2017. november 22. szerda

nov. 22
0:00
Gólzáporos meccsek, szép találatok – a keddi BL-nap góljai egy helyen (m4sport.hu)
28 gól született a nyolc találkozón.
nov. 22
0:06
Ventura, látod ezt? Insigne csodagólt lőtt a BL-ben (m4sport.hu)
Néhány napon belül két csattanós választ is kapott a tehetséges támadót levegőnek néző olasz kapitány.
nov. 22
0:36
Klopp magát okolja, hogy csapata leadta háromgólos előnyét Sevillában (m4sport.hu)
Érthetően bosszús volt a német mester.
nov. 22
1:00
Guardiola a Feyenoord elleni győzelem után a jövő nemzedékét éltette (m4sport.hu)
A spanyol mester elégedett lehet tanítványai teljesítményével.
nov. 22
5:30
Nagy változás jön a teniszben (Infostart)
A négy legnagyobb tenisztorna, az ausztrál, a francia és az amerikai nyílt bajnokság, valamint a wimbledoni verseny szervezői több reformjavaslatot is elfogadtak.
nov. 22
6:57
Férfi kosár: Govens egyelőre nem játszhat válogatottunkban (She)
A honosított Govens Darrin nem játszhat a magyar férfi kosárlabda-válogatott pénteki és vasárnapi világbajnoki selejtezőmérkőzésén, mivel nem készültek el hivatalos papírjai a határidőig.
nov. 22
7:12
Olykor a teniszprofi is elérzékenyül (Azenpenzem)
Fucsovics Márton 2010-ben megnyerte a férfi egyest a wimbledoni teniszbajnokság junior tornáján, korosztályában vezette a világranglistát. Aztán megtört az ígéretesen induló karrier, a nyíregyházi fiú már abba is akarta hagyni a versenyszerű teniszt, de két éve összetalálkozott Sávolt Attilával, s az akkor elkezdődő sikertörténet azóta is tart. Jel
nov. 22
7:18
A Real átgázolt Sallaiékon (HírTV)
6–0-ra győztek az APOEL vendégeként, és két csúcsot is megdöntöttek a madridiak a BL-ben.
nov. 22
7:33
NHL: Gordie Howe-triplát mutatott be az orosz csatár (She)
Óriási gólesőt zúdított ellenfelére a St. Louis Blues: a Nyugati főcsoport listavezetője 8–3-ra verte vendégét, az Edmonton Oilerst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján.
nov. 22
7:33
Rettenetes hír: véget ért Nagy Ádám futballkarrierje - 21 évesen kellett visszavonulnia (Blikk)
Nagyon szomorú hírt közölt a labdarúgó NB II-ben szereplő Győri ETO. A klub csapatkapitányának, Nagy Ádámnak egészségügyi okok miatt fel kell hagynia a profi futballal.
nov. 22
7:51
NBA: óriási blokk a zsákolónak a Lakers–Bulls meccsen – videó (She)
A Los Angeles Lakers hazai pályán 103–94-re legyőzte a Chicago Bullst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) egyetlen keddi mérkőzésén. Julius Randle 10-10 pontja és lepattanója mellett többek között egy zsákolási kísérlet blokkolásával járult hozzá a hazaiak győzelméhez.
nov. 22
7:51
Félmillióval meglopták az NB II-es csapatot (Blikk)
Nem elég, hogy az ELTE-BEAC vendégeként 3-0-ra kikapott, meccs közben alaposan meg is lopták az NB II-ben szereplő Romhány futsalcsapatát.
nov. 22
7:53
BL: a Sevilla csatára a Milant emlegette a Pool elleni feltámadás kapcsán (She)
Wissam Ben Yedder, a Sevilla francia labdarúgója két gólt szerzett kedden a Bajnokok Ligájában, csapata háromgólos hátrányból pontot mentett a Liverpool ellen. A 27 esztendős támadó a Twitteren viccelődött a meccs után.
nov. 22
8:00
Dzsudzsák besokallt? Inkább lelépett a válogatottól... (Ripost)
Dzsudzsák Balázs sérülés miatt lemondta a szereplést Costa Rica ellen, négy nappal később viszont végig pályán volt a klubjában.
nov. 22
8:06
A továbbjutás a tét a nap rangadóján a Bajnokok Ligájában (m4sport.hu)
A Juve–Barcát az M4 Sport és az m4sport.hu is élőben közvetíti.
nov. 22
8:09
BL: szomorú hírt közölt játékosaival a Sevilla edzője (She)
Spanyol sajtóértesülések szerint prosztatarákot diagnosztizáltak az orvosok Eduardo Berizzónál, a Sevilla labdarúgócsapatának vezetőedzőjénél. A klub szerdán megerősítette a híreket.
