2018. február 3. szombat

febr. 3
4:30
Nem elég a magánéleti krízis, más is megkeseríti Shane Tusup életét – mutatjuk (Blikk)
Magánéleti krízise – hónapok óta megromlott a viszonya feleségével, a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinkával (28) – mellett a bírságok is megkeserítik Shane Tusup (29) életét.
febr. 3
7:09
Újabb rangadó vár a Tottenhamre az angol bajnokságban (m4sport.hu)
Győzelem esetén nagy lépést tenne a Hotspur a BL-indulást érő helyek felé.
febr. 3
7:21
Durva, senkinek nem kellenek a magyar focisták (Ripost)
A téli átigazolási időszakban egy magyar labdarúgóért sem adtak pénzt a külföldi csapatok.
febr. 3
7:24
Őszinte vallomás Novak Djokovic egészségi állapotáról (Infostart)
Orvosi beavatkozást hajtottak végre Novak Djokovicon, a korábbi világelső teniszező a közösségi médiában adott hírt egészségi állapotáról.
febr. 3
7:48
FTC: román Premier League-játékos is képbe került? (She)
A goal.com magyar kiadásának péntek esti híre szerint az angol Southmaptonnál mellőzött, 14-szeres román válogatott védő, Florin Gardos akár a Ferencvárosnál is kiköthet.
febr. 3
8:09
A sereghajtóhoz látogat a listavezető Napoli (m4sport.hu)
Kötelező feladatok Serie A első két helyezettjének, a Napolinak és a Juventusnak.
febr. 3
8:15
Már csak a csoda segíthet (Azenpenzem)
Előzetesen úgy számoltunk, hogy ha Fucsovics Márton megnyeri az első meccsét, akkor lehet esélyünk a belgák ellen a Világcsoportban. Nem így történt. Nem teljesen egészséges éljátékosunk meglepő, a szerényebben jegyzett Balázs Attila sima vereségével egy játéknap után szinte reménytelen helyzetbe került a magyar Davis-kupa-csapat. Ma a párosok játs
febr. 3
8:24
Labdarúgás: fegyvert fogott edzőjére, miután nem került be a csapatba (She)
Fegyvert fogott az edzésen edzőjére egy argentin labdarúgó, így jelezte, hogy elégedetlen, mert nem került be a kezdőcsapatba. A tréner az incidens után lemondott, a futballista ellen eljárást indított a rendőrség.
febr. 3
8:25
Telefonon sem hagyja békén Dárdai a játékosait (Ripost)
Ébredés után rögtön nincs nyugtuk a Hertha focistáinak. Elátkozzák a modern technikát?
febr. 3
8:26
Tenisz: Djokovicsnak orvosi kezelésre volt szüksége (She)
Kisebb orvosi kezelésen esett át Novak Djokovics, a szerbek korábbi világelső teniszezője. A 30 éves sztár az Instagram-oldalán közölte, hogy kezelték a jobb könyökét, amelyet régóta fájlalt.
febr. 3
8:42
NBA: a nyugati és a keleti éllovas sem hibázott (She)
A nyugati első, címvédő Golden State Warriors és a keleti éllovas Boston Celtics is győzött az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. Jannisz Antetokunmpo 1.9 másodperccel a végső dudaszó előtt szerzett kosarával nyert a Milwaukee. Az Oklahoma City hazai pályán kapott ki.
febr. 3
8:44
NHL: hét gólt ütött a Penguins a Capitalsnak (She)
A címvédő Pittsburgh Penguins 7–4-re legyőzte a vendég Washington Capitals csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.
febr. 3
8:46
FTC: román Premier League-játékost kevertek hírbe a klubbal (She)
A goal.com magyar kiadásának péntek esti híre szerint az angol Southamptonnál mellőzött, 14-szeres román válogatott védő, Florin Gardos akár a Ferencvárosnál is kiköthet.
febr. 3
8:48
Videó: elegáns emelés, Gyurcsó ismét betalált új klubjában (She)
A Hajduk Split által kölcsönvett Gyurcsó Ádám a Trencín (Trencsén) elleni dupla után ismét eredményes volt új csapatában: ezúttal a bosnyák első osztályú GOSK Gabela elleni találkozón, a 89. percben talált be egy szép mozdulattal – a magyar játékost nyolc perccel korábban cserélte be edzője.
febr. 3
9:21
Az utolsó négy percben hengerelt az NHL címvédője (m4sport.hu)
Ovecskin három pontja is kevés volt a Pittsburgh ellen.
febr. 3
9:27
NBA: utolsó másodperces thriller Milwaukee-ban (m4sport.hu)
A Hornets és a Pacers meccsén 259 pont esett.
febr. 3
9:42
Halálos buszbaleset Nagykállónál (Behaviour)
A balesetben egy ember meghalt.
