Gondolta volna, hogy vizelettartási problémákra az a megoldás, ha többet iszik? És hogy a koncentrációs zavarokon a szardínia is segíthet? Mondtam, hogy hasznos! (Via Fucking Homepage)
Miami – Az esélyét is el akarta kerülni annak, hogy nyomára bukkannak informátorának, ezért megevett a bíróságon egy darab papírt Richard Masten nyugalmazott rendőr.
Október 18-án a Papp László Budapest Sportarénában mutattja be új, Kiss Me Once című albumát. Az idén 46 éves énekesnőnek 46 száma szerepelt eddig a brit slágerlistákon. (MTI)
Ja, nem, bocsánat, az csak a Magyar Nemzet holnapi számában lesz benne. Ma eddig azt írták, hogy vádat emeltek Vadai ellen, de most kiderült, hogy ez sem igaz. A központi nyomozó ügyészség cáfolta, amit a Hír TV állított. Sőt, nem … Folytatás
275 igen szavazattal, ellenszavazat és tartózkodás nélkül, 33 távolmaradóval rendelték el a mozgósítást, mert orosz inváziótól tartanak. Ukraine's parliament has voted for partial mobilization in the wake of Russia's invasion pic.twitter.com/nTqGLtqN24 — Maxim Eristavi (@MaximEristavi) March 17, 2014
A fél lábamat, és mondjuk Nógrád megyét is odaadnám, ha visszatekerhetném az időt és megnézhetném. Sőt, ennél jobban csak arra vágyom, hogy Harrach Péter dúdoljon nekem altatót egy enyhe nyári éjjelen.
Bajnai Gordon gazdasági csúcsminiszter, Hiller István oktatási miniszter, Fodor Gábor pedig ismét környezetvédelmi miniszter lenne. Na de lenne-e Gyurcsány a kormányban?
Ha eddig is kíváncsi volt arra, hogyan csinálták meg a kaposvári könyvtárban azokat a képeket, amikért megőrült a fél internet, akkor most végre megtudhatja.
Szerkesztőségünk vendége volt a ValóVilág hatodik szériájából vasárnap kiesett Ádám, aki már megbánta alpári videlkedését, és reméli, hogy a műsornak köszönhetően sikeres lehet.
A krímiek 99,6 százaléka támogatta az Oroszországhoz való csatlakozást. Eddig is több mint tízezer jelzés nélküli, orosz katona volt a félszigeten, egyes hírek szerint ez már hatvanezerre emelkedett.
Több mint 10 tonna háromnyaras pontyot telepít a Vas és Zala megyei horgásztavakba, valamint a Rába folyó ikervári szakaszába szerdán a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége. (MTI)
Aktivistákat pörgetett fel a kampányra a miniszterelnök Pécsen. Betekintés másfél percben: harc az Unióval, természeti katasztrófákkal és a pénzvilággal.
A személyautó egy kamionnal ütközött össze az M3-as autópálya felé vezető oldalon, a 24-es kilométerszelvénynél. Az autó vezetője a helyszínen életét vesztette, az útszakaszt a műszaki mentés idejére lezárták. (MTI)
A Jobbik elnöke a köztévé vendége volt hétfő reggel, és ott árulta el, hogy ő biztos benne, hogy április 4-én lesz miniszterelnöki vita. Amikor a műsorvezetők visszakérdeztek, hogy mire alapozza ezt, Vona titokzatoskodott, és csak annyit erősített meg, hogy tud … Folytatás
London - A közönségkedvenc szomoríthatja el a Chelsea drukkereit a labdarúgó-Bajnokok Ligájában. Didier Drogba (36) két évvel ezelőtt oroszlánrészt vállalt a klub eddig egyetlen BL-elsőségéből, amely után el is köszönt a "Kékektől".
Az elmúlt pár nap legnépszerűbb játéka volt a számtologatós 2048, mi is többször áradoztunk az elképesztő időrablásokra képes alkalmazásról. Sorra készülnek a játék továbbgondolásai, de már el is jutottunk a csúcsra. Itt a doge2048, amiben kedvenc mémkutyánk fejeit kell a … Folytatás
Közel tíz nappal az eltűnése után egyetlen dolog biztos az MH370-es Kuala Lumpur-Peking járatról: a modern légiközlekedés történetében ennél furább dolog még nem történt. Senki sem tudja, pontosan mi történt, és annyira érthetetlen az egész, hogy máskor kinevetett összeesküvés-elméletekkel is komolyabban foglalkoznak. Irán volt, Észak-Korea volt, az ufók voltak, vagy csak fellázadtak a robotok!
És amúgy is nyolc éve Gyurcsányék még többet költöttek. Majdnem érdemben reagált a fideszes politikus a civil szervezetek kampányköltésekről készített kutatására.
A Telegraph tesztjén nyolc motorhang közül kell megmondani, melyiket milyen Forma-1-es vagy utcai sportautó adta ki. Nem merek elképzelni valakit, aki ezt hibátlanra hozza. (via Cink)
Székesfehérvár – Három tavaszi mérkőzésén csak két pontot szerzett a Videoton focicsapata a labdarúgó-bajnokságban, José Gomes (43) vezetőedző azonban így sem mond le a bajnoki aranyéremről.
A divattervező L’Wren Scott holttestére New York-i lakásában találtak rá. A 49 éves nő halálát a rendőrség öngyilkosságként kezeli, de a hivatalos szakértői jelentést még nem adták ki. Jagger szóvivője szerint az énekes teljes megdöbbenéssel fogadta a hírt. Jagger halálhíre is … Folytatás
Henley-in-Arden — 356 millió forintnak megfelelő angol fontért árulnak Birminghamben egy házat, amit egy magyar építész, Goldfinger Ernő (1902–1987) tervezett.
Krasznahorka — Jóval lassabban halad a tervezettnél a két éve leégett krasznahorkai vár felújítása. A szlovák kulturális minisztérium szerint ezért csak 2016-ban, négy évvel a tűzvész után adhatják át újra a 13. században emelt műemlék épületet, amely egykor magyar történelmi családok székhelye volt.