nov. 22
8:18
Póló és suli egy helyen (Infostart)
Nyílt napot tartanak csütörtökön a Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnáziumban, ahol az immáron hét éve vízilabdás osztály is várja az érdeklődőket.
nov. 22
8:27
Videó: Aubameyang meglegyintette a Spurs-védő haját, aki azonnal összeesett (She)
A Tottenham 2–1-re nyert a Borussia Dortmund vendégeként a Bajnokok Ligájában. A hazaiak gólját szerző Pierre-Emerick Aubameyang kezével hozzáért Davinson Sánchez fejéhez, a londoni együttes védője nagy fájdalmak közepette a földre esett.
nov. 22
8:30
Lehajrázta a Lakers a Bullst (m4sport.hu)
A Chicago a harmadik negyed elején még 19 ponttal vezetett.
nov. 22
8:36
Rangadókkal folytatódik a BL - sportműsorok a tévében (Infostart)
A Bajnokok Ligája csoportkörén kívül röplabda is látható lesz a tévékben.
nov. 22
8:48
A pénzügyek miatt nem írt még alá Kubica? (m4sport.hu)
Állítólag nem a pályán nyújtott teljesítménye és sérült karja a késlekedés oka.
nov. 22
8:50
Bunyóval lett meg a Blues-hokis triplája (m4sport.hu)
Vlagyimir Taraszenko a legendás Gordie Howe-t idézte meg.
nov. 22
9:03
Ifi BL: Szoboszlai gólpasszt adott, Schönék is továbbjutottak (She)
Az Ifjúsági Bajnokok Ligája bajnoki ágán az osztrák Red Bull Salzburg kettős győzelemmel továbbjutott a cseh Sparta Praha ellen. A salzburgiak 2–0-ra nyertek, a második gólt Szoboszlai Dominik készítette elő. A holland Ajax Schön Szabolccsal a soraiban 4–3-as összesítéssel búcsúztatta a lengyel Legia Warszawát.
nov. 22
9:03
Eldőlt, megvan a magyar válogatott új csapatkapitánya (Ripost)
A 28 éves játékos váltja legnagyobb sztárunkat.
nov. 22
9:05
Meglepő, magyar focicsapat mezével pózol a Barcelona világsztárja (Ripost)
A zöld-fehérek mezével fotózták a klasszist.
nov. 22
9:06
APOEL-Real Madrid 0–6, nézzék csak a szurkolókat! (m4sport.hu)
Hattal égünk? Kit érdekel? Videó!
nov. 22
9:18
„Öt sörrel később” - a kijutás után mondott le az ausztrálok kapitánya (m4sport.hu)
Ange Postecoglou majdnem hagyta magát lebeszélni.
nov. 22
9:21
Jégkorong: a magyar center hosszabbított a finn ezüstérmessel (She)
A magyar hokiból kitekintve szinte hihetetlen, de a finn első osztályban ezüstérmes KalPa Kuopiónak a 22 éves Sebők Balázs az első soros centere, akivel máris szerződést hosszabbítottak.
nov. 22
9:21
Dráma a mesebeli feltámadás hátterében: a félidőben mondta el játékosainak a Sevilla edzője, hogy rákos (Blikk)
A hírek szerint a Sevilla vezetőedzője, Eduardo Berizzo a keddi, Liverpool elleni Bajnokok Ligája mérkőzés félidejében közölte játékosaival, hogy prosztatarákkal küszködik, a csapat pedig utána elképesztő teljesítményt nyújtott.
nov. 22
9:24
Bajnokok Ligája: Ronaldo a góljai ellenére sem volt elragadtatva (Agroinform)
A Real Madrid hatot vágott idegenben, a portugál ebből kettőt vállalt, ám az örömmámor elmaradt.
nov. 22
9:24
Rédli András erődemonstrációt tartott a világkupa magyar házidöntőjében (m4sport.hu)
Kicsit szertelennek, de nagyon tehetségesnek tartja az új generációt.
nov. 22
9:30
Titokzatos bizonyíték: negyedelték a sztárhokis eltiltását (m4sport.hu)
Gyanyisz Zaripov csütörtökön már játszhat is.
nov. 22
9:36
Videó: Räikkönen nem beszél, iszik; Verstappenen kifog a technika (m4sport.hu)
Variációk F1-es reklámra: a ferraris otthon érzi magát, ifjú kollégája egy kicsit sem...
nov. 22
9:39
Videó: Klopp összeszólalkozott a sevillai labdaszedővel (She)
Jürgen Klopp, a Liverpool menedzsere kedden, a Sevilla elleni BL-mérkőzés 28. percében szólalkozott össze egy labdaszedővel, aki sürgetni szerette volna Joe Gomez bedobását. A német szakember számon kérte a fiút, majd a negyedik játékvezető is közbeavatkozott. A találkozó vége 3–3 lett.
