Téli olimpia: „Az ok végtelenül egyszerű, összeomlott a rendszer” (She)
A technikai rendszer összeomlása okozta a néhány órával ezelőtti kalamajkát, ott lesz az orosz női váltó a mieink mellett szombaton az elődöntőben.
Ma elkezdődött a február ­25-ig tartó XXIII. téli olimpia! Összesen 19 magyar sportolónak szoríthatunk Pjongcsangban.
febr. 9
18:03
A női gyorskorisok tudják, nem szabad hibázniuk (m4sport.hu)
A dél-koreaiak, a kanadaiak és az oroszok közül kell kettőt megelőzni a döntőhöz.
febr. 9
18:18
NB II: Könnyen lehet... – Torghellének van egy „rossz” híre (She)
Az MTK Törökországban edzőtáborozik, a csapat Antalyában készül a tavaszi szezonra. Torghelle Sándor, a kék-fehérek rutinos támadója pihenésképp olvasással is tölti a szabadidejét, most éppen egy Tom Bradyről szóló könyvet vett elő.
febr. 9
18:18
Éremesélyes sztárok a Liu testvérek a téli olimpián (Blikk)
Holnap már éremért szurkolhatunk a téli olimpián, ugyanis a férfi rövid pályás gyorskorcsolyázók 1500 méteres távján döntőt rendeznek.
febr. 9
18:36
Képek: a téli olimpiáról lemaradt, a Playboy-címlapról nem (She)
Lisa Zimmermann, a németek 21 éves sízője, aki síakrobatikában indult volna a téli olimpián, keresztszalag-szakadás miatt nem lehet ott Pjongcsangban. Főszereplő tehát nem lesz a német küldöttségben, nem úgy otthon a Playboyban, ugyanis a márciusi szám címlapján ő kapott helyet.
febr. 9
18:38
Téli olimpia: 38 év után újra magyar érem? – szombati program (She)
A pjongcsangi téli olimpia szombati programjában rövid pályás gyorskorcsolyázóinkért szoríthatunk – 38 év után lehet újra magyar éremszerzés!
febr. 9
18:39
Hatalmas eséssel kezdett a legnagyobb esélyes (m4sport.hu)
A mindössze 18 esztendős Nathan Chen a gyorskorcsolyázók egyéni versenyében javíthat.
febr. 9
18:45
Tatabányán gázolt az Eger (m4sport.hu)
A meccset még a decemberi 9. fordulóból halasztották el.
febr. 9
18:47
Hülkenberg: Az F1 most visszalépett (m4sport.hu)
A rajtrácslányok száműzésének és a glória bevezetésének sem örül.
febr. 9
18:54
Tenisz: Fucsovics egy óra alatt bejutott az elődöntőbe (She)
Fucsovics Márton két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte a német Kevin Krawietzot a budapesti challenger-tenisztorna negyeddöntőjében. A 26. életévét csütörtökön betöltő magyar játékos az elődöntőben a spanyol színekben versenyző Nicola Kuhnnal találkozik.
febr. 9
18:56
Férfi vízi ob I: hétgólos egri győzelem Tatabányán (She)
A férfi vízilabda ob I 9. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a B-csoportban éllovas Eger hétgólos győzelmet aratott Tatabányán.
febr. 9
18:58
Férfi kézi NB I: 4 meccs, 3 győzelem – belelendült a Fradi (She)
A Ferencváros hazai pályán 30–25-re legyőzte az Egert a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.
febr. 9
19:09
Fucsovics menetel a budapesti tornán (m4sport.hu)
Döcögősen indult, de magabiztos győzelem lett a vége.
febr. 9
19:11
Öttel verte a Fradi az Egert (m4sport.hu)
Bujdosó Bendegúz tíz gólt szerzett.
febr. 9
19:13
Fucsovics: Jól szerváltam, agresszíven játszottam (m4sport.hu)
Ezúttal a német Krawietz ellen nyert két játszmában.
febr. 9
19:21
A téli olimpia első két napjának legviccesebb pillanatai (m4sport.hu)
A „mínusz egyedik” és a „nulladik” nap is tartogatott emlékezetes pillanatokat a phjongcshangi téli olimpián.