febr. 3
10:03
Nem került a kezdőbe, fegyverrel fenyegette edzőjét (m4sport.hu)
Az eset után lemondott a megrémült mester.
febr. 3
10:12
Férfi kézi: „ezüstrangadóra” készül a Tatabánya és a Balatonfüred (She)
A férfi kézilabda-bajnokságban a bronz-, közvetve akár az ezüstérem sorsa múlhat a Tatabánya és a Balatonfüred szombat esti rangadóján.
febr. 3
10:15
Djokovic továbbra is szenved műtött könyöke miatt (m4sport.hu)
Kisebb orvosi kezelésen esett át a szerbek korábbi világelső teniszezője.
febr. 3
10:30
BL: bemutatták, ezzel a labdával játszanak a döntőben – kép (She)
Nyilvánosságra hozták a 2018-as Bajnokok Ligája-döntő hivatalos labdáját, amit természetesen az Adidas gyárt a már jól ismert csillagos mintázattal. A termék ajánlott kiskereskedelmi ára átváltva körülbelül 43 ezer forint. A finálét május 26-án, a kijevi Olimpiai Stadionban rendezik meg.
febr. 3
10:31
Riadó, napokon belül robban a doppingbotrány Magyarországon (Ripost)
Mindenki találgatni fog, ki lehet az érintett. A sportolót akár már hétfőn felfüggeszthetik.
febr. 3
11:24
Videó: két mesteri Forlán-szabadrúgás között Vadócz is betalált (She)
Vadócz Krisztián is betalált a 34. percben, míg csapattársa – az egykori Manchester United- és Atlético Madrid-játékos – Diego Forlán három gólt szerzett a Kitchee SC Lee Man Warriors elleni bajnokiján. A háromból kétszer szabadrúgásból vette be a kaput az uruguayi támadó.
febr. 3
11:33
Rémálom az öltözőben, fegyvert fogtak a fociedzőre (Ripost)
A játékos dühös volt, az edző azonnal lemondott.
febr. 3
11:42
Tenisz: Babos egyesben döntőzhet, a párosra kifáradt (She)
Babos Tímea két szettben, 6:3, 6:4-re nyert a kínai Vang Ja-fan ellen a tajpeji kemény pályás tenisztorna elődöntőjében. Babos ezt követően nem sokkal párosban elődöntőzött Csan Hao-csing oldalán – az összecsapást 6:2, 6:2-re elveszítették a a Hibino Nao, Okszana Kalasnyikova kettőssel szemben.
febr. 3
12:00
Férfi kézilabda: japán válogatott játékos igazolt Dabasra (She)
Tokuda Sinnoszuke személyében japán válogatott jobbátlövő igazolt a férfi kézilabda NB I-ben 8. helyen álló Dabas KC VSE – erről a klub számolt be hivatalos honlapján.
febr. 3
12:00
Ismét emelik Ronaldo fizetését? Elképesztően sok pénzt vihet haza a focista (Blikk)
Nemrégiben felreppentek a pletykák, miszerint Cristiano Ronaldo eligazolhat a Real Madridból, azonban most kiderült, hogy ez mégsem így van.
febr. 3
12:03
Kétezer önkéntes lemondta a munkát (Azenpenzem)
Egy héttel a téli olimpia megkezdése előtt tegnap egy számukra igencsak kínos fejleményről kellett beszámol­niuk a phjongcshangi házigazdáknak: a rossz munkakörülményekre hivatkozva kétezer önkéntes jelezte, hogy mégsem kíván dolgozni a játékokon.
febr. 3
12:03
Sallói: Remélem, a szövetségi kapitány szemmel tart (m4sport.hu)
A magyar futballista eddig elégedett az edzőtáborban nyújtott teljesítményével.
febr. 3
12:09
Babos Tímea egyesben már biztos döntős Tajvanon (m4sport.hu)
Kora délután a páros fináléért játszik a magyar világbajnok.
febr. 3
12:54
Felkészülés: az első meccsen öngóllal verte meg a DVSC a Kisvárdát (She)
A DVSC labdarúgócsapata ma két felkészülési mérkőzést játszik az NB II-ben jelenleg a feljutásért harcoló Kisvárda ellen a pallagi edzőközpontban. Az elsőnek már vége, 1–0-ra győzött a Loki.
febr. 3
13:00
Babos döntős egyesben Tajvanon (Infostart)
A negyedik helyen kiemelt Babos Tímea bejutott a 226 ezer dollár (56,7 millió forint) összdíjazású kemény pályás tajvani női tenisztorna döntőjébe, miután szombaton két szettben győzött a kínai Vang Ja-fan ellen.
febr. 3
13:27
Kispesti győzelem a Hungária körúton (m4sport.hu)
A bajnoki címvédő két góllal győzött az NB II. listavezetője ellen.
