norvég csapatot a párizsi olimpia férfi kézilabdatornájának szerda esti lille-i negyeddöntőjében.
aug. 8
0:51
Vogel Soma elárulta, mi volt az olaszok elleni siker titka (Sportal)
A magyar férfi vízilabda-válogatott a végletekig kiélezett mérkőzésen 9-9-cel zárult rendes játékidő után ötméteresekkel legyőzte Olaszországot, így bejutott a legjobb négy közé a párizsi olimpián. A mérkőzés után Vogel Soma értékelt.
aug. 8
5:27
Milliók szeme láttára kezdte el püfölni barátját a világbajnok, aki előző nap elhányta magát a pályán (Racing)
42 éve ezen a napon rendezték az 1982-es Német Nagydíjat, amelyen Nelson Piquet rátámadt Eliseo Salazarra, miután összeütköztek.
aug. 8
5:51
Jöhetnek a kajak-kenu-érmek, Losonczi bronzéremért birkózik – a magyarok csütörtöki programja (Telex)
A női kajaknégyes már döntős, de más egységek is bejuthatnak az éremfutamba. Magyar versenyzőkkel kezdődik az öttusa és a ritmikus gimnasztika is.
aug. 8
6:15
A McLaren és a Red Bull tapasztalatból sejtheti, hogy nem lesz fordítás Verstappen ellen (Racing)
Az F1 történetéből három olyan bajnokságot idézünk fel, amikor a szezon két részét két különböző csapat uralta.
aug. 8
6:21
Csütörtök az olimpián: éremesély birkózásban, nagyüzem kajak-kenuban és egy rakás jó meccs csapatsportokban (444.hu)
Losonczi Dávid a kötöttfogású birkózóknál szerezhet érmet, újabb magyar tékvondós kezdi meg a szereplést, kajak négyesek döntői jönnek, helyosztót játszik a női vízilabda-válogatott.
aug. 8
6:21
Női kajak négyesünk éremesélyes; idegenben a Puskás Akadémia és a Fehérvár is - csütörtöki sportműsor (Sportal)
A férfi kajak négyes és a férfi kenu kettes középfutama után akár újabb két egységünk is indulhatna az esti döntőben; míg két csapatunk is a Konferencialiga-selejtező harmadik fordulójában lép pályára.
aug. 8
6:33
Vogel Soma-show a szétlövésben, így jutott elődöntőbe a férfi pólóválogatott (Sportal)
A magyar férfi vízilabda-válogatott a végletekig kiélezett mérkőzésen 9-9-cel zárult rendes játékidő után ötméteresekkel legyőzte Olaszországot, így bejutott a legjobb négy közé a párizsi olimpián. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
aug. 8
6:45
Borult a papírforma, a párizsi olimpián ismétlődött meg a budapesti dráma (Ripost)
Kiemelkedő színvonalú finálékat tartogatott a párizsi olimpia.
aug. 8
6:51
Újra kell tanulnia beszélni az infarktuson átesett Ónodi Henriettának (Sportal)
Tovább küzdenek szerettei, barátai, hogy az olimpiai bajnok egykori tornászcsillag, Barcelona ötkarikás hőse, Ónodi Henrietta hozzájuthasson ahhoz az orvosi kezeléshez, amely a legtöbbet segíthet neki a felépülésben. Ónodiról közel két hete derült ki, hogy még márciusban infarktust kapott, leállt a szíve, újra kellett éleszteni. Az Egyesült Államok
aug. 8
7:21
Így értékelték férfi pólósaink az olaszok legyőzését (Sportal)
A férfi vízilabda-válogatott ötméteresekkel legyőzte Olaszországot a párizsi olimpia negyeddöntőjében, amely után a játékosok és a szövetségi kapitány is elmondta véleményét a Sportalnak.
aug. 8
7:27
Megdönti-e Razgatlıoğlu Rea és Bautista rekordját az egyedi futamhétvégén? – menetrend (P1race)
Különleges hétvégét rendeznek Portimãóban a Superbike-vb keretein belül, Toprak Razgatlıoğlu történelmet írhat.
aug. 8
7:39
Olimpiai sporthírek (2024-08-07) (HírTV)
Bejutott a legjobb négy közé a férfi vízilabda-válogatott és a bronzéremért birkózhat Losonczi Dávid.
aug. 8
7:45
Túl agresszívak az olimpián szurkoló kínaiak, Peking rendre inti őket (444.hu)
Hangosan kiabálnak a kínai szurkolók, és szidják a játékvezetőt, ez pedig szétzülleszti a kínai sportvilágot.
aug. 8
7:57
Csillagos ötösök – interjú pólós hőseinkkel (Demokrata)
Manhercz Krisztián ötöt vágott az olasz kapuba, Vogel Soma öt ötméterest védett a negyeddöntőben. Az olasz meccs főhőseit kérdeztük.
aug. 8
8:03
Birkózásban és kajak-kenuban éremesélyek – az olimpia csütörtöki eseményei percről percre (Infostart)
A III. Sándor-hídról a Szajnába ugrottak a női nyílt vizi úszók, megkezdődött a magyarok csütörtöki szereplése az olimpián.