Jó idő és jó foci várható a napsütötte balatoni városban.
máj. 20
13:51
Női foci: a PSG gyönyörű gólt lőtt, de Marozsánéké a kupa is (She)
Marozsán Dzsenifer csapata, a címvédő Olympique Lyon az 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 7–6-ra legyőzte a Paris Saint-Germaint a női Francia Kupa pénteki döntőjében, ezzel sorozatban hatodszor, összességében kilencedik alkalommal elhódította a trófeát.
máj. 20
13:51
Mészöly Gézának már üzengettek az újpesti barátok (m4sport.hu)
Nem akarja megkönnyíteni a lila-fehérek dolgát.
máj. 20
14:09
Kisiskolás fiú mentette meg az egykori sakkfőtitkár, Száraz Sándor életét (Blikk)
Szörnyű, de már-már hajléktalanként élt az egykori sakkmester, Száraz Sándor (63), akit karácsony után egy segélykérő szórólap mentett meg.
máj. 20
14:09
Orbán: Közép-Európa a kontinens bástyája (Behaviour)
"Kicsit huzatos hely, de mi mégis közös hazaként tekintünk rá."
máj. 20
14:27
U20-as vb: Kassai megkapta első feladatát Dél-Koreában (She)
Kassai Viktor megkapta első feladatát az U20-as labdarúgó-világbajnokságon: hétfőn a Szaúd-Arábia–Szenegál mérkőzésen fújja a sípot.
máj. 20
14:29
Tenisz: Fucsovics „csak” négy meccslabdát hárított, így kiesett (She)
Fucsovics Márton (152.) két szoros játszmában kikapott (7:6, 7:6) a világranglista 294. helyén álló szerb Filip Krajinovicstól a németországi Heilbronnban zajló salakpályás férfi challenger tenisztorna negyeddöntőjében.
máj. 20
14:33
Makrai Gábor: Diósgyőr nem érdemel mást, csak NB I-es csapatot (m4sport.hu)
Bódog Tamás érkezése óta felszabadultan játszik a csatár.
máj. 20
14:36
Serie A: Bajnokot csináltunk a Juvéból, tovább pofoztuk az Intert - tippek a fordulóra (Agroinform)
Megtoltuk az idegenben mindig gólerős Romát is, a Genoától pedig azt várjuk, érezze át a helyzet súlyát végre!
máj. 20
14:45
Aranycsata: véget vet a Szeged a Veszprém nagy sorozatának? (Blikk)
Most vagy soha hangulatban készül a Szege­d a Veszprém elleni ké­zi­labdabajnoki döntőre, hisz hosszú idő elteltével várhatj­a kedvezőbb helyzetből a finálét. A csongrádiak megnyerték az alapsza­kaszt a nagy rivális címvédő előtt, így ők játszhatják hazai pályán a párharc visszavá­góját május 24-én – az első felvonást szombaton rendezik (M4, 15.45)
máj. 20
14:45
Vas Márton jégkorongozó visszavonul (Azenpenzem)
Bejelentette visszavonulását Vas Márton korábbi válogatott jégkorongozó.
máj. 20
14:45
Halep az első római döntős (m4sport.hu)
A világranglista negyedik játékos egy szorosabb és egy sima játszmában győzött.
máj. 20
15:03
Két kajak-kenus aranyérem Portugáliából (m4sport.hu)
A vk-viadalon három ezüstöt és két bronzot is szereztek a magyarok.
máj. 20
15:21
Harcművészet: Mindennapjaink küzdelmeiben is segítenek – Simicskó (She)
A kungfu alapjainak ismerete és a harcművészetek a mindennapok különböző nehéz helyzeteire is felkészültséget adnak – mondta Simicskó István honvédelmi miniszter szombaton Budapesten, a Harcművészek a határon túliakért kulturális és sport rendezvény ünnepi megnyitóján.
máj. 20
15:33
Djokovic nyerte a halasztott meccset (m4sport.hu)
A négyszeres győztes szombaton ott folytatta, ahol pénteken abbahagyta.
máj. 20
15:39
Bundesliga: Hertha–Bayer Leverkusen élőben az NSO-n! (She)
A Dárdai Pál irányította Hertha a Bundesliga utolsó, 34. fordulójában a hetek óta formán kívül futballozó Bayer Leverkusent fogadja. Ha a berliniek győznek, biztos résztvevői lesznek az Európa-liga csoportkörének. Kövesse nyomon a találkozót élő közvetítésünkkel.
