2017. július 30. vasárnap

júl. 30
19:45
Vettel csálé kormánnyal nyerte a Magyar Nagydíjat - képgaléria (Infostart)
"Nem számítottam rá, hogy ennyire nehéz versenyünk lesz, bár kívülről talán nem tűnt annak" - kezdte értékelését Vettel. A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen, ezzel 14 pontra növelte az előnyét összetettben a most negyedik Lewis Hamiltonnal, a Mercedes
júl. 30
19:45
Gyurtáék hetedikek lettek 4x100-as férfi vegyes váltó döntőjében (444.hu)
Ez volt a világbajnokság záró versenyszáma.
júl. 30
19:45
Világbajnoki hetedik a 4x100-as magyar férfi vegyesváltó (m4sport.hu)
Az első helyen az amerikai csapat ért célba.
júl. 30
19:45
Hetedik a férfi 4x100-as vegyesváltónk! (HírTV)
A Bohus Richárd, Gyurta Dániel, Milák Kristóf, Kozma Dominik összeállítású csapat 3:32.13 perces országos csúccsal a hetedik.
júl. 30
19:54
Vizes vb: így zárt Magyarország az éremtáblázaton! (She)
A 2017-es magyarországi vizes világbajnokság éremtáblázatának élén az Egyesült Államok végzett. A magyar küldöttség 2 arany-, 5 ezüst- és 2 bronzéremmel a kilencedik helyen zárt.
júl. 30
20:09
Magyar úszólegendától vette át a vb-ezüstöt Verrasztó (m4sport.hu)
A Duna Aréna közönségének ovációja csak emelte a pillanat fényét.
júl. 30
20:09
Úszás: éremeső a vb alatt (HírTV)
A magyar úszók két arany-, négy ezüst- és két bronzéremmel zárták a hazai rendezésű világbajnokságot.
júl. 30
20:12
NB I: a Videoton feltámadt, és ikszelt az Újpesttel (She)
A labdarúgó NB I 3. fordulójának vasárnapi játéknapján a Videoton 2–2-es döntetlent játszott az Újpesttel a felcsúti Pancho Arénában.
júl. 30
20:14
NB I: biztosan nyert a Vasas a Puskás Akadémia ellen (She)
A Vasas taktikus játékkal két góllal legyőzte a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 3. fordulójában. Az első félidőben jobban játszott a Vasas – meg is szerezte a vezetést –, a vendégeknek helyzetük sem akadt. A második félidőt nagyon meghajtotta a PAFC, helyzetekig, kapufáig jutott, de gólt Kulcsár Tamás révén a Vasas ért el, így biztosan nyert, a felcsútiak pedig továbbra is nyeretlenek.
júl. 30
20:16
NB I: kiütéses győzelmet aratott a Ferencváros a listavezető ellen (She)
A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Ferencváros kiütötte a 2. teljes kör után hibátlan teljesítménnyel listavezető Mezőkövesdet a Groupama Arénában, az egyaránt duplázó Amadou Moutari, valamint Varga Roland góljai után a csereként pályára lépő Böde Dániel állította be az 5–0-s végeredményt. Ezzel a zöld-fehérek megszerezték első bajnoki győzelmüket a szezonban.
júl. 30
20:18
Vizes vb: A legcsodálatosabb dolog volt, amit valaha láttam – Tusup (She)
Hosszú Katinka férje és edzője, Shane Tusup az M4 Sportnak nyilatkozott feleségéről és a vizes világbajnokságáról.
júl. 30
20:20
NB II: óvári csoda, a hajrában egyenlített a Gyirmót és a Dorog (She)
A labdarúgó NB II 1. fordulójában a Mosonmagyaróvár a 92. és a 93. percben szerzett gólokkal egyenlített a Kisvárda vendégeként. Jól hajrázott a Gyirmót és a Dorog is, mindkét csapat a hosszabbításban mentett pontot.
júl. 30
20:21
NB I: Ötig jutott a Fradi, újabb két pontot bukott a Videoton (Agroinform)
A fehérváriak a 86. percben még kettővel égtek, ám végül szereztek egy pontot Marko Nikolics fiai.
júl. 30
20:21
Így szólt a Himnusz Hosszú Katinkának a vizes vb zárónapján (m4sport.hu)
Elképesztő szurkolás és megható pillanatok a Duna Arénában.
júl. 30
20:23
Räikkönen nem kérte, hogy állítsák félre Vettelt (m4sport.hu)
És azt sem rója fel a Ferrarinak, hogy taktikájával a németet fedezték
júl. 30
20:27
Kikapott a Puskás Akadémia a Vasas otthonában (m4sport.hu)
A feljutó nem tudta kihasználni ígéretes helyzeteit.
