A tilalmi listán szereplő kokainszármazékot mutatott ki a doppingteszt a perui válogatott labdarúgó Paolo Guerrerónál, a Bayern München és a Hamburger SV korábbi játékosánál.
nov. 4
17:47
NB I: megint legyőzte a Diósgyőrt a Balmazújváros (She)
A labdarúgó NB I 15. fordulójában a Balmazújváros 2–1-re legyőzte vendégként a Diósgyőrt.
nov. 4
17:48
Gyenge mérkőzésen győzte le az Újpest a Vasast Dunaújvárosban (m4sport.hu)
A gól legalább szemrevaló volt.
nov. 4
17:49
NB I: kiütéses győzelemmel javított a Videoton (She)
A labdarúgó NB I 15. fordulójában Danko Lazovics két-két gólt és gólpasszt jegyzett, csapata, a Videoton pedig 4–0-ra legyőzte a sereghajtó Mezőkövesdet.
nov. 4
17:50
19 ezer néző és ollózós gól: hazai siker a Fradi-DVSC rangadón (m4sport.hu)
Priskin Tamás pazar mozdulata döntőnek bizonyult a dobogósok csatáján.
nov. 4
17:51
NB I: potyogtak a végén a gólok az utolsó soproni meccsen (She)
A labdarúgó NB I 15. fordulójában a Paks 2–1-re legyőzte a Haladást Sopronban. A mérkőzésen a 82. percig egy gól sem esett.
nov. 4
17:53
Női vízi: nagyot harcolt az UVSE, de a Kirisi Európa tetején (She)
Az orosz Kirisi nagy csatában, az első negyedben összeszedett előnyének köszönhetően legyőzte az UVSE-t a női vízilabda európai Szuperkupa-meccsen.
nov. 4
17:54
Pokoli hangulat, görögtűz és futballünnep a Fradi-pályán (Ripost)
A Ferencváros-Debrecen NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzésre megtelt a Groupama Aréna.
nov. 4
17:54
A Videoton megkímélte a Mezőkövesdet a még nagyobb veréstől (m4sport.hu)
Győzelmével újra a tabella élén a fehérvári csapat, jobb gólkülönbségének köszönhetően.
nov. 4
17:55
Bundesliga: Gulácsiék fordítottak, megszakadt a Hamburg rossz szériája (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának szombati játéknapján a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig 2–1-re legyőzte odahaza a Hannovert. Megszakadt a Hamburg rossz sorozata, míg a Schalke idegenben nyert.
nov. 4
18:00
A Diósgyőr vendégeként, hajrágóllal győzött a Balmazújváros (m4sport.hu)
Végig a matyóföldiek játszottak veszélyesebben.
nov. 4
18:03
nov. 4
18:05
PL: emberhátrányban, pokolian nagy góllal győzött az újonc (She)
Az újonc Huddersfield emberhátrányban nyert a West Bromwich ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójában. Egy másik újonc, a Brighton is győzött, mégpedig a Swansea otthonában.
nov. 4
18:06
Fordított a Hannover ellen a Leipzig, tapad a Bayernre a tabellán (m4sport.hu)
A 85. percben Werner döntötte el a mérkőzést.
nov. 4
18:08
Észak-Korea nem küldi súlyemelőit az Egyesült Államokba (m4sport.hu)
Ésszerű döntés.
nov. 4
18:12
Visszatért a Fradi-tábor az Üllői útra (444.hu)
Megegyeztek Kubatov Gáborral, egyből megtelt a stadion.
nov. 4
18:12
Ferencvárosi siker a rangadón (Azenpenzem)
A Ferencváros 2-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 15. fordulójának rangadóján, ezzel együtt elvesztette éllovas pozícióját, miután a Videoton jobb gólkülönbségének köszönhetően megelőzte.
nov. 4
18:18
Az 1–0 volt a slágereredmény a Premier League délutáni mérkőzésein (m4sport.hu)
Egy-egy gól döntött minden délutáni meccsen.
nov. 4
18:21
Súlyemelő-vb: Észak-Korea nem küld versenyzőt (She)
Nem lesz észak-koreai súlyemelő az idei sportági világbajnokságon, melynek az egyesült államokbeli Anaheim ad otthont november 28. és december 5. között.
