2024. augusztus 7. szerda

aug. 7
19:39
Az olimpiai bronzéremért küzdhet Losonczi Dávid (HírTV)
A kötöttfogású birkózók 87 kilogrammos súlycsoportjában szereplő Losonczi Dávid az elődöntőben 3-1-re kikapott bolgár ellenfelétől, így csütörtökön a bronzéremért léphet szőnyegre a párizsi olimpián.
aug. 7
19:39
Losonczi Dávid elveszítette az elődöntőt, a bronzért küzdhet (Sportal)
Losonczi Dávid a férfi kötöttfogású 87 kg-osok elődöntőjében kikapott a bolgár Szemen Novikovtól. A magyar birkózó a végén challenge-elt, de elveszítette, így végül 3:1-gyel maradt alul. Vasárnap a bronzért küzdhet.
aug. 7
19:45
Megszületett a döntés, ő a titokzatos Mr. X, akit Szoboszlai nyakára igazol a Liverpool (BorsOnline)
Friss Európa-bajnok középpályás a legfőbb kiszemelt.
aug. 7
19:45
Eldőlt, hogy megtartják-e az eredeti időben az olimpiai nyílt vízi úszást (Sportal)
Úgy tűnik, a tervezett időpontban, azaz csütörtökön és pénteken megtartják a női, majd a férfi nyílt vízi úszók küzdelmeit a párizsi olimpián.
aug. 7
19:51
Tovább forrnak az indulatok Imane Khelif miatt (HírTV)
Aranyéremért szállhat ringbe Imane Khelif, elverte thaiföldi ellenfelét is az algériai bokszoló. A magát nőnek valló, de férfiakra jellemző X- és Y-kromoszómákkal is rendelkező Imane Khelif helyzete továbbra is társadalmi vitát okoz.
aug. 7
19:51
Óriási csata, a dán férfi kézisek legyőzték a svédeket a negyeddöntőben (Sportal)
A legutóbb ezüstérmes, elmúlt három világbajnokságon aranyérmes dán férfi kézilabda-válogatott elődöntőbe jutott a párizsi olimpián.
aug. 7
19:57
Losonczi Dávid: Ezt el kell engedni, mert ha nem tudom, akkor a bronzérem sem lesz meg (m4sport.hu)
Losonczi Gábor az elődöntős veresége után az M4 Sportnak kiemelte: fejben muszáj túllépnie a történteken, mert különben csütörtökön a bronzérmet sem fogja megszerezni – márpedig neki a célja az, hogy medállal a nyakában fejezze be a párizsi olimpiát.
aug. 7
20:03
Továbbjuthat a Fradi (Metropol)
Ithon kell nyerni a Bajnokok Ligájához
aug. 7
20:03
"Rájuk robbantjuk a stadiont" - Kubatov Gábor üzent (Sportal)
Ahogy arról beszámoltunk, a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén a Ferencváros 2-0-s vereséget szenvedett a Midtjylland otthonában. Ettől függetlenül Kubatov Gábor elnök nem tett le a továbbjutásról.
aug. 7
20:15
Mégis megtartják a tervezett időpontban a nyíltvízi úszók küzdelmeit (SzMo)
A magyar szövetség arról adott tájékoztatást, hogy a Szajna vízében határérték alá csökkent a baktériumszint, ezért szerdán már több nemzet úszói - köztük például a címvédő német Florian Wellbrock is - megmártóztak a folyóban.
aug. 7
20:15
A Konferencialiga-rájátszás a tét a Paks-Mornar meccsen (Sportal)
A ciprusi Aek Larnaca kiejtése után a montenegrói ellenfél sem ígérkezik könnyű párharcnak.
aug. 7
20:21
Emberelőnyben a Paks (Sportal)
aug. 7
20:23
Kovács István: Többször kellene a genderteszt (Sportal)
Kovács "Kokó" István jegyzete.
aug. 7
20:27
Emberelőnyben a Paks a 38. perc óta (Sportal)
Az első félidőben sok helyzetet nem alakított ki egyik csapat sem, de a Mornar tíz főre fogyatkozott.
