2011. február 19. szombat

febr. 19
13:29
Felkészülés: az NB II-es Gyirmót 2-0-ra nyert a Vasas ellen (She)
A Vasas NB I-es labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a másodosztályú Gyirmóttól.
febr. 19
13:31
Rövid pályás gyorskorcsolya vk: sikertelen magyar vigaszág (She)
Nem sikerült a továbbjutás a vigaszágon érdekelt magyaroknak a Drezdában zajló rövid pályás gyorskorcsolya világkupaverseny szombat délelőtti futamain.
febr. 19
13:45
Tenisz: megtört a jég - Wozniacki legyőzte Jankovicsot, ezzel döntős (She)
Caroline Wozniacki, a dubai női torna első kiemeltje két szettben legyőzte Jelena Jankovicsot az elődöntőben, így bejutott a fináléba. Különösen nagy diadal ez a – hétfőtől újra világelső – dán teniszező számára, ugyanis szerb riválisa ellen korábban egyszer sem volt képes nyerni. Ellenfele a Kuznyecova–Pennetta mérkőzés győztese lesz.
febr. 19
13:51
Justin Bieber a kosárpályán is villogott - videó (Agroinform)
Amerika marketing-gépezete az All-Star gálán is dübörgött, Justin Bieber lett a sztárok meccsének MVP-je.
febr. 19
14:03
Internazionale: Sztankovics a 200. tétmeccsére készül klubjában (She)
Dejan Sztankovics, az olasz labdarúgó-élvonalban (Serie A) szereplő Internazionale szerb játékosa a 200. tétmérkőzésére készül a klubjában. A 32 éves védő góllal ünnepelné a jubileumot a Cagliari elleni ma esti bajnokin.
febr. 19
14:03
Döntős a hétfőtől újra világelső Wozniacki (Metropol)
A hétfőtől újra világelső dán Caroline Wozniacki két szettben nyert a szerb Jelena Jankovic ellen a 2,05 millió dollár összdíjazású, dubaji keménypályás női tenisztorna szombati elődöntőjében.
febr. 19
14:05
Felkészülés: ikszelt a Szpari, kipróbálták a DVSC-t is megjárt kamerunit (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyháza felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a szlovák másodosztályú FK Bodva Moldava ellen.
febr. 19
14:09
Marit Björgen verhetetlen (Agroinform)
Újabb győzelmet aratott a norvégok klasszis sífutója, Marit Björgen, aki Drammenben sem talált legyőzőre.
febr. 19
14:21
Hajnalért aggódnak a stuttgartiak (Infostart)
Hajnal Tamás sérülése miatt aggódik a német labdarúgó Bundesliga utolsó előtti helyén tanyázó VfB Stuttgart a vasárnap esedékes, Bayer Leverkusen elleni mérkőzés előtt.
febr. 19
14:21
AS Roma: Ranierit nem ijesztették el a szurkolók, hosszabbításra készül (She)
Claudio Ranieri, az AS Roma vezetőedzője elmondta, a szurkolói tüntetések ellenére nem távozik a labdarúgócsapat éléről, és úgy véli, a klub leendő tulajdonosai meghosszabbíthatják a szerződését.
febr. 19
14:39
Alpesi sí: kettős osztrák siker a női műlesiklóknál (She)
A nők műlesikló versenyével folytatódott az alpesi sí világbajnokság a németországi Garmisch-Partenkirchenben. Az aranyérmet az első futamot megnyerő osztrák Marlies Schild nyerte honfitársnője, Kathrin Zettel és a svéd Maria Pietilä-Holmner előtt.
febr. 19
14:41
Felkészülés: a Pápának nem okozott gondot a Duslo Sala legyőzése (She)
A Pápa labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–0-ra győzött a szlovák másodosztályú, vágsellyei FK Slovan Duslo Sala ellen.