nov. 22
9:54
Szégyenpad - Egyre lejjebb kerülünk az egyetemi rangsorban (Behaviour)
nov. 22
9:54
A vesztőhely neve: Wanda (Azenpenzem)
Szerdán hat csapat is továbbjuthat a csoportkör utolsó előtti fordulójából a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe. A játéknap rangadója kétségkívül a Juventus–Barcelona összecsapás, de az olasz–spanyol „háború” ennyiben nem merül ki, az AS Roma az Atlético Madridnál vizitál. S amire a sorsolás előtt kevesen gondoltak: az előző kiírásban elődö
nov. 22
9:57
Futsal: meccs közben meglopták az NB II-es csapatot, és még ki is kapott (She)
A futsal NB II Nyugati csoportjában a sereghajtó Romhány 3–0-s vereséget szenvedett az ELTE-BEAC vendégeként. A találkozó alatt körülbelül félmillió forint értékben meglopták a romhányiakat.
nov. 22
10:06
Halálos kórral küzd a fociedző, játékosai csodát tettek (Ripost)
A Sevilla mestere háromgólos hátrányban közölte a rossz hírt a labdarúgókkal. A meccs döntetlen lett.
nov. 22
10:15
Bayern: Hoeness tíz perc alatt szétosztotta a milliókat (She)
Csupán tíz percig tartott a Bayern München éves közgyűlése, ám ez a rövid idő is elegendő volt Uli Hoeness klubelnöknek ahhoz, hogy szétosszon 16.5 millió eurót a tulajdonosok között.
nov. 22
10:18
Nemzetközi foci: Tragikus hír a hősies spanyol csapatnál (Agroinform)
Megtudták, hogy edzőjük súlyos beteg, majd rúgtak hármat a Liverpoolnak 45 perc alatt.
nov. 22
10:30
Hivatalos: Kubica mindkét napon teszteli a Williamst (m4sport.hu)
Összesen három versenyző kap lehetőséget a csapattól az abu-dzabi gyakorláson
nov. 22
10:33
MLS: fél lábbal a nagydöntőben a tavalyi bajnok (She)
Fél lábbal az MLS nagydöntőjében érezheti magát a címvédő Seattle Sounders, miután a Nyugati főcsoport döntőjének első mérkőzésén idegenben 2–0-ra legyőzte a Houstont.
nov. 22
10:33
Túl van a műtéten az agydaganattal diagnosztizált 21 éves magyar focista (Blikk)
Kedden Debrecenben megműtötték Markovics Dávidot, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kótaj 21 éves focistáját, akinél november elején diagnosztizáltak agydaganatot.
nov. 22
10:36
Türelemre int a szövetségi kapitány a fiatalok kapcsán (m4sport.hu)
Meglepetéssel kezdené a vb-selejtezőket a kosárválogatott.
nov. 22
10:42
Sporttörténelmi Eb-t rendez Budapest (m4sport.hu)
Kopogósból ez lesz az első.
nov. 22
10:51
BL: a korábbi MU-legenda tudta, hogy nem nyerhet a Pool? (She)
Gary Neville a Sevilla–Liverpool BL-mérkőzés szünetében (amikor 3–0-ra vezetett a Liverpool) azt írta a hivatalos Twitter-oldalán, hogy 3–3 – utalva a találkozó végeredményére. A Manchester United korábbi játékosa aztán 3–2-es angol vezetésnél aludni ment, majd reggel hatalmas mosolygós fejekkel örvendeztette meg a korán kelőket a közösségi oldalán – ő bizony megmondta!
nov. 22
10:53
Vb 2018: kijuttatta a csapatot, távozik a kapitány (She)
Lemondott posztjáról Ange Postecoglou, az ausztrál labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A szakember egy héttel azt követően jelentette be döntését, hogy csapatával kijutott a jövő évi, oroszországi világbajnokságra.
nov. 22
10:54
Azután állt fel a Sevilla 0-3-ról a Liverpool ellen, hogy az edző a szünetben elmondta a játékosainak, hogy rákos (444.hu)
Csapata a második félidőben az edzőjéért játszott.
nov. 22
10:54
Önmagában a bravúr kevés Gulácsiék továbbjutásához (m4sport.hu)
A győzelem mellett a Monaco pontszerzése is kell a lipcsei örömhöz.
nov. 22
11:09
Vívás: Rédli András ezt hiányolja az új generáció tagjaiból (She)
Nyolc év után nyert ismét világkupa-versenyt Rédli András, aki elmondása szerint a párbajtőrözők sorozatának legnanói állomásán erődemonstrációt tartott a Berta Dániel elleni fináléban.