2024. november 30. szombat

nov. 30
23:27
A georgiai államfő bejelentette, hogy nem fog távozni hivatalából, amikor lejárna a mandátuma (HírTV)
Illegitimnek nevezte a georgiai parlamentet és a kormányt szombaton Szalome Zurabisvili államfő, és egyben bejelentette azt is, hogy nem fog távozni hivatalából decemberben, amikor lejárna a mandátuma.

Keresés