nov. 4
18:21
Sokkoló sérülés: a játékosok is rosszul lettek a kapus sérült térdének látványától - videó (Blikk)
Hat hónapot kell kihagynia a hálóőrnek a horrorsérülés miatt.
nov. 4
18:23
La Liga: az Atlético a 91., az Alavés az 1. percben döntött (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójában az Atlético Madrid nagy csatában 1–0-ra felülmúlta idegenben a Deportivo La Corunát. A Valencia 3–0-ra nyert a Leganés ellen, az Alavés pedig az Atlético Madrid inverzét bemutatva már az első percben megszerezte a győztes találatot.
nov. 4
18:25
Bundesliga: Dortmund–Bayern – élőben az NSO-n! (She)
A Bundesliga 11. fordulójának sláger-, egyben záró mérkőzése a legutóbbi három bajnokiján egyaránt három pontot szerző listavezető Bayern München vendégjátéka az elmúlt három körben mindössze egyetlen pontot gyűjtő, a tabellán így is második Borussia Dortmund otthonában. Kövesse mérkőzést élő, szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét!
nov. 4
18:30
A Fradi nyerte a telt házas rangadót, győzött az Újpest is (HírTV)
Hosszú idő után volt telt házas mérkőzés a labdarúgó NB I.-ben.
nov. 4
18:36
A Bayern München korábbi játékosa kokainnal bukott meg (ATV)
nov. 4
18:39
Videó: ha csak simán kihagyta volna öt méterről… (She)
Azon lassan már meg sem lepődünk, ha egy játékos az ötös környékéről fölé vagy mellé bombázza a labdát. Megesik. A portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában, a Tondela–Boavista találkozón azonban Renato Santos, a vendégek szélsője ennél is kellemetlenebbet hibázott…
nov. 4
18:41
Úszás: 280 gyerek versengett a Jövő bajnokai program döntőjében (She)
A budapesti Tüske-uszodában A jövő bajnokai program 280 fiatal úszója mérte össze tudását az összrégiós döntőben. A hangsúly azonban nem az eredményeken volt. A sportág sok jeles személyisége tette tiszteletét az eseményen, többen még a szövetség által szervezett önkéntes véradásban is részt vettek. Wladár Sándor, a MÚSZ elnöke a köszöntőjében a minőségi munkára és a sport iránti alázatra hívta…
nov. 4
18:42
FTC: háromgólos FTC-győzelem és továbbjutás (Infostart)
Háromgólos győzelmet aratott a Ferencváros a női Bajnokok Ligájában, a csoportkör hétvégi hazai mérkőzésén a Thüringer HC ellen, és harmadik sikerével már továbbjutott négyeséből.
nov. 4
18:42
Átigazolás: Biztosan távozik a madridi legenda (Agroinform)
Fernando Torres nyáron elhagyja az Atlético Madridot és valószínűleg Kína vagy Amerika felé veszi az irányt.
nov. 4
18:42
Két negyeddöntős helyezés a vívó vk-n (m4sport.hu)
Szatmári ötödik helye volt a legjobb magyar eredmény.
nov. 4
18:44
A nőknél a Kirisi nyerte a vízilabda-szuperkupát (Infostart)
Magyar riválisa, az UVSE legyőzésével az orosz Kirisi szerezte meg a női vízilabda Európai Szuperkupát szombaton a Komjádi uszodában.
nov. 4
18:48
Háromgólos FTC-győzelem és továbbjutás a női BL-ben (Azenpenzem)
nov. 4
18:48
Brit rekorder lett a Celtic Glasgow (m4sport.hu)
A skót együttes saját csúcsát múlta felül.
nov. 4
18:54
Krajinovic a selejtezőből indulva jutott a párizsi torna fináléjáig (m4sport.hu)
A szerb három szoros játszmában verte ellenfelét a négy között.
