2018. május 5. szombat

máj. 5
14:50
Tenisz: Kvitová hazai közönség előtt nyert tornát (She)
A hazai közönség örömére a cseh Petra Kvitová nyerte a 250 ezer dollár összdíjazású prágai salakpályás női tenisztornát.
máj. 5
15:00
A vb-történet ötven legjobb futballistája: 41. Leonidas - a fuszeklis playboy (Infostart)
A világbajnokságok történetének első brazil gólkirálya az 1938-as Mondialon levette a cipőjét, s fuszekliben futballozott, hogy ne ragadjon le a sárban. Persze, sokkal inkább híres ollózásairól, s halálbiztos helyzetkihasználásáról. Az infostart.hu vb-ranglistájának 41. helyezettje Leonidas.
máj. 5
15:00
La Liga: az Eibar idegenben négyet hintett a Gironának (She)
Az Eibar 4–1-re legyőzte a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában.
máj. 5
15:06
Önkormányzati képviselő lenne a magyar válogatott kapitánya (HírTV)
Indul a belga önkormányzati választásokon a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
máj. 5
15:12
Hoki-vb: svájci és lett sikerrel indult a nap Dániában (She)
A Dániában zajló 82. jégkorong-világbajnokság második játéknapjának első két mérkőzésén egyaránt hosszabbításos győzelem született, s mindkét mérkőzésen 3–2-re nyert a győztes: az A-csoportban az osztrákokat verő svájciak örülhettek, a B-csoportban a norvégok ellen diadalmaskodó lettek.
máj. 5
15:36
PL: kikapott a Stoke, ezzel kiesett az élvonalból (She)
A Stoke City 2–1-re kikapott játszott a Crystal Palace-tól a Premier League 37. fordulójában.
máj. 5
15:36
Kihagyja a vb-t és többet nem játszik a válogatottban a francia védő (m4sport.hu)
Utolsó válogatott tornája lett volna az Arsenal csapatkapitányának.
máj. 5
15:45
Neymar befejezte Párizsban, az utolsó meccsére készül (Ripost)
A már bajnok párizsiak május 19-én játsszák utolsó mérkőzésüket. Ez lehet Neymar búcsúfellépése.
máj. 5
15:48
Ötödikként zárt Szász-Kovács Emese Dubajban (m4sport.hu)
Vasárnap csapatversenyt rendeznek.
máj. 5
16:00
HFL: Fehérváron nyert a címvédő Cowbells (She)
A címvédő Budapest Cowbells 34–12-es győzelmet aratott szombaton az újonc Fehérvár Enthroners otthonában a magyar amerikaifutball-liga kiemelt osztályában (HFL).
máj. 5
16:02
Vívó-vk: Szász-Kovács Emese ötödik lett Dubaiban (She)
Szász-Kovács Emese ötödik helyen végzett a női párbajtőrözők dubai világkupaversenyén.
máj. 5
16:12
Milan: Mondtam, kiverem a fogát. Azóta nem csinálja – Gattuso (She)
Gennaro Gattuso minden lázadó futballista rémálma. Az olasz ikon pont olyan kemény ugyanis edzőként, mint amilyen volt játékosként. Csoda, hogy nem mer senki nemet mondani neki az AC Milannál?
máj. 5
16:24
Női vízi ob I: az UVSE egy lépésre a bajnoki címtől (She)
A címvédő UVSE idegenben 11–8-ra legyőzte a Dunaújvárost a női vízilabda ob I döntőjének második mérkőzésén, ezzel 2–0-s előnyre tett szert az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A harmadik meccset május 10-én, csütörtökön rendezik a Hajós uszodában.
máj. 5
16:30
Szélmalomharc (Azenpenzem)
Meggyőződésem, hogy ha Nikolics Nemanja lövése pontos, a góljával legyőzzük a románokat, és akkor teljesen másként alakul a zentai születésű támadó pályafutása a válogatottban.
máj. 5
16:30
Dunaújvárosi győzelmével a címvédés küszöbén az UVSE (m4sport.hu)
A hazaiaknál Garda, a fővárosiaknál Keszthelyi vitte hátán a csapatot.
máj. 5
16:36
Döbbenetes összeg: 348 milliárdot ér a foci-vb álomcsapata – fotók (Blikk)
Igazi sztárparádét, a legjobb és legértékesebb labdarúgókat láthatjuk a nyáron az oroszországi világbajnokságon.
máj. 5
16:36
Kapdebo Botond: Úgy éreztem, elvették tőlem ezeket a pontokat (m4sport.hu)
A magyar karatéka csalódott a Gymnasiadén elért helyezésével.
