2014. január 22. szerda

jan. 22
23:36
Angol Ligakupa: dráma! A Sunderland kiejtette az MU-t (She)
A Sunderland jutott az angol Ligakupa döntőjébe, miután tizenegyesrúgásokkal búcsúztatta a Manchester Unitedet. A drámai mérkőzésen a rendes játékidő végén 1–0-s MU-vezetés állt a táblán, így a sorozat szabályai szerint következhetett a hosszabbítás. A ráadás utolsó perceiben előbb a Sunderland lőtt gólt, majd az MU (2–1). Az idegek harcát – a 11-esrúgásokat – pedig Gus Poyet együttese bírta…
jan. 22
23:54
Király-kupa: mókás öngól, Tello-tripla, sima Barcelona-siker (She)
A Barcelona labdarúgócsapata nagy lépést tett az elődöntőbe jutás felé a spanyol Király-kupában, 4–1-es győzelmet aratva a negyeddöntő első mérkőzésén a Levante otthonában.
jan. 22
23:54
Topfoci: Otthon esett ki a MU, a Milan és a PSG, idegenben nyert a Barca - videó (Agroinform)
A Manchester United az angol Ligakupától, a Milan az Olasz, a PSG a Francia Kupától búcsúzott szerdán.
jan. 22
23:56
Videó: Balotelli betalált, de az Udinese fordított, és nyert (She)
Meglepetésre az Udinese labdarúgócsapata 2–1-re legyőzte idegenben a Milant az Olasz Kupa negyeddöntőjében. Bár Mario Balotelli góljával még vezettek a milánóiak, Luis Muriel és Nicolás López góljával fordítottak a vendégek. Nézze meg a mérkőzés összefoglalóját!