júl. 30
20:33
Bravó! Országos csúccsal lettek hetedikek Bohus Richárdék (Blikk)
A Bohus Richárd, Gyurta Dániel, Milák Kristóf, Kozma Dominik összeállítású csapat 3:32.13 perces országos csúccsal a hetedik helyen végzett a 4x100 méteres vegyesváltóban, a Duna Arénában rendezett úszó-világbajnokság utolsó versenyszámában vasárnap.
júl. 30
20:33
Gyönyörű: Rekorder lett a magyar csapat az ifjúsági olimpián (ATV)
Rekorder lett a magyar csapat a győri ifjúsági olimpián. Sportolóink összesen 41 éremmel zárták a hazai rendezésű tornát. Hat sportágban 13 aranyat, 14 ezüstöt, és szintén 14 bronzot szereztek a fiatalok. A Magyar Olimpiai Bizottság elnöke híradónknak azt mondta, biztos volt benne, hogy nagyon sikeres lesz a verseny, mind az eredmények, mind pedig
júl. 30
20:33
Kiütéssel nyert a Fradi, betlizett a Videoton (Azenpenzem)
A Vasas 2-0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémia együttesét, a Ferencváros hazai pályán 5-0-ra legyőzte az eddig százszázalékos Mezőkövesdet, a Videoton 2-2-es döntetlent játszott az Újpesttel, a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.
júl. 30
20:33
Nagy-hátrányt dolgozott le a Vidi az utolsó öt percben (m4sport.hu)
Sajnálhatja az elrontott hajrát az Újpest.
júl. 30
20:33
Beállították Phelps rekordját (HírTV)
Az amerikai Caeleb Remel Dressel hét aranyéremmel zárta a budapesti úszó-világbajnokságot.
júl. 30
20:35
Ötöst kapott a Mezőkövesd a Groupama Arénában (m4sport.hu)
Moutari és Varga is duplázott.
júl. 30
20:48
Strandröplabda: bajnokok diadala a dunaújvárosi fordulón (She)
Befejeződött a strandröplabda országos bajnokság harmadik, dunaújvárosi fordulója. Az aranyérmet a férfiaknál a bajnoki címvédő Bagics Balázs és a 2014-es aranyérmes Nacsa Gábor, illetve legutóbbi három bajnoki címet begyűjtő Lakatos Enikő és Lutter Eszter szerezte meg.
júl. 30
20:50
Vizes vb: Alig tudom szavakba önteni, mit éreztünk – Gyurta Dániel (She)
A 4x100-as vegyes váltó kapcsán Gyurta Dániel fejtette ki gondolatait, továbbá a saját jövőjéről is beszélt.
júl. 30
21:03
Megérte a 170 milliárdot? (444.hu)
Nem szereztünk annyi aranyat és érmet, mint az előző világbajnokságon, csak Hosszú Katinkának szólt a magyar himnusz. Viszont készültek pazar képek a parlament előtt a toronyugrókról, és nagyobb baki nélkül lehozott Budapest beugróként egy világeseményt. Aranyáron.
júl. 30
21:03
Kamikaze manőver és leggyorsabb kör – hogy csinálta Alonso? (m4sport.hu)
Kettős pontszerzésével végre nem utolsó a McLaren
júl. 30
21:06
NB II: MTK-győzelem a nyitányon, az újonctól kapott ki a Csaba (She)
A labdarúgó NB II 1. fordulójában az MTK 2–1-re győzött Csákváron, míg a Békéscsaba otthon szenvedett vereséget az újonc Kazincbarcikától.
júl. 30
21:08
MU: volt evertonosok és egy ifjú támadó biztosította a győzelmet (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) rajtjára és az európai Szuperkupa-meccsre készülő Manchester United 3–0-s győzelmet aratott a norvég Valerenga elleni felkészülési mérkőzésen.
júl. 30
21:09
Magyarország a legjobb tízben a vizes vb éremtáblázatán (m4sport.hu)
Eggyel elmaradtunk a kazanyi terméstől, a legeredményesebb nemzet az Amerikai Egyesült Államok lett.
júl. 30
21:15
Hosszú: remélem, sok gyerek volt a lelátókon, akiket inspirált a vb (Azenpenzem)
Hosszú Katinka bízik benne, hogy a hazai világbajnokság hatására sok fiatal kezd majd sportolni a jövőben.
júl. 30
21:15
Videó: Élő adásban szóltak be egymásnak Magnussenék (m4sport.hu)
Baráti gratuláció és gáláns ajánlattétel – egy manőver utóélete...