máj. 5
16:42
Különleges helyen Hosszú Katinka (Infostart)
Barlangban forgatott a CNN-nel Hosszú Katinka.
máj. 5
16:48
Videó: Drogba a jövőbe lát? Megsúgta, mikor jön a gól! (She)
Didier Drogba márciusban ünnepelte a 40. születésnapját, ám az elefántcsontparti játékosnak egyelőre eszében sincs visszavonulni. Az amerikai másodosztályban szereplő Phoenix Rising csatára kicsit megkopott az évek során, de cserébe új képességeket szerzett: például a jövőbe lát…
máj. 5
16:48
Botrány élő adásban, mikrofonnal ütött a riporternő - videó (Ripost)
Jókora balhé volt élő adásban az észak- és közép-amerikai zóna labdarúgó Bajnokok Ligája döntője után.
máj. 5
16:50
Asztalitenisz: 15. helyen végzett női válogatottunk (She)
A magyar női válogatott a 15. helyen zárta a svédországi Halmstadban zajló asztalitenisz csapat-világbajnokságot, mivel utolsó, szombati mérkőzésén 3:2-re kikapott a hollandoktól.
máj. 5
16:52
NB I: Bp. Honvéd–DVSC – élőben az NSO-n (She)
Budapest Honvéd–DVSC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
máj. 5
16:54
Közel az újabb aranyhoz az UVSE (Infostart)
A címvédő, sorozatban harmadik bajnoki aranyérméért küzdő UVSE 11-8-ra nyert a Dunaújváros vendégeként a női vízilabda ob I döntőjének második felvonásán, így egyetlen siker választja el az újabb elsőségtől.
máj. 5
17:00
Balmazújváros–Újpest: a döntetlennek tényleg nincs nyertese (She)
Egy egyre végzett egymással a kiesés ellen hadakozó Balmazújváros és a dobogóért harcoló Újpest a labdarúgó NB I 29. fordulójában.
máj. 5
17:02
NB I: Haladás–Puskás Akadémia – élőben az NSO-n (She)
Haladás–Puskás Akadémia találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
máj. 5
17:04
Rémálomba fordult ünnep – új stadionjában kapott ki a DVTK (She)
A labdarúgó NB I 29. fordulójában a DVTK immáron az új stadionjában 1–0-ra kikapott a diósgyőriekhez hasonlóan kiesés elől menekülő Mezőkövesdtől.
máj. 5
17:06
Hahn góljával verte a Paks a Vasast, egyre nagyobb bajban az angyalföldiek (She)
A labdarúgó NB I 29. fordulójában a kiesés elől menekülő Vasas gárdája fogadta a Szusza Ferenc Stadionban a Paksot. Viszonylag eseménytelen első játékrész után a második félidő 75. percében Hahn János egy szöglet után közelről a hálóba kotorta a labdát, ezzel pedig el is döntötte a mérkőzést. A Paks ezzel a három ponttal immáron dobogós, míg a
máj. 5
17:12
Ezért tért haza Hosszú Katinka – A CNN-nek is köze van a dologhoz (Blikk)
Újra itthon Katinka, és Tusup távollétében sem pihen.
máj. 5
17:18
Megvan a Premier League első kiesője (Infostart)
A Stoke City hajrában esett góllal 2-1-re kikapott a vendég Crystal Palace-tól az angol labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának szombati nyitómérkőzésén, ezzel kiesett.
máj. 5
17:18
Kiesett a Stoke City a Premier League-ből (m4sport.hu)
Már nincs esélye a bennmaradásra.
máj. 5
17:24
Férfi vízi ob I: ezúttal nem volt kérdés, döntőben a Szolnok! (She)
A címvédő Szolnok 9–4-re legyőzte az Egert a férfi vízilabda ob I elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel bejutott a fináléba, amelyben a Ferencváros lesz az ellenfele.
máj. 5
17:30
Ők majd tévén nézik a tornát: íme a legnagyobb sztárok, akik nem jutottak ki csapatukkal a világbajnokságra (Blikk)
Mint, ahogyan minden nagy labdarúgótornának, ennek a világbajnokságnak is lesznek nagy hiányzói.
máj. 5
17:36
Tenisz: Babos az első fordulóban kiesett Madridban (She)
Babos Tímea 6:2, 6:4-re kikapott a 11. helyen kiemelt német Julia Görgestől a madridi salakpályás teniszverseny első fordulójában.
máj. 5
17:38
Bundesliga: dortmundi fiaskó, a Schalke az ezüstérmes (She)
A Borussia Dortmund hazai vereségével eldőlt, hogy az Augsburgban diadalmaskodó Schalke lesz a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2017–2018-as szezonjának ezüstérmese. A Bayern München gyakorlatilag tét nélküli meccset nyert meg, míg Gulácsi Péter csapata, az RB Leipzig véget vetett pocsék sorozatának.
