Fodor Zoltán

Birkózó-vb: Bácsi Péter és Fodor Zoltán a nyolc között
2007 szeptember 18.   She
A kötöttfogásúak 74 kilós kategóriájában szereplő Bácsi Péter és a 84 kg-os Fodor Zoltán egyaránt bejutott a legjobb nyolc közé a bakui birkózó-világbajnokságon, így mindkettőjüket már csak egy győzelem választja el az olimpiai kvótától. Kiss Balázs (96 kg) ugyanakkor kikapott a nyolcaddöntőben.
Majdnem mindenkit legyűrtek a magyar birkózók
2007 augusztus 12.   Behaviour
Taroltak a magyarok a kötöttfogású birkózó Román Nagydíjon: négy első helyet szereztek. A csapattól származó értesülés szerint az 55 kg-ban Oláh Tibor nyert, Módos Péter harmadik lett, hasonlóan a 66 kg-hoz, ahol Lőrincz Tamás győzött, és Szabó Gábor végzett a harmadik helyen. A 74 kg-ban Bácsi Péter diadalmaskodott, a 96 kg-osok döntőjében pedig Kiss Balázs nyert Virág Lajos ellen. A 84 kg-ban…
Visszavonult újabb balhéja után Bárdosi
2007 május 21.   Blikk
Miskolc - Csúfos véget ért Bárdosi Sándor (30) pályafutása. Az olimpiai ezüstérmes birkózó a hét végi magyar bajnokság 84 kilogrammos súlycsoport döntőjében képtelen volt sportemberhez méltó módon tudomásul venni, hogy kikapott Fodor Zoltántól.