Az osztrák Kurier újságírói döbbenten tapasztalták, hogy Pekingben az általuk bevizsgáltatott ételek nagy mértékben tartalmaztak szteroidokat, másként: növekedési hormonokat. A gyanút az általuk – kis túlzással – struccméretűnek mondott csirkemell keltette fel.
Ezért a csajért mindenre képes lennék! Egyszerűen nem tudok szabadulni a látványától. A férfiak többségét ilyen gondolatok kerítik hatalmukba, ha megpillantanak egy bombázót. Ha leszáll a lila köd, semmi más nem számít, mint a "préda" becserkészése. Amerikai kutatók most kiderítették: ilyenkor a szervezet pontosan úgy reagál, mintha kábítószerhez jutna. A vonzó nők látványa a drogos állapothoz…
Mao-Ce Tung kínai kommunista vezető 1973-ban titkos megbeszéléseket folytatott Henry Kissinger amerikai elnökkel arról, hogy átad az Egyesült Államoknak 10 millió kínai nőt – állt a nyilvánosság elé dokumentumokkal az amerikai történeti hivatal.
Korda György helyett Dévényi Tibor lesz Harsányi Levente műsorvezetőtársa az MTV-n futó Csináljuk a fesztivált című zenés műsorában. A harmadik szériában az elmúlt ötven év legjobb külföldi dalait keresik Tibi bácsiék.
Ráijesztett a spanyolokra a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA), a jerezi Forma-1-es teszteken már nemhogy rasszista megnyilvánulásokkal nem találkozni, lassan Lewis Hamilton nevét sem merik kiejteni a helyi szurkolók.
Sok dolog történik mostanság hazánk első Guns N' Roses tribute zenekarának háza táján. Felvettek egy 4 dalos, saját szerzeményekből álló EP-t, koncerteznek ma este és jövő szombaton a Rock DJ párbajon is. És terveznek valami olyat, amit a világon még senki nem próbált meg.
Nemzetközi felháborodást váltott ki, hogy Szaúd-Arábiában ki akarnak végezni egy boszorkánysággal vádolt nőt. Fawza Falihot két évvel ezelőtt tartóztatták le és ítélték halálra, miután a bíróság előtt több tanú is azt vallotta, hogy a nő boszorkányként viselkedett velük.
Boszniában a rendőrök is meglepődtek azon, hogy egy ittas vezetésen kapott férfi véralkoholszintje milyen magas. A részeg vezetőnek, elvileg, halottnak kellene lennie, annyit ivott. „A legtöbb ember kómába esne, majd meghalna, ha 0,4 százaléknál magasabb lenne a véralkoholszintje"- mondta egy rendőrtiszt.
Sötét titok köti össze három színész sorsát. Bubik István autóbalesetben vesztette életét, Bertók Lajos a Dunába veszett, Selmeczi Roland halálos karambol áldozata lett. Életükben volt egy közös pont: haláluk előtt lehetőséget kaptak arra, hogy eljátszhassák Latinovits Zoltán szerepét.
Az ember nem mindig azt kapja, amit vár, de ebből hatalmas szerencse is kisülhet. Egy Amerikában megjelent könyvben Janet Hirshenson, casting-vezető és asszisztense, Jane Jenkins árulja el hollywoodi szereplőválogatások féltve őrzött titkait. A szerzők arról is lerántják a leplet, hogy Julia Roberts, Brad Pitt, Whoopi Goldberg és Meg Ryan egy egyszerű véletlen folytán váltak világsztárrá. Ezek a…
A Társulat, az István a király jubileumi előadásának szereplőválogató televíziós műsorában szombaton este a 24 döntőbe jutott versenyző közül tizenketten mutatkoznak be, s ketten búcsúznak el a további versenytől. A zsűri tagjai az MTI-nek azt hangsúlyozták: számos váratlan helyzetet hozhatnak a következő hetek.
Aggasztó hírek keltek szárnyra 2005, 2006 és 2007 sikerbandájáról, a NOX-ról. Idén mindössze két fellépésük lesz, a tavaly bejelentett külföldi turné is elmarad, az énekesnő, Péter Szabó Szilvia pedig újonnan nyitott éttermében serénykedik. Szilvia csak reménykedik abban, amit tavaly biztosra vettek: külföldön is sztárok lesznek.
