2007. május 31. csütörtök

máj. 31
0:08
Szávay varázslatos! (Blikk)
Ági a jelek szerint kiváló fizikai állapotban van, hiszen a megerőltető sorozat után is simán, 7:5, 6:2-re legyőzte a luxemburgit, aki 2002-ben a világranglista 18. helyén is állt.
máj. 31
0:12
A bajnoki cím küszöbén a Szolnok (Blikk)
A csapat - keddi idegenbeli győzelmének (65-60) köszönhetően - már 2:0-ra vezet a három győzelemig tartó fináléban.
máj. 31
0:16
Albert Flórián a Fradi lelke (Blikk)
A könyvbemutatón nemcsak egykori csapattársai - mint például Rákosi Gyula, Szűcs Lajos - jelentek meg, hanem a vasasos Mészöly Kálmán is eljött.
máj. 31
0:20
Kirúgják a kis Schumachert? (Blikk)
Úgy tűnik, az évi 154 milliárd euró bevételt elkönyvelő Toyota-vállalat már nem ragaszkodik az idényenként 17 millió eurót kereső kis Schumihoz.
máj. 31
0:24
Giggs lemondta a válogatottságot (Blikk)
"Fájó szívvel, de elhagyom a válogatottat. Mostantól csak klubcsapatomra, a Manchester Unitedre akarok koncentrálni..."
máj. 31
0:28
Inárcs már nem lúzer (Blikk)
A tévésorozatból népszerűvé vált amatőrök a Pest megyei másodosztályban szereplő Inárcsra látogattak.
máj. 31
0:32
Beckham 331 nap után újra válogatott (Blikk)
Steve McClaren (46) szövetségi kapitány azért számít Beckhamra, mert a csapatnak nyernie kell az észtek ellen.
máj. 31
0:36
Blatter marad a FIFA-elnöke (Blikk)
Blatter harmadik ciklusára jelölteti magát, ami azért is érdekes, mert megválasztásakor még kijelentette, kettőnél több ciklust biztosan nem vállal.
máj. 31
0:40
Fizet a Barca a Real riválisainak? (Blikk)
"A Barcelona soha nem fizet egy harmadik csapatnak, hogy ösztönözze, befolyásolja az eredményt."
máj. 31
0:44
Verhető ellenfelet kap a Bp. Honvéd (Blikk)
Túl sok mindent nem tudunk egyelőre ezekről a csapatokról - nyilatkozta Supka Attila, a Honvéd vezetőedzője.
máj. 31
0:48
Megkezdődött a tisztogatás Újpesten (Blikk)
A nagy csalódás után jött is a tisztogatás.
máj. 31
0:52
Göröglecke előtt (Blikk)
Nagy meccsre készül a tatai edzőtáborban futballválogatottunk.
máj. 31
6:08
Az Anaheim 2-0-ra vezet (Infostart)
A hajrában szerzett góllal 1-0-ra nyert az Anaheim a vendég Ottawa ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga Stanley Kupa döntőjének második mérkőzésén.
máj. 31
8:35
A San Antonio bejutott a döntőbe (Infostart)
A San Antonio negyedszer is legyőzte a vendég Utah együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság Nyugati-főcsoportjának fináléjában 109-84-re.
máj. 31
10:39
Mike Tyson Ibragimov segédje szeretne lenni Atlantic Cityben (Metropol)
A korábbi profi világbajnok Mike Tyson az orosz Szultan Ibragimov segédje szeretne lenni szombaton Atlantic Cityben, az amerikai Shannon Briggs ellen a Boksz Világszervezet (WBO) nehézsúlyú trónjáért vívott mérkőzésen.
máj. 31
11:01
Zseniket igazolt a Manchester United - videók (Infostart)
Az utóbbi évek manchesteri játékos politikája alapján nyugodtan nevezhető szenzációsnak az a bejelentés, mely szerint az angol bajnokcsapat összesen 35 millió fontért (13 milliárd forintért) leigazolta a portugál Nanit és a brazil Andersont. Mindkét labdarúgót hatalmas tehetségnek tartják - aligha véletlenül...