febr. 3
13:30
Tenisz: Fucsovics és Balázs egymás ellen kezd (She)
A Davis-kupa-válogatottal jelenleg Belgiumban tartózkodó Fucsovics Márton és Balázs Attila egymás ellen kezd jövő héten a 64 ezer euró (19.8 millió forint) összdíjazású budapesti challenger-tenisztornán.
febr. 3
13:32
Tenisz: párosban nincs meg a döntő, kiestek Babosék (She)
Babos Tímea a 24 esztendős tajvani Csan Hao-csing oldalán két szettben, 6:2, 6:2-re kikapott a Hibino Nao, Okszana Kalasnyikova japán, grúz kettőstől a tajpeji kemény pályás női tenisztorna páros versenyének elődöntőjében.
febr. 3
13:33
Hajrágóllal maradt alul a Mezőkövesd (m4sport.hu)
A kövesdiek 24 óra alatt második edzőmeccsüket játszották.
febr. 3
13:39
Elfogytak a szavak, Babos Timi képtelen leállni (Ripost)
Költői a kérdés: mikor fog pihenni a magyar teniszező?
febr. 3
13:39
Fucsovics és Balázs a nyitófordulóban csap össze a Hungarian Openen (m4sport.hu)
A budapesti challenger-tenisztornán hat magyar versenyzőért szoríthatunk.
febr. 3
13:39
A reményt vesztett embereket inspirálnák a nigériai bobosok (HírTV)
Sporttörténelmet írtak azzal, hogy kijutottak a téli olimpiára.
febr. 3
13:41
Hosszú Katinkának már tényleg égnek áll a haja (Ripost)
Végre mosolyog az úszónő, s az edzések között viccelődni is van ereje.
febr. 3
13:48
Ikonikus magyar gólok: Verhetetlen visszahúzás – eredményhirdetés (She)
A magyar futballtörténelem tíz legendás gólját mutattuk be alaposan az elmúlt hetekben ezeken a hasábokon, miközben az olvasók a nemzetisport.hu oldalon szavazhattak a legek legjére. Meglepetés nem történt: Puskás Ferenc és az Aranycsapat ezen a téren is utolérhetetlen.
febr. 3
13:50
Felkészülés: az orosz Csajka jobb volt a Mezőkövesdnél (She)
A Mezőkövesd Törökországban edzőtáborozó labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen az utolsó percben kapott góllal 2–1-re kikapott az orosz harmadosztályban szereplő FK Csajkától.
febr. 3
14:06
Felkészülés: Banó-Szabó-gólok, Honvéd-siker az MTK ellen (She)
A Budapest Honvéd labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 3–1-re győzött az MTK vendégeként.
febr. 3
14:08
Alpesisí-vk: Lindsay Vonn öröme és bánata Garmischban (She)
A németországi Garmisch-Partenkirchenben női lesiklóversennyel folytatódott az alpesisí-vk. A győzelmet az amerikai Lindsey Vonn szerezte meg.
febr. 3
14:15
Az Újpest tehetsége már a West Hamnak is szemet szúrt (m4sport.hu)
Sztojka Dominikot minden a lila-fehérekhez köti, de egy külföldi lehetőségre nem mondana nemet.
febr. 3
14:24
Felkészülés: újabb 0–0 a Balmazújváros mérkőzésén (She)
A Balmazújváros a hétközi, Honvéd elleni felkészülési meccs után szombaton a kolozsvári CFR második csapatával, majd az eperjesi Tatrannal is 0–0-s döntetlent játszott.
febr. 3
14:26
Super Bowl: önzetlen segítség a döntőre készülő elkapótól (She)
Danny Amendola, Brandin Cooks, Matthew Slater, Kenny Britt, Chris Hogan, Phillip Dorsett, Bernard Reedy. A névsor kétségkívül impozáns – ők az 52. Super Bowlra készülő New England Patriots elkapói. Utóbbiról talán senki nem hallott még, azonban olyan történet látott vele kapcsolatban napvilágot, amit érdemes megismerni.
febr. 3
14:42
Davis-kupa: Belgium–Magyarország – élőben az NSO-n (She)
A pénteki két egyes mérkőzést Belgium nyerte meg a Davis-kupa világcsoportjában a mieink ellen. A szombati párost mindenképpen meg kell nyernie a Fucsovics Márton, Balázs Attila duónak, különben vasárnap már nem lesz tétje a mérkőzéseknek. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő, szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el véleményét!
febr. 3
14:45
Babos Tímeáról lemondott a szövetségi kapitány (m4sport.hu)
A friss Grand Slam-győztes nem lesz ott a Fed-kupa-csapatban.
febr. 3
15:00
La Liga: a Sevilla egy ötöst kapott az Eibar otthonában (She)
Az Eibar labdarúgócsapata 5–1-re győzött hazai pályán a Sevilla ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság 22. fordulójában.