Csütörtökön az Európai Közösségek pénzügyi érdekeinek megsértésének gyanújával őrizetbe vették annak a pályázatíró cégnek az ügyvezetőjét, amelyről Bajnai Gordon területfejlesztési miniszter szerdán azt állította: csaknem egymilliárd forintnyi uniós pénzt akar elcsalni.
Döbbenetes vádakat fogalmazott meg Ronaldó sérülésével kapcsolatosan Bernardo Santi, a brazil labdarúgó-válogatott orvosa. A doki szerint a brazil világsztár azért szenved annyi sérülést, s szenvedett néhány napja súlyos térdszalag sérülést, mert fiatal játékos korában anabolikus szteroiddal tömték tele.
Beszédes nevű internetes oldalt indít Szár község önkormányzata: a falu nem kis meglepetésére Garán Éva polgármester beadta a kérelmet a szarbanvagyunk.hu domain regisztrációjára.
Tizennégymillió dollárért kelt el egy rendszám egy árverésen szombaton az Egyesült Arab Emírségekben. A világon soha nem adtak még ennyi pénzt - 52,2 millió dirhamot, átszámítva 14,2 millió dollárt - egy rendszámért.
Valószínűleg nem kell többé 300 napot várniuk a Costa Rica-i nőknek válásuk kimondásától számítva ahhoz, hogy újból férjhez mehessenek. A latin-amerikai ország alkotmánybírósága hatályon kívül helyezte a törvényt, mivel egy jogásznő megtámadta nemi diszkrimináció alapján, a paragrafus ugyanis férfiakra nem vonatkozik.
Egy dédmama az egyetlen lakója egy brit luxus lakóparknak: a többi 29 lakás tulajdonosai csak hétvégente vagy még ritkábban járnak második lakhelyükre. A 83 éves Mavis Wardnak így aztán nem kell sorban állnia a konditeremben az erőgépeknél, az uszodában sem bosszantja tömeg, sem a tetőkertben és parkorláskor sem kell dühöngenie, hogy nincs hely, mivel csak az van.
Tom Cruise végül elérte célját, és visszazárhatja aranykalitkájába feleségét, Katie Holmes-t. A színésznő volt barátja, Chris Klein szerint a betegesen féltékeny színész ismét teherbe ejtette Katie-t, aki épphogy visszacsöppent a filmezésbe.
Páratlan méreteket öltött az adócsalási botrány Németországban. Közvetlenül azután, hogy lemondani kényszerült az 1 millió eurós adócsalással vádolt Klaus Zumwinkel, a német posta addigi elnöke, vasárnapra ismertté vált: a szövetségi hírszerzés (BND) még az elmúlt évben 5 millió eurót fizetett egy titkos liechtensteini informátornak, aki németekre vonatkozó bankszámlaadatokat adott át a…
Remeteként él a Hip-Hop Boys egykori sztárja, Egry Levente. Hátat fordított a popzenének, már csak a komolyzene érdekli. Levente napi hat órán át gyakorol zongorán, aztán azonnal lázas komponálásba kezd.
Széndioxid-mérgezés miatt hat embert kórházba szállítottak a patapoklosi faluházáról - közölte a katasztrófavédelem vasárnap az MTI-vel. A Baranya megyei település faluházán rendezvény volt szombat este, és eközben az erős szél visszafújta az égésterméket a kéményen keresztül az épületbe - mondta a szóvivő.
Meghalt annak a német rendszámú személyautónak a vezetője, amely tejszállító teherautónak ütközött Klárafalván vasárnap reggel - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel. A baleset a Csongrád megyei település belterületén, a 43-as úton történt, a vezető a helyszínen életét vesztette - mondta Dobson Tibor szóvivő.
Hosszas huzavona után szombaton megadta magát a londoni közlekedési hatóság: engedélyezte ugyanis, hogy a brit főváros metróállomásain id. Lucas Cranach (1472-1553) Vénuszával reklámozzák a 16. századi nagy német festő márciusban nyíló kiállítását.
– Mond önöknek valamit az, hogy Mission impossible? – Hogyne, Tom Cruise játssza a főszerepet, nagyon jó kis film. – Lehetetlen küldetés, ezt jelenti. Sokak szerint az önök célja, hogy sikerrel térjenek vissza a versenypályára, éppen ilyen: megvalósíthatatlan! – Aki így gondolja, jöjjön el hozzánk, töltsön el velünk két napot, nézze meg, milyen munkát végzünk.
