2017. május 1. hétfő

máj. 1
20:30
Úszás: Hosszú Katinka és Verrasztó D. a pontverseny élén (She)
Mind Hosszú Katinka, mind Verrasztó Dávid 7000 eurót (2,17 millió forint) nyert az úszók Golden Tour elnevezésű, franciaországi körversenyének győzteseként.
máj. 1
20:30
Mindkét nemnél magyar úszó nyerte a Golden Tourt (m4sport.hu)
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid fejenként hétezer eurót gyűjtött.
máj. 1
20:36
A Djokovic-verő Isztomint nagyon megverték (m4sport.hu)
A portugál Silva csak 4 játékot engedett neki.
máj. 1
20:45
Ancelotti bajnok a Bayernnel is (Blikk)
Megvédte címét a Bayern München a német labdarúgó-bajnokságban, ugyanis szombaton a 31. fordulóban 6-0-ra nyert a VfL Wolfsburg otthonában, így behozhatatlan előnyre tett szert.
máj. 1
20:47
Őszinte vallomás: így birkózik meg két tanítványával Shane Tusup (Blikk)
/Antwerpen – Hosszú Katinka (27) edző-férje, Shane Tusup (28) a stressz mellett kihívásként éli meg a két tanítványa irányítását.
máj. 1
20:48
Férfi kézi: a Szeged hosszabbított kulcsemberével (She)
José Manuel Sierra szerződést hosszabbított a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatával, így a következő szezonban is a Tisza-partiakat erősíti – árulta el Szűcs Ernő Péter, a Pick Kézilabda Zrt. igazgatóság elnöke a Sport TV Harmadik Félidő című műsorában.
máj. 1
20:54
Az Alkotás út Neuere volt a Budapest Kupa-döntő főszereplője (m4sport.hu)
A friss levegő, a téli gumiért reszkető temperatúra, a hangosító sör meg a ragyogóan csípős sonkatekercs sokat mentett a TFSE-Gázgyár derbin.
máj. 1
21:21
Sztárparádé és száguldó versenyautók: ilyen volt a Nagy Futam - galéria (Blikk)
– Lélegzetelállító autós parádét láthatott a kilátogató körülbelül 250 ezer néző a Deák tér környékén.
máj. 1
21:36
Ötmillió euróba kerülhet a tét nélküli meccs a Bayernnek (m4sport.hu)
A Benficánál izgulhatnak.
máj. 1
21:38
Kálomista Gábor: A Veszprém megnyerheti a Final Fourt (m4sport.hu)
A vezérigazgató bízik a csapatban.
máj. 1
21:42
Női kosár NB I: dupla hosszabbításos meccsen szépített a Szekszárd (She)
A női kosárlabda NB I döntőjének harmadik összecsapásán a Szekszárd elképesztő izgalmak végén, kétszeri hosszabbításban 77–73-ra megverte a Sopront, ezzel életben tartotta bajnoki reményeit.
máj. 1
22:00
Videó: Emre Can akkora gólt lőtt, hogy nincsenek rá szavak (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool 1–0-ra vezet a félidőben a Watford otthonában a 35. fordulóban. Jürgen Klopp csapata az első félidő hosszabbításában szerezte meg a vezetést Emre Can révén. A 23 éves labdarúgó lenyűgöző gólt szerzett.
máj. 1
22:00
Nincs még bajnokavatás a női kosárlabda bajnokságban (m4sport.hu)
Életben maradtak a szekszárdi remények.
máj. 1
22:06
Két nap alatt második versenyét nyerte meg Márton Anita (m4sport.hu)
A magyar súlylökő két győzelemmel hangolt a dohai Gyémánt Liga-viadalra.
máj. 1
22:18
Futsal NB I: nyolcat hintett az ETO, kikapott a Fradi (She)
A listavezető Rába ETO már a szünetben 6–0-ra vezetett, végül 8–1-re nyert az Aramis vendégeként a futsal NB I felsőházi rájátszásának negyedik fordulójában. A győriek sikeréhez Juanra három góllal járult hozzá. Az alsóházban a Ferencváros a hazai 1–5 után idegenben is kikapott a Nyírgyulajtól.
máj. 1
22:20
Man. City: egyre kínosabb Guardiolának – negatív csúcs (She)
Az angol élvonalbeli Manchester City labdarúgócsapata a várakozásokon alul teljesít ebben a szezonban, ráadásul a vasárnapi, Middlesbrough elleni idegenbeli döntetlennel (2–2) biztossá vált, hogy Pep Guardiola edzői karrierjében megdől egy negatív csúcs.
máj. 1
22:22
Atlétika: Márton győzelemmel hangolt a Gyémánt Ligára (She)
Márton Anita 19.05 méteres eredménnyel győzött súlylökésben a Bariban rendezetett nemzetközi versenyen.
máj. 1
22:36
BLSZ: tizenegyesekkel a TF nyerte meg a Budapest-kupát (She)
A budapesti másodosztályban szereplő TF SE a gól nélküli rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 4–2-re legyőzte a BLSZ I-ben érdekelt ASR Gázgyárt a labdarúgó Budapest-kupa hétfői döntőjében. A női fináléban a sokszoros Budapest-bajnok Metis NFC 2–0-ra megverte az Újpestet.
máj. 1
22:54
Lemondott Larry Bird, az Indiana elnöke (m4sport.hu)
Nem a csapat eredményei miatt döntött így.
máj. 1
23:00
Hatgólos meccsen kapott ki a Sevilla (m4sport.hu)
A Sevilla 4-2-re kikapott a Málaga vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában.
máj. 1
23:02
Csodagóllal nyert a Liverpool (m4sport.hu)
Emre Can 16-ról ollózott kapásból.
máj. 1
23:30
NBA: lemondott Larry Bird, mással foglalkozna (She)
Lemondott klubelnöki tisztségéről Larry Bird, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Indiana Pacers eddigi vezetője.