máj. 31
11:03
Venus Williams világcsúcsot ütött (Infostart)
Ötödik napjánál tart a világ legfontosabb salakpályás teniszversenyének 2007-es kiírása Párizsban. A Roland Garroson a valódi izgalmakat vélhetően a következő hét, annak is a vége tartogatja, de téved, aki azt hiszi, hogy csendesen telnek az órák a meccsdömpingben.
máj. 31
12:57
Kokainozva focizott a bajnokin (Behaviour)
Doppingolás miatt tizenhat hónapra eltiltották Francesco Flachit, az olasz élvonalban szereplő Sampdoria labdarúgóját. Ezt a genovai klub közölte.A 31 éves futballista a január 28-án rendezett Internazionale elleni bajnoki mérkőzést követően adott pozitív mintát, amelyet a B-próba is igazolt. Az ellenőrök vizeletében kokain nyomaira bukkantak. A Sampdoria csapatkapitánya tavaly szeptemberben…
máj. 31
14:23
Kézilabda: Imre Vilmos a Dunaferr női kézilabdacsapatának új edzője (She)
Imre Vilmos lett a Dunaferr női kézilabdacsapatának az új vezetőedzője.
máj. 31
15:23
Foci és Sudoku a Maccabi sportnapon (Behaviour)
Idén is megrendezik a Maccabi Sportnapot, Magyarország legnagyobb zsidó sporteseményét, amelyen a sportversenyek mellett különféle családi és kulturális programokkal várják az érdeklődőket. A Sportnap 2007. június 3-án, vasárnap reggel 10-től délután 4-ig tart, helyszíne az ELTE Sporttelepe (Budapest, XI. ker. Mérnök u. 35).
máj. 31
16:43
Tenisz, Párizs: meglepetés nélkül, Hewitt 0-2-ről nyert (She)
Egyelőre nem hozott meglepetést a francia nyílt teniszbajnokság főtáblájának ötödik játéknapja: valamennyi kiemelt bejutott a következő fordulóba.
máj. 31
18:03
Nem marad a Fradi elnöke Dámosy Zsolt (Infostart)
Új elnöksége van, új elnöke lesz a Ferencvárosnak. Dámosy Zsolt, a hivatalban lévő klubvezető a Sporttelevízióban közölte: nem jelölteti magát a választáson. A tizenkét tagú elnökség hétfőn szavaz az első ember személyéről.
máj. 31
19:08
Tenisz, Párizs: Nadal simán, Patience izgalmasan jutott tovább (She)
A Párizsban zajló Roland Garros férfi egyeseinek második fordulójában biztosan vette az újabb akadályt a második helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal (képünkön), a salakpályás verseny tulajdonképpeni elsőszámú esélyese, az előző két év győztese.
máj. 31
19:14
Giro d'Italia: Petacchi negyedik szakaszgyőzelme (Metropol)
Alessandro Petacchi már negyedik sikerét aratta a Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros körversenyen.
máj. 31
20:15
Sakkvilágbajnok-jelöltek tornája: Lékó már negyeddöntős, Polgár a kiesés szélén (Metropol)
Lékó Péter nyert és ezzel már negyeddöntős a sakkvilágbajnok-jelöltek Elisztában zajló tornáján. A viadal honlapja szerint a szegedi nagymester a török Mikhail Gurevich-csel vívott negyedik mérkőzésén harmadik sikerét könyvelhette el egy döntetlen mellett így behozhatatlan, hárompontos előnyre tett szert két mérkőzéssel a párharc vége előtt.
máj. 31
21:03
Barcelona: elutasították a fellebbezést, Ronaldinho eltiltása (She)
A Spanyol Labdarúgó-szövetség elutasította a Barcelona fellebbezését a hétvégén kiállított Ronaldinho ügyében, így a brazil klasszis nem játszhat a következő fordulóban.
máj. 31
21:05
Futsal: a Gödöllő együttese megnyerte a bajnoki címet is (She)
Magabiztos győzelmet aratott a Gödöllő futsalegyüttese a Kanárik ellen, ezzel megszerezte a bajnoki címet.
máj. 31
21:25
Férfi vízilabda: a Hajós uszodában nyert a Pécs csapata (She)
A pécsi mérkőzést követően kialakult tömegverekedés, és az azt követő eltiltások meghozták a várt hatást: az első negyedben annyira finoman bántak egymással a játékosok (a későbbiekben ez változott), hogy a bírópárosnak nem kellett senkit sem kiállítania.