febr. 19
14:43
Felkészülés: a Szolnok egy góllal legyőzte másodosztályú ellenfelét (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Szolnok 1–0-ra legyőzte az NB II Keleti csoportjának második helyén álló Mezőkövesdet felkészülési mérkőzésen. A hazaiak gólját Milos Jokics szerezte.
febr. 19
14:57
Videoton: a mellőzött Vujovics a Kecskemétnél folytatja kölcsönben (She)
A delmagyar.hu beszámolója szerint a Videoton az idény végéig kölcsönadta Goran Vujovicsot a Kecskemétnek. A hírt a csatár is megerősítette.
febr. 19
14:59
Videó: félelmetes testcsellel szerzett gólt az al-Ain játékosa (She)
Nem mindennap látható módon szerzett gólt az egyesült arab emírségekbeli al-Ain labdarúgója, Haddaf Abdullah al-Ameri az indonéz Sriwijaya elleni Ázsiai Bajnokok Ligája-mérkőzésen.
febr. 19
15:01
Ligakupa: Zalaegerszegen tudott 2-0-ra győzni a Siófok (She)
A labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a bajnokságban csak 14. helyen álló Siófok 2–0-ra nyert a ZTE otthonában.
febr. 19
15:03
Megint nagy bajba került a Ferencváros (Agroinform)
A többségi tulajdonos végelszámolást kezdeményezett, az FTC megvétózta a döntést. Ki fizeti ki hétfőn a játékosok bérét?
febr. 19
15:05
Mourinho mellett Guardiola is jubilálhat (Agroinform)
Guardiola az Athletic Bilbao ellen 100. bajnokijára, és 79. győzelmére készül a katalánok kispadján.
febr. 19
15:15
Bundesliga 2.: Stieber góllal és jó játékkal vette ki a részét a győzelemből (She)
Mivel mind a három, pályára lépő magyar érdekeltségű együttes (1860 München, Ingolstadt, Düsseldorf) vereséget szenvedett pénteken a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában, Bundesliga 2-es különítményünknek „jól jött" a Paderbornban vendégeskedő Alemannia Aachen ma délutáni 3–1-es győzelme. Legfőképpen maga az érintett, az (egyik) aacheni sikerkovács, Stieber Zoltán lehet…
febr. 19
15:21
Stieber tartja fantasztikus formáját, gólt lőtt, győzött az Aachen (Agroinform)
Az Aachen első találatát szerezte a magyar csatár, amit ugyan kiegyenlített a Paderborn, de így is simán nyertek Stieberék.
febr. 19
15:39
A Siófok idegenben szerzett előnyt (Agroinform)
A Siófok szombaton 2-0-ra nyert a Zalaegerszeg otthonában a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 19
15:51
Videó: Jagielka ijesztget - önkapufát fejelt a Chelsea ellen (She)
A frászt hozta az Everton drukkereire Phil Jagielka a Chelsea elleni FA-kupa-meccsen. A jelenleg is zajló londoni találkozó 20. percében a vendég liverpooliak játékosa gyönyörűen csúsztatott a saját kapujára. Szerencséjére nem lett baj az esetből.
febr. 19
15:51
Idegenben szerzett előnyt a Siófok (Metropol)
febr. 19
16:09
Olimpia: a rómaiak a Ferrari elnökét állítanák pályázatuk élére (She)
Az Olasz Olimpiai Bizottság (CONI) Luca di Montezemolót, a Fiat és a Ferrari elnökét kérte fel a 2020-as római olimpiai projekt vezetésére.
febr. 19
16:11
Labdarúgás: elhunyt az Újpest 38-szoros válogatott legendája (She)
A család ma déli tájékoztatása szerint tragikus hirtelenséggel elhunyt Solymosi Ernő, az Újpest legendás játékosa, aki háromszoros bajnok és kétszeres kupagyőztes lila-fehér színekben, a nemzeti válogatottban pedig 38-szor szerepelt – adta hírül a lila-fehérek honlapja.