máj. 20
15:57
U20-as vb: Anglia megverte Argentínát, kikaptak a németek (She)
A Dél-Koreában zajló U20-as labdarúgó-világbajnokság csoportkörének 1. fordulójában Anglia 3–0-ra legyőzte Argentínát, Venezuela pedig két vállra fektette Németországot.
máj. 20
16:09
Nagy elismerés: Phelpshez hasonlítják az új magyar úszózsenit (Ripost)
A 17 éves tehetség úszótechnikája nagyon hasonlít a 23-szoros olimpiai bajnokéra. Cseh Lacit mér elkapta az országos bajnokságon.
máj. 20
16:09
Nem hosszabbít edzőjével az EL-elődöntős csapat (m4sport.hu)
A vasárnapi lesz az utolsó mérkőzése a spanyol csapat alkalmazottjaként.
máj. 20
16:15
Szabályellenesen kapott 13 és fél millió támogatást Hosszú Katinkáék klubja (Blikk)
A 2016 szeptemberében alapított Iron Aquatics SE több mint 13 és fél millió forint támogatást kapott a 2017-es évre, holott ez az összeg a szabályok szerint nem járt volna a klubnak.
máj. 20
16:15
Szilágyi és „Szatyor” is bronzérmet szerzett a madridi kard-világkupán (m4sport.hu)
Vasárnap a csapatversennyel folytatódik a spanyol viadal.
máj. 20
16:24
Serie A: Potyoghatnak a gólok a hét mérkőzésén (Agroinform)
A Napolinak és a Fiorentinának is fontos lenne a győzelem szombat este. Jó meccsre van kilátás!
máj. 20
16:27
Visszavonul Vas Márton (HírTV)
A 37 éves játékos a magyar válogatottban 175 alkalommal lépett jégre.
máj. 20
16:33
Juventus: Nincs ebben az emberben semmi méltóság! – Higuaín (She)
Mint ismert, az idegenbeli 2–0-s siker után a Juventus hazai pályán 2–1-re legyőzte a Monacót, így az olaszok jutottak be a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjébe. A találkozó óta már eltelt több mint egy hét, van azonban, amin Gonzalo Higuaín, a torinóiak csatára azóta sem tudta túltenni magát.
máj. 20
16:51
Vívás: két magyar bronzérem a férfi kardozók vk-ján (She)
Két magyar bronzéremmel zárult a férfi kardozók madridi világkupa-viadalának egyéni versenye, miután Szilágyi Áron és Szatmári András is az elődöntőig jutott.
máj. 20
16:53
Real Madrid: Bale és Carvajal is a keretben a Málaga ellen (She)
Zinédine Zidane, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban bajnoki címre pályázó Real Madrid vezetőedzője kihirdette keretét a szezonbeli utolsó, sorsdöntő, Málaga elleni bajnoki mérkőzésre. A francia szakember minden játékosát, valamint fiát, Enzo Zidane-t is nevezte.
máj. 20
16:55
MU: senki nem akarja elhinni, mit írt ki Ibrahimovic (She)
Kapkodja a fejét minden Manchester United-drukker az utóbbi órákban. Az ok? Zlatan Ibrahimovic Instagram-bejegyzése…
máj. 20
16:57
La Liga: az El-elődöntős elköszön vezetőedzőjétől (She)
Nem hosszabbítja meg nyáron lejáró szerződését Eduardo Berizzo, a spanyol élvonalban szereplő Celta Vigo labdarúgócsapatának argentin vezetőedzője.
máj. 20
17:03
Túlértékelt külföldiek, Bozsik kiáll a magyar edzőkért (Ripost)
Elképesztően izgalmas két hétvége következik a labdarúgó NB I-ben, ahol a Honvéd és a Videoton küzd a bajnoki címért.
máj. 20
17:09
Tenisz: nem sokon múlt Babosék bravúrgyőzelme (She)
A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős 6:3, 6:7, 10–8-ra kikapott az első kiemelt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz duótól a római salakpályás tenisztorna női párosversenyének elődöntőjében.
máj. 20
17:27
NB I: Balajcza 300. alkalommal az Újpest kapujában! (She)
A labdarúgó NB I 32. fordulójában az Újpest a Haladást fogadja a Szusza Ferenc Stadionban. A hazaiak kapuját Balajcza Szabolcs védi, aki a 300. bajnoki mérkőzésén lép pályára a lila-fehérek színeiben. A 18 órakor kezdődő találkozót a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti!
máj. 20
17:39
Hatalmas csatában estek ki Babosék (m4sport.hu)
Az orosz duó döntő rövidítéssel jutott fináléba.
