A címvédő Chelsea 2-1-re legyőzte idegenben a tavalyi bajnok Leicester Cityt az angol labdarúgó Premier League negyedik fordulójának szombati játéknapján.
Százak népszerűsítették szombaton a sportágat a Nemzeti Múzeum lépcsőin, és az ország számos pontján, így többek között Szegeden, Pécsett, Debrecenben, Komlón és Orosházán a vívás világnapja alkalmából.
Keddtől újra elit futballt nézhetünk a tévében, a szerencsésebbek pedig a helyszínen, megkezdődik ugyanis a labdarúgó-Bajnokok Ligája 2017-18-as idénye.
A Premier League történetének a mostani a 25. szezonja, ebből az alkalomból pedig a brit Telegraph összeállított egy listát, amelyen az általuk vélt legjobb 25 PL-játékos található.
Az éllovas Chris Froome kibírta az országúti kerékpározás legkegyetlenebb hegyét, az Anglirut a Vuelta a Espana spanyol körverseny szombati, 20. szakaszán, így vasárnap már csak célba kell érnie, hogy történelmi duplázást hajtson végre. A részsikert Alberto Contador könyvelhette el, aki így méltóképpen búcsúzott el a sportágtól.
Gádorfalvi Áron megnyerte a balatonfüredi szörf Raceboard Európa-bajnokságot, amelyen a férfiaknál kettős magyar győzelem, összesen pedig három hazai érem született.
A legutóbb bronzérmes Vasas kétszer vezetett, a 72. percben viszont emberhátrányba került, és végül 5-2-re kikapott a Ferencváros vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójának szombati játéknapján.
Az eddig százszázalékos és 10-0-s gólkülönbséggel álló Manchester United 2-2-es döntetlent játszott a Stoke City otthonában az angol labdarúgó Premier League negyedik fordulójának szombati játéknapján.
A Barcelona sima, ötgólos győzelmet aratott városi riválisa, az Espanyol felett a spanyol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának szombati játéknapján.