A rendezvényen több mint húsz árus kínálta feleslegessé vált vagy retró felszereléseit, és sok látogató is érkezett. A szervezők szerint az adás-vétel dominált, de a közösségi élmény és a tapasztalatcsere is meghatározó volt. A siker nyomán a börze a jövőben akár hagyománnyá is válhat, bár a jelenlegi helyszín már szűkösnek bizonyulhat.
Pintér Anikó párja pár évvel ezelőtt egy igazán különleges hívást kapott: a Latabár család kereste fel, hogy eladják neki egyik régi csillárjukat, amely korábban a híres színész, Latabár Kálmán lakását díszítette. A legjobb ajánlat eladójáról az is kiderült, hogy a csillárok szerelmesévé vált az elmúlt kilenc évben. A kérdés már csak az volt, hogy
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) versenyfelügyeleti eljárást indított a Fizetési Pont Terminál Üzemeltető Kft.-vel (Fizetési Pont) és az O.F.SZ. Országos Fizetési Szolgáltató Zrt.-vel (O.F.SZ.) szemben. Az elmúlt időszakban jelentős számú panasz érkezett a versenyhatósághoz, melyek alapján a vállalkozások vélhetően megtévesztik üzletfeleiket egyes
A Kísértés Timijét és Mátéját a műsor során sokan a legőszintébb párosnak tartották, akiknek a valóságshow után is sikerült megőrizniük a szerelmüket. A pár tagjai házasságkötéssel pecsételték meg a kapcsolatukat. Most megszólaltak a titkos esküvőről. Kiderült, hogy az esküvő után válságba került a kapcsolatuk, ezért lefújták az idei lakodalmat.