2017. május 21. vasárnap

máj. 21
21:23
Női kézi: aranyéremmel búcsúzott el a norvég klasszis (She)
Az első, idegenbeli mérkőzésen elszenvedett egygólos vereség után hazai pályán 26–20-ra nyert a Larvik női kézilabdacsapata a Vipers Kristiansand ellen, ezzel megnyerte a norvég rájátszást. A mérkőzésen utoljára lépett pályára Gro Hammerseng-Edin.
máj. 21
21:23
Szavazzon: Ön szerint ki fogja nyerni a magyar labdarúgó NB I-et? (Blikk)
- Izgalmasan zárul a magyar focibajnokság: Az NB I szombati, utolsó, 32. fordulójában a listavezető Honvéd és az azonos pontszámmal álló, jelenleg második Videoton „döntőt” vív a Bozsik stadionban.
máj. 21
21:30
NB II: A Puskás Akadémia visszajutott az élvonalba (Agroinform)
Cegléden elég volt ehhez egy 0-0 is. A második helyen most a Balmazújváros áll, a Cigánd kiesett.
máj. 21
21:36
Újabb magyar bronz Madridban (Infostart)
Az egyéniben nyert két bronzérem után a magyar csapat is harmadik lett a férfi kardozók madridi világkupaversenyén.
máj. 21
21:36
BAJNOK ÉS ÚJRA NB1-ES A PUSKÁS AKADÉMIA (444.hu)
Pinyő mester és az állami milliárdok fél év alatt csodát tettek a Panchóban.
máj. 21
21:39
Izgalmas estéje lesz Hosszú Katinkának, valóra válik az álma (Ripost)
A háromszoros olimpiai bajnoknak izgalmas estéje lesz, nem akárhol tölti.
máj. 21
21:57
Videó: Messi ekkora ziccerben nem szokott hibázni (She)
A Barcelona egygólos hátrányban volt az Eibar ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó, 38. fordulójában, amikor Lionel Messi tőle szokatlan módon, hatalmas ziccerben hibázott. Később büntetőt is rontott, majd értékesített is egyet, sőt akcigólt is lőtt, de hiába nyert 4–2-re a Barcelona, a Real Madrid ünnepelhetett 2–0-s sikerével Málagában bajnoki címet. Nézze meg a…
máj. 21
21:59
La Liga: nagyot fordított a Barca, de a Real Madrid lett a bajnok (She)
A Barcelona 0–2-ről felállva nyert 4–2-re az Eibar ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) záró fordulójában, de így is a Málaga otthonában diadalmaskodó Real Madrid lett a bajnok.
máj. 21
22:09
Bajnoki címmel hangolt a BL-döntőre a Real Madrid (m4sport.hu)
Zinedine Zidane együttese a zárófordulóban 2–0-re legyőzte a Granadát.
máj. 21
22:12
Öt év után bajnok a Real (Infostart)
A Real Madrid nyerte meg a spanyol labdarúgó-bajnokságot. A Barcelona fordítani tudott és legyőzte az Eibart.
máj. 21
22:12
Bajnok a Real Madrid (444.hu)
Öt év után tudtak újra nyerni, és ott vannak a BL-döntőben is.
máj. 21
22:15
Videó: Ronaldo és Benzema gólja kellett a bajnok címhez (She)
A Real Madrid nyerte meg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, az utolsó fordulóban hozva a Málaga elleni idegenbeli mérkőzést is. Nézze meg Cristiano Ronaldo és Karim Benzema aranyérmet érő találatát!
máj. 21
22:33
Videó: így ünnepeltek a Real játékosai a lefújás után (She)
A Real Madrid nyerte meg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, az utolsó fordulóban hozva a Málaga elleni idegenbeli mérkőzést is. A lefújás után természetesen megkezdődött a madridi fieszta. Nézze meg videón!
máj. 21
22:39
Micsoda produkció, Anastaciával énekelt az edzőlegenda (Ripost)
Nem akármilyen fellépést láthattak az ünneplők.
máj. 21
22:39
A Fenerbahce nyerte az Euroligát (m4sport.hu)
Az isztambuli klub az első török győztes.
máj. 21
22:42
Spanyol foci: A Real másfél perc alatt eldöntötte az aranymeccset (Agroinform)
Cristiano Ronaldo és Benzema góljaival nyert a Real a Málaga otthonában. Így a Barca hiába fordított 0-2-ről.
máj. 21
22:45
Sorozatban hatoszor bajnok a Juventus (HírTV)
Sorozatban hatodik bajnoki címét szerezte a Juventus az olasz labdarúgó-bajnokságban.
máj. 21
22:48
André Agassi lesz Novak Djokovic edzője (444.hu)
A Roland Garroson biztos, utána meglátják.
máj. 21
22:51
Indy 500: vége Bourdais évének – megvan a helyettese a futamra (She)
Ahogy arról beszámoltunk, a 101. Indy 500-as futamra készülő korábbi Formula–1-es pilóta, Sébastien Bourdais a szombat esti első időmérő edzésen súlyos balesetet szenvedett, amelyben eltört a csípője, és több helyen is a medencecsontja. A 38 éves pilóta csapatának tulajdonosa elárulta, Bourdais minden bizonnyal idén már nem versenyezhet, és a vasárnapi – hamarosan kezdődő – második időmérő…
máj. 21
22:51
Lemaradt a BL-ről az Arsenal (HírTV)
A londoni klub csak az 5. helyen végzett az angol labdarúgó-bajnokságban.
máj. 21
22:53
Serie A: Rómában szakadt meg az Inter gyenge szériája (She)
Elérhető közelségbe került a negyedik hely az Atalanta számára, miután az olasz labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának vasárnapi, utolsó mérkőzésén a Lazio 3–1-re kikapott hazai pályán az Intertől.
máj. 21
23:03
Bajnok a Real Madrid (HírTV)
Történelme 33. bajnoki címét szerezte a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban.
máj. 21
23:09
Eurofutball: az Anderlecht sikerrel ünnepelte bajnoki címét (She)
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság záró fordulójában a bajnok Anderlecht otthon 3–2-re legyőzte az Oostendét.
máj. 21
23:45
Videó: alig kezdte el Zidane a sajtótájékoztatót, pezsgőt kapott a nyakába (She)
A Real Madrid nyerte meg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, az utolsó fordulóban hozva a Málaga elleni idegenbeli mérkőzést is. A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Zinedine Zidane vezetőedzőt Marcelo vezetésével lerohanták játékosai, megugráltatták, és jó adag pezsgőt locsoltak a nyakába. Nézze meg videón!