Döbbenetes történettel állt a törvényszék elé egy Új-Zélandi férfi. Az urat azzal vádolta egykori felesége, hogy átverte és megerőszakolta. A férfi a Szürke ötven árnyalata alapján közösült az asszonnyal.
Csókolom, pénzt hoztunk az unokának! Ilyen és hasonló szöveggel csöngetett be idős emberekhez, majd lopta meg őket két férfi Dombóváron és környékén. A sokadik eset után lebuktak.
Nyakunkon a kutya hideg, s ennek bizony sem a gazdi, sem a kedvence nem örül. Ezért arra nézvést kértünk szakértői tanácsokat, miként vigyázhatunk ebeink egészségére, hogy önfeledten élvezhessék az őszi, téli sétákat is.
Vásárláskor sokunknak az sem mindegy, hogy milyen a zsebkendő doboza, vajon illik-e a helyiséghez, ahova majd kerül. De választásunkkor sose a külső legyen az első!
A hazánkban is megjelent Beépített huligán című könyv szerzője, James Bannon (48) a 80-as években két és fél esztendőn keresztül nyomozóként volt tagja az angol futballcsapat, a Millwall hírhedt huligáncsoportjának. Életveszélyes élményeit a Blikk olvasóival is megosztotta.
Semmit nem bízott a véletlenre az a férfi, aki mobiltelefonokkal és éjjellátó kamerákkal felszerelkezve segített át a zöldhatáron Ásotthalomnál 18 külföldit. Nemcsak őt, két másik embercsempészt is lekapcsoltak a járőrök.
Dunaújváros — Orbán Gáspár (21) tétmeccsen is bemutatkozott az NB I-es Videoton felnőttcsapatában. Orbán Viktor (50) miniszterelnök fia tíz percet játszott szerdán a Dunaújváros ellen 3-0-ra megnyert Ligakupa-mérkőzésen.
Vegetáriánus, régóta leszokott a cigarettáról, és egy majdnem négyéves kislány tartja fitten Révész Sándort, aki az idén ünnepelte hatvanadik születésnapját.
Budapest — Egy körpanorámás Las Vegas-i lakásban élt éveken keresztül Szalontai Szilvia (40). A nemrégiben a TV2 Édes élet című műsorában is feltűnt énekes-modell-műsorvezető azért jött haza a tengerentúlról, mert egy film- és egy sorozatszerepet is kapott itthon.
A Josai Egyetem avatta díszdoktorává a magyar kormányfőt. A címet sokan megkapták már, nem is Orbán az első díjazott magyar. A japánok ajándékát egyébként Sólyom László volt köztársasági elnöknek is köszönheti a miniszterelnök.
Sao Paulo – Milliárdos csata a nyomornegyed közelében. A szegények lakhelyéül szolgáló favelák szomszédságában található brazil pályán zárul az idei Forma–1-es idény, s az interlagosi aszfaltcsíkon annak ellenére komoly a tét, hogy az egyéni és a konstruktőri küzdelem is eldőlt.
Élhet-e boldogan egy zárt, elkerített helyen egy vadállat? A vicces kedvűek azt mondják: kérdezzék meg az érintetteket! Nos, Samu, a dámszarvasbika megadta a választ: a Budakeszi Vadasparkra voksolt.
Debrecen — Hivatalos útnak indult, magánút lett a floridai konferenciából. A debreceni vezetők három nappal hazaérkezésük után számoltak be a floridai útjukról egy olyan szűk körű sajtótájékoztatón, amelyre Magyarország legnagyobb napilapját, a Blikket sem hívták meg.
Mary Joy Ducusin egész családja eltűnt november elején a Fülöp-szigeteket sújtó tájfun alatt. A nő kétségbeesetten túrta házuk romjait, hátha rátalál hatéves gyermekére, ám végül egy tömegsír mellett, zsákba varrva találta meg a kisfiút, aki még halálában is kedvenc játékát szorította magához.
Budapest - Nyolc hónappal Bódi László Cipő (†47) halála után elkészült a Republic zenekar első dala, amelyet új frontemberünk, Sipos F. Tamás (49) énekel.