febr. 19
16:13
Felkészülés: az Újpest fölényes győzelmet aratott a kassaiak felett (She)
A labdarúgó NB I rajtjára készülő Újpest 3–0-ra legyőzte a szlovák élvonalbeli MFK Kosicét a két csapat szombat délutáni felkészülési mérkőzésén.
febr. 19
16:15
Messi szerint hamarosan csapattársak lesznek Fabregassal (Agroinform)
A katalánok egyik ígéretes tehetségüket, a 19 éves Thiago Alcántarát is odaadnák az Ágyúsok sztárjáért.
febr. 19
16:27
Világrekordot futott az orosz női 4x800-as váltó (Infostart)
Alekszandra Bulanova, Jekatyerina Martinova, Jelena Kofanova és Anna Balahsina új világcsúcsot állított fel női 4x800 m-es síkfutásban a moszkvai orosz fedettpályás atlétikai bajnokságon.
febr. 19
16:27
Világrekordot futott az orosz női 4x800-as váltó (Metropol)
febr. 19
16:29
Nyert a címvédő Debrecen a Ligakupában (Infostart)
A címvédő Debrecen szombaton hazai környezetben két góllal nyert a Kecskemét ellen a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 19
16:29
Nyert a címvédő Debrecen a Ligakupában (Metropol)
febr. 19
16:33
Meglepetés, kiejtette az Everton a Chelsea-t (Agroinform)
Az Everton egyenlítő gólját a hosszabbítás utolsó percében lőtte Leighton Baines, a büntetőpárbajban aztán élt a lélektani előnnyel a kisebbik liverpooli alakulat, és tizenegyesekkel továbbjutott az 5. fordulóba.
febr. 19
16:45
Az Everton óriási csatában búcsúztatta a címvédő Chelsea-t (Infostart)
Az Everton elképesztő izgalmak után, büntetőkkel nyert a címvédő Chelsea otthonában az angol labdarúgó FA Kupa negyedik fordulójának megismételt, szombati mérkőzésén.
febr. 19
16:45
FA-kupa: az Everton tizenegyesekkel búcsúztatta a címvédő Chelsea-t (She)
Az Everton drámai csatában tizenegyesekkel legyőzte a Chelsea-t a Stamford Bridge-en az angol FA-kupában a nyolcaddöntőbe jutásért vívott, megismételt mérkőzésen. A rendes játékidő nem hozott gólt, a hosszabbításban pedig mindkét csapat egyszer-egyszer volt eredményes, így jöhetett a szétlövés. A hazaiaktól Nicolas Anelka és Ashley Cole is hibázott, míg a vendégektől csak a ráadás utolsó…
febr. 19
16:45
Az Everton óriási csatában búcsúztatta a címvédő Chelsea-t (Metropol)
febr. 19
16:47
Sífutás: Rickardsson otthon tréfálta meg a norvégokat (She)
A norvégiai Drammenben a férfiak 15 km-es klasszikus stílusú versenyével folytatódott a sífutók világkupa-sorozata. A győzelmet a svéd Daniel Rickardsson szerezte meg két hazai versenyző, Martin Johnsrud Sundby és az összetett világkupa címvédője, a norvég Petter Northug előtt.
febr. 19
16:49
Felkészülés: győzelemmel és sérüléssel hangolt a rajtra a Kaposvár (She)
A Kaposvár győzelemmel hangolt a labdarúgó NB I jövő hét végi tavaszi rajtjára: a zöld-fehérek a szerb Milan Perics góljával 1–0-ra legyőzték a Szentlőrincet.
febr. 19
17:03
Sífutás: Rickardsson hazájukban tréfálta meg a norvégokat (She)
febr. 19
17:05
Videó: gyönyörű szabadrúgás fosztotta meg a Chelsea-t a továbbjutástól (She)
A labdarúgó angol FA-kupa 4. fordulójának megismételt mérkőzésén hiába szerzett vezetést Frank Lampard góljával a Chelsea az Everton ellen, a liverpooliak Leigthon Baines pazar szabadrúgásával egyenlítettek, majd a tizenegyespárbajt megnyerve továbbjutottak a nyolcaddöntőbe. Íme, a mérkőzés góljai!