febr. 9
19:30
Jégkorong-vb: Rod Stewart fia és telt házas meccsek az Arénában (She)
Liam Stewart nemcsak tagja, de talán csapatkapitánya is lesz a brit jégkorong-válogatottnak, amely részt vesz a budapesti divízió 1/A jégkorong-világbajnokságon áprilisban – hangzott el péntek délután a budapesti Tüskecsarnokban azon a műhelybeszélgetésen, amelyen a Magyar Jégkorongszövetség és a Magyar Sportújságírók Szövetsége egyeztette a leendő 25-30 hazai tudósítóval a média…
febr. 9
19:30
Tabuk nélkül beszélt Michelisz Norbert arról, hogy milyen egy autóversenyző élete (Blikk)
Nem volt tabutéma Michelisz Norbert (33) számára a Blikk Sztárchatjén.
febr. 9
19:32
NB II: súlyos Szpari-vereség; nyert a Siófok és a Sopron (She)
Több NB II-es labdarúgócsapat játszott felkészülési mérkőzést pénteken: utolsó törökországi meccsén a Nyíregyháza súlyos vereséget (0–4) szenvedett az ukrán élvonalbeli Voliny Lucktól, a török edzőtábortól szintén búcsúzó Siófok 2–0-ra legyőzte a grúz másodosztály legutóbbi bajnokát, a Rusztavit, míg a Sopron hazai pályán 3–1-re verte a Szolnokot.
febr. 9
19:48
Békülnek? Közös reklámban tűnt fel Hosszú Katinka és Shane Tusup (Ripost)
Furcsa videó jelent meg az interneten, lehet, hogy ez már a békülés jele?
febr. 9
19:51
Cegléden is nyerni tudott a Tatabánya (m4sport.hu)
Az első félidő kiegyenlített játéka után a másodikban kijött a tudásbeli különbség.
febr. 9
20:09
Ricciardo néha túlerőltette a vezetést Verstappen miatt (m4sport.hu)
A holland eközben kijelentette, érzése szerint tavaly jobb formában volt, mint márkatársa.
febr. 9
20:21
Coutinhóval ismétli magát a történelem (m4sport.hu)
Ugyanattól kapta első gólpasszát Barcelonában, mint annak idején Liverpoolban.
febr. 9
20:27
Nagyon csúnyán elverte a DVTK az Újpestet (m4sport.hu)
A borsodiak idegenben ütöttek nyolc gólt riválisuknak.
febr. 9
20:30
Mészöly Kálmán: újabb hírek a kórházból (Infostart)
Egyre jobban érzi magát Mészöly Kálmán, a család abban bízik, hogy hamarosan kikerülhet a kórházból.
febr. 9
20:42
Leicester: a klub és Mahrez is közleményt adott ki a „sztrájkról” (She)
Mint arról beszámoltunk, Rijad Mahrez önkényes, tíznapos kihagyást követően péntek délelőtt edzésre jelentkezett az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Leicester Citynél. Most a klub és a játékos is közleményt jelentetett meg.
febr. 9
20:44
Férfi kosár NB I: az Alba otthon botlott; 223 pont Szombathelyen (She)
Az Alba Fehérvár meglepetésre hazai pályán kikapott a Kecskeméttől (75–79), míg a Falco csak nagyon nehezen, dupla hosszabbításban győzte le a Sopront (114–109) a férfi kosárlabda NB I 20. fordulójának pénteki játéknapján.
febr. 9
20:45
Kétszeri hosszabbítás után nyert a Falco (m4sport.hu)
A soproniak sokáig tartották magukat a 12 hellyel előttük álló riválisukkal szemben.
febr. 9
20:51
Vallomás, Messi hétpecsétes titkot árult el (Ripost)
Az FC Barcelona klasszis labdarúgója nem titkolózott tovább.
febr. 9
21:00
Jégkorong Erste Liga: az Újpest 8, a Fradi 5 gólt kapott (She)
A jégkorong Erste Liga felsőházi rájátszásának pénteki napján a DVTK Jegesmedvék csapata 8–0-ra kiütötte az Újpestet.
febr. 9
21:00
A FIFA kitiltotta a szelfibotokat a világbajnokságról (Blikk)
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) egyetlen szurkolónak sem engedélyezi, hogy szelfibotot vigyen be magával a 2018-as oroszországi labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseire.
febr. 9
21:03
Kitiltotta a szelfibotokat a FIFA az orosz világbajnokságról (444.hu)
Ütni lehet vele, azért.