London — Három halálra rémült asszonyt szabadított ki a rendőrség tegnap egy dél-londoni épületből, ahol a gyanú szerint több mint harminc éve tartották fogságban őket.
Budapest — A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) szerint az Aranycsapat 1954-es vb-döntőbeli bukása a futballtörténelem legmegdöbbentőbb pillanata. A Németországtól elszenvedett 3:2-es vereség sokkolta a világot, ám kérdés, a tragikus bukásokat felmutató magyar válogatottnak valóban ez a legmegrázóbb kudarca?
A BKV leállította csütörtök este a 24-es villamos és a 3-as metró közlekedését egy szakaszon az Orczy-parkban talált több mint 100 kilogrammos betonromboló gránát miatt.
Legalább ezer embernek kellett elhagynia ma délutánt az otthonát a Nagyvárad tér környékén. Ráadásul a Szent István Kórház égésplasztikai részlegéből is másik szárnyba vitték a betegeket. Mindezt az Orczy kertben talált több mint száz kilós II. Világháborús bomba miatt.
A One Direction szívtiprója, Harry Styles egy leopárdmintás pólót ajánlott fel a UNICEF jótékonységi árverésére, és még az izzadtságát is benne hagyta a szerencsés vásárlónak.
A Canal+ csatorna időjárásjelentője megígérte, hogy ha a keddi VB selejtezőn továbbjut Franciaország focicsapata, akkor meztelenre vetkőzve ad előrejelzést. Megtette, mégsem elégedett senki.
Az afrikai nő lába limfödéma miatt akkorára dagadt, mint ő maga, ezért a közössége boszorkánynak titulálta és kiutálták maguk közül. Mivel mozogni és dolgozni már nem tud, két gyermeke az utcán koldul és éhezik.
Ann és John Betar még 1932 novemberében kötött házasságot Amerikában. Elszöktek otthonról, hogy egymáséi lehessenek, úgy tűnik az övék a leghosszabb ideje tartó házasság.
Tűpárnát csinált a svéd Pepsi a Cristiano Ronaldót ábrázoló vudu babából. A sündiszóhoz hasonló portugál focista baba sínekre fektetésével próbálta fokozni a svédek harci kedvét. Az akció rosszul sült el, a cég kénytelen volt bocsánatot kérni.
Budapest - Egy percre sem teszi ki a lábát Szimóna (4) és Jázmin (6) kórházi szobájából édesanyjuk, Klaudia (23), így őrzi lányait, akiket egy hete tébolyult apjuk szabályosan felkoncolt, végül magába szúrta a kést.
Budapest — Molnár Anikónak (37) drukkolnak a rajongói, hogy kitartson kedvese mellett. Mint ahogy arról a Blikk beszámolt, többször állt már bíróság előtt Molnár Anikó párja, V. Norbert (37), aki hamis vád miatt próbára bocsátást, csődbűntett miatt pedig felfüggesztettet kapott, sőt jelenleg sikkasztással gyanúsítják.
Budapest - Még mindig az utcán zenél ifjabb Bodnár Attila (37). A korábban már az X-Faktorban is feltűnt utcazenész számos próbálkozáson van túl, ám úgy tűnik, a sikert mégsem hozta meg neki a tehetségkutató.
Budapest — Az egyik internetes társkeresőn hirdeti magát az Éjjel-Nappal Budapest sztárja! Ki hinné, hogy a csinos, félig mongol, félig magyar Szandrának (21) ilyen eszközökhöz kell nyúlnia, hogy rátaláljon a szerelem?
Budapest — Büntetőeljárás indulhat Fekete Pákó (37) exe, Ágica ellen! A didikirály szíve összeszorul, ha kisfiára, Bencére (5) gondol, ugyanis már csaknem öt hónapja nem ölelhette magához. Pedig mindent megtesz annak érdekében, hogy láthassa gyermekét, de a találkozásokat volt kedvese újra és újra meghiúsítja. Az ügy pedig mostanra elfajult.