aug. 7
20:29
Kovács "Kokó" István: Sok olyan versenyző van, akire ráférne egy genderteszt... (Sportal)
aug. 7
20:31
Losonczi Dávid: Tanácstalanul állok a történtek előtt (Sportal)
Ahogy arról beszámoltunk, Losonczi Dávid a férfi kötöttfogású 87 kg-osok elődöntőjében vereséget szenvedett a bolgár Szemen Novikovtól a párizsi olimpián. Birkózónk az összecsapás után értékelt a médiának.
aug. 7
20:33
NB III: Kilenc góllal sokkolta ellenfelét a Kaposvár (Sportal)
Székely Tibor vezetőedző együttese alaposan megszórta a Peac-ot a Délnyugati csoportban.
aug. 7
20:45
Három számban már az arany a tét kajak-kenuban – a magyarok csütörtöki programja (Infostart)
Losonczi Dávid a bronzéremért birkózik, három számban érmet osztanak kajak-kenuban. Kezdődik az öttusa, a nyílt vízi úszás és a ritmikus gimnasztika,
aug. 7
20:57
Elképesztő dráma után elődöntős a férfi pólóválogatott (Infostart)
A magyar férfi vízilabda-válogatott fordulatos mérkőzést játszott az olaszokkal a párizsi olimpia negyeddöntőjében. Mindkét csapatnak volt esélye megnyerni a meccset a rendes játékidőben, végül 9-9 után ötméteresek döntöttek. Vogel Soma háromszor is védett, a mieink pedig ötből négy büntetőt belőttek, így készülhetnek a horvátok elleni elődöntőre.
aug. 7
21:03
Könyv, banán: Esmée Böbner a leglazább olimpikon (Metropol)
Könyv és banán a homokban: strandröpis lány a leglazább olimpikon Párizsban
aug. 7
21:15
Agustín Canapino azonnali hatállyal távozik az IndyCarból! (USAracing)
Bő másfél szezont követően végéhez ért Agustín Canapino IndyCar-karrierje. A Juncos Hollinger Racing hivatalosan bejelentette,...
aug. 7
21:15
Agustín Canapino azonnali hatállyal távozik az IndyCarból! (Racing)
aug. 7
21:39
Háromgólos előnyt szerzett a Paks (HírTV)
A Paksi FC háromgólos győzelmet aratott a vendég montenegrói Mornar felett a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első, szerdai mérkőzésén.
aug. 7
22:03
Losonczi Dávid: a bronzérem meg kell, hogy legyen (Infostart)
A 87 kilogrammos kötöttfogású birkózó úgy érzi, kevésen múlott, hogy nem jutott döntőbe Párizsban.
aug. 7
22:27
Elképesztő videós dráma, a magyar pólósok heroikus küzdelemben jutottak tovább (Ripost)
Az utolsó negyeddöntő volt a magyaroké.
aug. 7
22:27
Hatalmas csatában nyertek a férfi vízilabdások, továbbjutottak az elődöntőbe (SzMo)
Négy csapatunk indult az olimpián, ezek közül csak a férfi pólósok tudtak bejutni a legjobb 4 közé. A negyeddöntőt a Párizs melletti Nanterre-ben lévő Paris La Défense Arénában tartották szerda este.
aug. 7
22:33
Párizs 2024 - Büntetőpárbaj után ott van a legjobb négy között a magyar férfi vízilabda-válogatott (HírTV)
A magyar férfi vízilabda-válogatott ötméteresek után 12-10-re legyőzte az olasz csapatot a párizsi olimpiai szerdai negyeddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb négy közé.
aug. 7
22:45
Drámai csatában elődöntős a magyar férfi vízilabda-válogatott (BorsOnline)
Ötméteresekkel döntötték el a küzdelmet.
aug. 7
22:51
"Jött a Vogel-show" - Zalánki Gergő zseniálisan reagált a pólósok drámai győzelmére (BorsOnline)
Nem akármilyen fordulatok történetek a párharcon.
aug. 7
22:57
A világ legjobb ötösvédője megint csodát tett – a magyarok szerdája az olimpián (Infostart)
Vadnai Jonatán a negyedik helyen végzett vitorlázásban, Losonczi Dávid a bronzérem kapujába érkezett, a férfi vízilabda-válogatott bejutott az elődöntőbe, jól teljesítettek a kajakosok és a kenusok. A magyar szerdája az olimpián.