febr. 9
21:09
Elődöntőbe jutott a magyar Fed-kupa-csapat (m4sport.hu)
Stollár Fannyék megnyerték a C csoportot.
febr. 9
21:11
Wawrinka elődöntős Szófiában (m4sport.hu)
Az első kiemelt svájci két szettben verte Troickit.
febr. 9
21:18
Fed-kupa: csoportelsők vagyunk, a britek ellen folytatjuk (She)
A magyar női teniszválogatott 3–0-ra nyert a horvát csapat ellen pénteken a Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjában, a tallinni torna harmadik fordulójában, ezzel bejutott az elődöntőbe.
febr. 9
21:20
Téli olimpia: eltévedt? Kérjen útbaigazítást a takarító robottól! (She)
Ha már Dél-Korea látja vendégül a világ legjobb téli sportolóit, akkor a téli olimpiáról nem hiányozhatnak az érdekes számítógépes újdonságok sem. A játékokon olyan robotok serénykednek, amelyek nem csak takarítani tudnak…
febr. 9
21:22
Videó: a kutya csak nézett – íme, az Aubameyang-nóta! (She)
Két Arsenal-szurkoló dalt költött Pierre-Emerick Aubameyangról, az „ágyúsok” új szerzeményéről. Az előadáshoz egy kutya is asszisztált, az eb azonban nem vállalta túl magát. Íme, a remekmű!
febr. 9
21:54
Komoly változás Mészöly Kálmán állapotában, ez vár a legendára (Ripost)
Beigazolódik mindaz, amit fia mondott a Szőke Szikláról.
febr. 9
21:57
A MAC simán verte a Dunaújvárost (m4sport.hu)
A meccs elején egy kézilabdázó, a folytatásban pedig a hazaiak voltak a főszereplők.
febr. 9
22:12
Futsal NB I: 13 gólos meccs, Lódi egy perc alatt duplázott (She)
A sereghajtó Bőny 8–5-re megverte a DEAC-ot a Magvassy-sportcsarnokban a futsal NB I 14. fordulójának pénteki mérkőzésén.
febr. 9
22:30
Bundesliga: Gulácsi lehúzta a rolót, csapata százados lett (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójának pénteki mérkőzésén Gulácsi Péter együttese, az RB Leipzig otthon 2–0-ra legyőzte az Augsburgot. A magyar kapus végigvédte a meccset.
febr. 9
22:39
Magyar éremesély a téli olimpia szombati versenynapján (m4sport.hu)
Bemutatkoznak rövidpályás gyorskorcsolyázóink Phjongcshangban.
febr. 9
22:41
Öt magyar döntős a Bocskai emlékversenyen (m4sport.hu)
Négy férfi és egy női bokszoló jutott be a szombati fináléba.
febr. 9
22:45
Hiába a bravúr, kiesett a Szekszárd a női asztalitenisz BL-ből (m4sport.hu)
Idegenben verték a címvédőt, de a hazai súlyos vereség után ez is kevés volt.
febr. 9
22:48
Ökölvívás: öt magyar döntős a Bocskai István-emlékversenyen (She)
Öt magyar, négy férfi és egy női bokszoló jutott be a döntőbe a hagyományos, nemzetközi Bocskai István-emlékversenyen, Debrecenben.
febr. 9
22:50
Ligue 1: nem bírt egymással az örökranglista első kettője (She)
A franca élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának pénteki mérkőzésén a Saint-Étienne és a Marseille 2–2-re végzett egymással.
febr. 9
22:51
Gulácsiék győzelmével kezdődött a Bundesliga-forduló (m4sport.hu)
A lipcseiek az Augsburgot verték két góllal.
febr. 9
22:53
Három francia a négy között Montpellier-ben (m4sport.hu)
Tsonga és Pouille egymással csap össze az elődöntőben.
febr. 9
23:06
Serie A: Juventus-győzelem VAR-zűrzavar után – videó (She)
A Juventus 2–0-ra győzött a Fiorentina vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának péntek esti mérkőzésén. Federico Bernardeschi szabadrúgásból szerzett vezetést korábbi csapata ellen, Gonzalo Higuaín a leshatárról kiugorva lőtt szép gólt, de a meccs legérdekesebb eseménye egy harmadik esethez kapcsolódott.