máj. 20
17:45
24 év után lehet újra bajnok a Honvéd (Blikk)
Hosszú menetelés után újra révbe érhet a Honvéd. A kispesti futballklub csaknem negyedszázada, 1993-ban szerzett legutóbb élvonalbeli bajnoki címet, s erre ismét jó esélye van. A piros-feketék két fordulóval a zárás előtt élen állnak a tabellán azonos pontszámmal, de több győzelemmel megelőzve a Videotont.
máj. 20
17:45
Bundesliga: egy hatost kapott a Hertha búcsúzóul (She)
A Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 6–2-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusentől. Ezzel a berliniek a hatodik helyen zártak a bajnokságban, de a következő idényben így is szerepelhetnek az Európa-ligában.
máj. 20
17:51
Hatgólos előnyt szerzett a döntő első meccsén a Veszprém (m4sport.hu)
A szegediek négy góllal is vezettek.
máj. 20
17:53
Tom Dumoulin szakaszgyőzelmével növelte előnyét a Girón (m4sport.hu)
A holland az első külföldi, aki megnyerte a legendás Oropát.
máj. 20
18:03
NB I: Újpest–Haladás mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Újpest–Haladás találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
máj. 20
18:05
Giro: Dumoulin hegyi befutót nyert, növelte az előnyét (She)
Az éllovas Tom Dumoulin nyerte meg a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros-körverseny 14., szombati szakaszát, és tovább növelte az előnyét az összetettben.
máj. 20
18:07
NB I: Mezőkövesd–Paks mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Mezőkövesd–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
máj. 20
18:09
NB I: MTK–DVTK mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
MTK–DVTK találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
máj. 20
18:09
Huszonöt év után Ungvár visszavár (Azenpenzem)
Az ukrán labdarúgó-válogatott huszonöt évvel ezelőtt Magyarország ellen játszotta első hivatalos mérkőzését. Talán nem véletlenül, hiszen elsőként Magyarország ismerte el az 1991-ben függetlenné vált új államot. A történelmi találkozó 1992.
máj. 20
18:11
Videó: ezt kevesen tudnák szebben megoldani Aubameyangnál (She)
Mint arról beszámoltunk, a Borussia Dortmund hétgólos meccsen vívta ki a Bajnokok Ligája-csoportkört a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) utolsó fordulójában a Werder Bremen ellen. A találkozó legszebb találata Pierre-Emerick Aubameyang nevéhez fűződik, aki egy tökéletes emelést váltott gólra, méghozzá nem is akárhogy!
máj. 20
18:12
Hatgólos veszprémi előny a döntőben (Infostart)
A címvédő Telekom Veszprém házigazdaként 23-17-re legyőzte a MOL-Pick Szeged csapatát a férfi kézilabda NB I döntőjének szombati, első mérkőzésén.
máj. 20
18:13
DVSC–Honvéd: „Küzdjetek a bajnoki címért” – az utcán parádés volt a hangulat (She)
A különvonattal érkező kispestiek és a debreceni szurkolók is vonultak a mérkőzésre. A Honvéd a bajnoki címért, míg a DVSC a bennmaradásért küzd a labdarúgó NB I 32. fordulójában, így érhetően előbbi tábora volt nagyobb és jóval hangosabb is. A lényeg: a hangulatra már a meccs előtt sem lehetett panasz.
máj. 20
18:15
Kanada már a döntőben a hokivébén (m4sport.hu)
A finn-svéd csata győztesével játszanak a juharlevelesek.
máj. 20
18:15
NB I: DVSC–Honvéd mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
DVSC–Honvéd (Tv: M4 Sport) találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
máj. 20
18:17
NB I: Gyirmót FC Győr–Vasas mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Gyirmót FC Győr–Vasas találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
máj. 20
18:21
Kínos pillanat, megalázták Dárdai csapatát! (Ripost)
Szalai Ádám és a Hoffenheim az utolsó fordulóban csúszott le a bronzéremről. A Dortmund csatára lett a gólkirály.
máj. 20
18:27
Szalaiék BL, Dárdaik EL-selejtezős helyen végeztek (m4sport.hu)
A Hertha csúnyán megégett hazai pályán a Leverkusen ellen.
máj. 20
18:30
Magyar válogatott: Tizenhét légióst hívott meg Bernd Storck (Agroinform)
A szövetségi kapitány megnevezte azt a 17 idegenlégióst, akikre számít a soron következő két mérkőzésén.