Egy furcsasággyűjtő kanadai milliárdos vásárolta meg a Guinness Rekordok könyvét, amely eddig egy pénzügyi befektető birtokában volt. A vancouveri székhelyű Jim Pattison csoport pénteken jelentette be, hogy egyik leányvállalata révén megvásárolta a híres-neves rekordok könyvét a HIT Entertainment brit cégtől.
Ötmillió eurót (1,3 milliárd Ft.) gyűjtött össze egyetlen jótékonysági estélyen Natalja Vodjanova, a legismertebb orosz sztármodell a hét végén Moszkvában.
Csak rendkívüli biztonsági intézkedések foganatosítása mellett engedték fellépni szombat este a hollandiai Amersfoortban a 104 éves Johan (német nyelvterületen: Johannes) Heesterst, akinek hazájában a mai napig nem bocsátották meg, hogy karrierjét a náciknak köszönhette.
Mindenki másnál gyorsabban kerülte meg a világot Mark Beaumont skót kerékpáros: az eddigi, 276-napos világrekordot megdöntve 195 nap alatt tett meg 30 ezer kilométert.
Természetkárosítás bűntett megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség egy 54 éves győri férfi ellen, aki enyves pálcával akart madarakat befogni a Duna-parton Nagybácsa térségében vasárnap - tájékoztatta a rendőrség az MTI-t.
Fél éven belül már a harmadik emberi lábat sodorták partra a hullámok Kanada csendes-óceáni partvidékén. A legújabb hátborzongató leletre egy kis szigeten bukkantak Brit-Columbia tartomány déli részén: a lábon még rajta volt a cipő.
Egy tizenöt éves lányt vett őrizetbe a rendőrség Nyíregyházán, mert fegyvert fogott egy taxisra - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletese vasárnap az MTI-vel.
Hiába csökkentették Jordan mellét a harmadára a plasztikai sebészek, nem sikerült annyira lekicsinyíteni, hogy ne buggyanjanak ki még így is a ruhájából.
Yoko Ono japán képzőművész, üzletasszony, akit a világ elsősorban a közel 30 éve meggyilkolt John Lennon feleségeként, s egy időben múzsájaként ismer, 75 éves. Yoko felforgatta Lennon életét a Beatles utolsó éveiben, s az együttes feloszlása után - egyebek mellett - zenéjére is hatott.
Nem hivatalos értesülés szerint több mint 65 millió fonttal (23 milliárd forinttal) távozhat a Sir Paul McCartney-val kötött házasságból a 65 éves ex-Beatle neje, Heather Mills.
Egy újabb énekest gyilkoltak meg Mexikóban, vélhetően drogcsempészek. Alfaro Pulido, az egyik helyi zenekar fejbelőtt énekesének holttestét Tijuana észak-mexikói határvárosban találták meg a napokban.
Valóban súlyosan mérgező brómciánt tartalmazott az a "Brómcián" feliratú doboz, amelyet február 14-én találtak az egri kórházban - tájékoztatta a rendőrség vasárnap az MTI-t. tartalmazott az a "Brómcián" feliratú doboz, amelyet február 14-én találtak az egri kórházban - tájékoztatta a rendőrség vasárnap az MTI-t.
Különösen szövevényes ügynek járt utána az elmúlt hetekben a Bors. Nyugdíjas budapesti olvasónk azzal kereste meg szerkesztőségünket, hogy a telefonszámláján olyan franciaországi mobilhívások jelentek meg, amelyeket ő sosem tárcsázott.
Betörtek Luca Tonihoz, a Bayern München olasz labdarúgójához, de a 2006-os világbajnokságon szerzett aranyérmét nem vitték el - legalábbis így értesült a helyi média. A csatár nem volt otthon, amikor ismeretlenek behatoltak Modenához közeli házába, a feltételezések szerint szombat hajnalban.
Meglehetősen szokatlan módon igyekezett megszabadulni gépjárműve - egy Trabant - után fizetendő kötelező díjak megfizetésétől egy szóládi férfi, egyúttal abban a hiszemben, hogy így ráadásul még a rendőri igazoltatást is elkerüli.
Kútba zuhant és meghalt egy idős férfi a Szabolcs megyei Csengeren vasárnap - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel. A kiérkező tűzoltók már csak a szerencsétlenül járt férfi holttestét tudták kiemelni a kútból - tette hozzá Dobson Tibor szóvivő.