máj. 5
17:40
Autósport: Keszthelyi Vivien 3. lett élete első GT-versenyén (She)
Hatalmas sikert elérve harmadik lett pályafutása első GT-kategóriás versenyén Keszthelyi Vivien, aki a németországi Hockenheimringen állhatott fel a dobogó legalsó fokára az Audi R8 Cup nyitóhétvégéjének szombati első versenyén.
máj. 5
17:42
Átadták az új diósgyőri stadiont (444.hu)
Na végre!
máj. 5
17:48
Videó: kívülről is parádésan szól a „Diósgyőr” az új stadionban (She)
A Diósgyőri VTK a Mezőkövesd Zsóry ellen avatja éppen az új stadionját. A létesítmény megtelt, így nem csoda, hogy kívülről is csak a szurkolók rigmusát, énekét hallani. Nézze meg az NSO Tv videójában, hogyan zeng az új Diósgyőri Stadion!
máj. 5
17:48
Babos búcsúzott egyesben Madridban (m4sport.hu)
Kristina Mladenoviccsal együtt párosban is szerepel.
máj. 5
17:51
Dárdai Pál okkal lesz dühös, cserben hagyta csapata (Ripost)
Szombaton a német labdarúgó-bajnokság 33., utolsó előtti fordulóját játszották.
máj. 5
17:54
Nagy Viktor vezérletével döntős a Szolnok (m4sport.hu)
A válogatott hálóőr „lehúzta a rolót”.
máj. 5
18:00
Giro dItalia: Elia Vivianié az első sprintszakasz (She)
Elia Viviani nyerte szombaton a Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny második szakaszát, míg összetettben Rohan Dennis átvette a vezetést a címvédő Tom Dumoulintől.
máj. 5
18:00
Döntős a Szolnok (Infostart)
A címvédő Szolnok lesz a Ferencváros ellenfele a férfi vízilabda ob I döntőjében: a Tisza-partiak a parádés teljesítményt nyújtó Nagy Viktor vezérletével az elődöntő mindent eldöntő harmadik felvonásán szombaton 9-4-re legyőzték az Eger csapatát.
máj. 5
18:06
A Forma-1 legenda állítja: Brazília elnöke lehetne Ayrton Senna (Blikk)
Magyarországot a második hazájának tekinti, imádta a mogyoródi versenyeket, és úgy véli, ha Ayrton Senna (†34) nem hunyt volna el huszonnégy esztendeje az imolai versenyen, most akár Brazília elnöke is lehetne.
máj. 5
18:06
Könnyedén verték a Wolfsburgot Gulácsiék (m4sport.hu)
A Bayern hátrányból fordított.
máj. 5
18:12
PL: a 93. percben szerzett góllal maradtak életben a WBA reményei (She)
Az angol élvonal utolsó előtti, 37. fordulójának mérkőzéseit rendezik e hétvégén. Az már kora délután kiderült, hogy a Stoke City 10 év után búcsúzik a Premier League-től. Késő délutánra aztán az is biztossá vált, hogy egyelőre nem csatlakozik hozzá a West Bromwich Albion, miután a 93. percben szerzett góllal megverte a Tottenhamet, amely így n
máj. 5
18:12
A Pénzügyőr otthonában győzött a Kecskemét (m4sport.hu)
Győzelmével karnyújtásnyira a bronzéremtől a Kecskemét.
máj. 5
18:14
Férfi röplabda NB I: a Kecskemét egy lépésre a bronzéremtől (She)
A Kecskemét karnyújtásnyira került a férfi röplabda NB I bronzérmének megszerzésétől, mivel a helyosztó második felvonásán is legyőzte a Pénzügyőrt.
máj. 5
18:24
Micsoda teljesítmény: Keszthelyi Vivien harmadik lett élete első GT-versenyén Hockenheimben (Blikk)
máj. 5
18:24
Eurofutball: az Eb-döntő hőse lecsapott, 14 év után bajnoki cím (She)
A Lokomotiv Moszkva hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Zenitet, ezzel a Premjer-Liga utolsó fordulója előtt biztossá tette, hogy 14 év után ismét megnyeri az orosz labdarúgó-bajnokságot.
máj. 5
18:24
Döntő lehet az év meccse (Azenpenzem)
A két csapat eddig összesen 108 alkalommal találkozott egymással, a Ferencváros 30 vereség és 28 döntetlen mellett 50 alkalommal győzött.