júl. 30
21:17
Kozma Dominik: Köszönjük ezt a hetet! (m4sport.hu)
A finálé után nyilatkozott a magyar vegyesváltó.
júl. 30
21:21
Hosszú Katinka: már nem maradt energiám ünnepelni (Infostart)
Sokat tanult és sok motivációt kapott a budapesti vizes világbajnokságon Hosszú Katinka. A magyar klasszis a záró napon 400 méter vegyesen nyert, így négy éremmel fejezte be a viadalt.
júl. 30
21:24
F1: Néhány kamikazemozdulatot is bevetettem – Alonso (She)
Örömmel mehetnek nyári szünetre a McLaren-Hondánál a dupla pontszerzés és Fernando Alonso hungaroringi versenyen futott leggyorsabb köre után. A spanyol pilóta elárulta, minek köszönheti a jó eredményt, de a mezőny többi tagja is értékelte a Magyar GP-t.
júl. 30
21:27
Megható - ezt mondta a gyerekekről Hosszú Katinka a győzelme után (Blikk)
júl. 30
21:27
Zárásként arany és ezüst – képekben a vizes vb utolsó döntői (m4sport.hu)
Hosszú Katinka arany-, Verrasztó Dávid pedig ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a Duna Arénában rendezett úszó-világbajnokság zárónapján.
júl. 30
21:33
Győzelemmel kezdett az NB I-ből kiesett MTK (m4sport.hu)
A Gyirmótnak csupán egy ikszre futotta Budaörsön.
júl. 30
21:42
Finn rali: hazai siker; Neuville ugrott az élre összetettben (She)
A Toyotával versenyző hazai Esapekka Lappi nyerte meg a rali-világbajnokság finnországi versenyét, melynek összetettjében az ezúttal hatodik, belga Thierry Neuville állt az élre.
júl. 30
21:51
NB I: kiütötte ellenfelét a Fradi, nyert a Vasas (HírTV)
Az Újpest kétgólos vezetést engedett ki a kezéből a Videoton ellen.
júl. 30
21:57
Milák Kristóf: Nem tudtam elhinni (m4sport.hu)
A 17 éves meglepetésember nem csak az ezüstérmére büszke, ha visszagondol a világbajnokságra.
júl. 30
22:00
Női válogatott: bronzérmes a magyar csapat a Balaton-kupán (She)
Bronzérmes lett a magyar női labdarúgó-válogatott a Balatonfüreden zajló 5. Balaton-kupán, miután a vasárnapi helyosztón 3–2-re legyőzte Romániát.
júl. 30
22:02
Darts: a visszavonuló Taylor tönkreverte a blackpooli mezőnyt (She)
Phil Taylor győzelmével zárult a darts World Matchplay Blackpoolban. Az 56 éves legenda a döntőben a skót Peter Wrightot intézte el 18–8-ra.
júl. 30
22:03
Improvizálnia kellett a Videoton edzőjének (m4sport.hu)
A fehérváriak kétgólos hátrányt dolgoztak le az Újpest ellen.
júl. 30
22:27
Ha a spanyolok összetalálkoznak a pályán (m4sport.hu)
Kamikaze akcióval, de sikeresen előzött Alonso.
júl. 30
22:54
Női Eb: Ausztria tovább menetel; Anglia is a négy között (She)
A hollandiai női labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében a torna meglepetéscsapata, Ausztria tizenegyespárbajban megverte Spanyolországot, míg Anglia az immáron ötgólos Jodie Taylor találatával 1–0-ra legyőzte Franciaországot.
júl. 30
22:57
Két éremmel zártuk a vizes vb utolsó napját – összefoglaló (m4sport.hu)
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid tette fel a koronát a magyar csapat szereplésére a világbajnokság zárónapján.
júl. 30
23:09
Sós Csaba: A 400 vegyes olyan, mint egy cirkuszi mutatvány (m4sport.hu)
Az úszók kapitánya az M4 Sportnak értékelte a vizes világbajnokságot.
júl. 30
23:15
Hosszú: Tudtam, hogy nagyon kemény lesz! (HírTV)
Világbajnoki címet szerzett Hosszú Katinka 400 méteres vegyesúszásban a vizes vb zárónapján, vasárnap a Duna Arénában.
júl. 30
23:21
Hosszú Katinka vb-élményei: „Nem lesz még egy ilyen” (m4sport.hu)
A 400 vegyes döntőjét úgy építette fel, hogy 300 méter után ne maradjon kérdés a végeredmény.
júl. 30
23:27
Tizennyolc éremmel zárta a magyar csapat a korosztályos kajak-kenu-vb-t (m4sport.hu)
A magyar küldöttség a világbajnokság legeredményesebb nemzete lett.