febr. 19
17:09
Sima győzelmet aratott az Újpest a Kosice ellen (Agroinform)
Három gólt szereztek, és egyet sem kaptak a lila-fehérek a bajnoki rajt előtti utolsó edzőmérkőzésükön.
febr. 19
17:11
Az Arsavin-van Persie kettőssel erősítene nyáron a klub (Agroinform)
A hírek szerint Arsene Wenger megfelelő ajánlat esetén elengedné a holland-orosz csatárpárost, mivel szívügye a fiatal tehetségek beépítése a csapatba, Arsavin pedig lassan 30, van Persie pedig 29 éves.
febr. 19
17:13
Ha nem rúgnak ki, maradok - Mourinho (Agroinform)
A Special One azt is leszögezte, az Internazionale riválisait, a Milant és a Juventust nem tudná irányítani, a kék-feketékhez való érzelmi kötődése miatt.
febr. 19
17:15
Idegenben nyert a Haladás, otthon a Debrecen (Agroinform)
A Debrecen szombaton hazai környezetben két góllal nyert a Kecskemét ellen a Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 19
17:21
Videó: gyönyörű szabadrúgásgól is okozta a Chelsea vesztét (She)
A labdarúgó angol FA-kupa 4. fordulójának megismételt mérkőzésén hiába szerzett vezetést Frank Lampard góljával a Chelsea az Everton ellen a hosszabbításban, a liverpooliak Leigthon Baines pazar szabadrúgásával az utolsó előtti percben egyenlítettek, majd a tizenegyespárbajt megnyerve továbbjutottak a nyolcaddöntőbe. Íme, a mérkőzés góljai!
febr. 19
17:23
Ligakupa: a Haladás egygólos előnyre tette szert az ETO vendégeként (She)
A Haladás labdarúgócsapata Kenesei Krisztián és Tóth Péter találatával 2–1-es előnyre tett szert a Győri ETO vendégeként a Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A hazaiak gólját Linas Pilibaitis szerezte.
febr. 19
17:25
Cselgáncs: Baczkó Bernadett ötödik lett a düsseldorfi GP-n (She)
Legjobb magyarként Baczkó Bernadett az ötödik helyen végzett a 63 kg-os súlycsoportban a düsseldorfi cselgáncs Grand Prix-n, amely az olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozat állomása.
febr. 19
17:39
Formula-1: továbbra is Vettel diktálja a tempót Barcelonában (She)
Szombaton is Sebastian Vettel volt a leggyorsabb a Formula–1-es kollektív tesztelésen Barcelonában. A Red Bull világbajnoka a hosszabb távú meneteken is kiegyensúlyozott tempót mutatott, egy másodpercet javított pénteki eredményén. Szombaton 14 versenyző ült autóba, a Lotus-istállónál élete első F1-es köreit tette meg az angolai Ricardo Teixeira.
febr. 19
17:41
Serie B: Feczesinnel a soraiban rangadót nyert az Ascoli (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Ascoli Feczesin Róberttel a soraiban hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Portogruarót a Serie B kiesési rangadóján. A magyar játékos kezdőként lépett pályára, és végigjátszotta a találkozót.
febr. 19
17:43
Bundesliga: újra nyert a Dortmund, a Hamburg kitömte a Werdert (She)
Két döntetlen után újra győzött a listavezető Dortmund az élvonalbeli német labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján: a Borussia a St. Pauli ellen nyert 2–0-ra. A Hamburg a kispadon jegelt Ruud van Nistelrooy nélkül is kiütötte az öt forduló óta nyeretlen Werder Brement.
febr. 19
17:45
Feczesinnel nyert az Ascoli (Agroinform)
A Serie B 27. fordulójának szombati játéknapján a Bariból a télen kölcsönadott Feczesin Róbert végigjátszotta az Ascoliban a Portosummaga elleni a hazai, 1-0-ra megnyert alsóházi rangadót.