nov. 4
18:57
Vívó-vk: Szatmári 5. Algírban, Mohamed Aida 8. St-Maurban (She)
Szatmári András ötödik lett a férfi kardozók idénynyitó világkupaversenyén Algírban, míg Mohamed Aida ugyancsak a negyeddöntőig jutva nyolcadikként végzett a női tőrözők franciaországi vk-fordulóján, St-Maurban.
nov. 4
18:59
Női kézi BL: a Fradi és a Győr riválisa sem botlott (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjának negyedik fordulójában a Ferencváros után a Vardar Szkopje is hozta a hazai mérkőzését – 30–27-re nyert a 37. percben még vezető Larvik ellen.
nov. 4
19:00
Közel húszezer néző előtt győzött a Ferencváros, de a Videoton visszaelőzött (Infostart)
nov. 4
19:06
Magabiztosan nyert az Alba Fehérvár (m4sport.hu)
A Békéscsaba változatlanul 0 pontos a bajnokságban.
nov. 4
19:12
Thomas Dollt is meghatotta a Nélküled közös eléneklése (m4sport.hu)
A Ferencváros vezetőedzője örül, hogy újra ilyen élményben lehetett része.
nov. 4
19:15
Ligue 1: Cavani és Mbappé újra elemében, kiütéses PSG-siker (She)
A Paris Saint-Germain idegenben 5–0-ra legyőzte az Angers-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén.
nov. 4
19:17
Férfi kézi BL: gond nélkül nyert a Veszprém (She)
A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája csoportkörében a dán Aalborg ellen esélyesként lépett pályára. Az élen álló magyarok végig jobban játszottak ellenfelüknél, és lényegében gond nélkül, biztosan nyertek a remekül küzdő vendégek ellen.
nov. 4
19:24
Kézi BL: továbbjutott a Fradi, győzött a Veszprém is (HírTV)
Győzött, ezzel pedig továbbjutott a Ferencváros a női kézilabda Bajnokok Ligájában.
nov. 4
19:33
NB I: Bp. Honvéd–Puskás Akadémia élőben az NSO-n! (She)
Bp. Honvéd–Puskás Akadémia FC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 4
19:35
Tenisz: Sock és egy selejtezős játékos a párizsi döntőben (She)
A 16. helyen kiemelt amerikai Jack Sock és a selejtezőből főtáblára jutott szerb Filip Krajinovics játssza vasárnap a döntőt a 4.8 millió euró összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztornán.
nov. 4
19:36
Az UVSE nagy csatában vesztette el a Szuperkupát (m4sport.hu)
A magyar csapat végig ott loholt orosz riválisa nyakában, de nem jött össze a siker.
nov. 4
19:42
Végig vezetve nyert a Veszprém a BL-ben (m4sport.hu)
Ezzel a fontos diadallal a magyar csapat megőrizte első helyét a B csoportban a francia PSG előtt.
nov. 4
19:44
Pátkai Máté: Megkérdezem Lazovicot, hogy is volt ez (m4sport.hu)
Reméli, hogy sikerült bizonyítani a kétkedőknek.
nov. 4
19:51
Bundesliga: zseniális Bayern-gólok a BVB ellen – videó (She)
A Bayern München Arjen Robben és Robert Lewandowski gyönyörű góljával a félidőben 2–0-ra vezet idegenben a Borussia Dortmund ellen a Bundesliga 11. fordulójában. Íme, a két találat!
nov. 4
19:51
Szalayék belevágnak a Dakar-kalandba (Blikk)
Jöhet a nagy kaland! Szalay Balázs (52) 1996-ban indult először a világ leghíresebb és legnehezebb terepraliversenyén, a Dakaron, s azóta már tizenkét alkalommal állt rajthoz. Jövőre (január 6–20.) a jubileumi, negyvenedik viadal startjánál megint ott lesz.
nov. 4
19:53
Férfi kézi BL: Pálmarsson egy góllal debütált a Barcában (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 6. fordulójában a Barcelona hazai pályán simán, 32–22-re legyőzte a PPD Zagrebet. A katalánoknál ezen a meccsen mutatkozott be a Veszprémtől megvásárolt Aron Pálmarsson, aki a BL hivatalos honlapja szerint három lövéséből egyszer talált be, valamint volt egy technikai hibája is.