2018. június 15. péntek

jún. 15
18:47
Váratlan fordulat: magyar válogatott akar lenni a német sztárfocista (Ripost)
Willi Orban döntésének nagyon örülhet az MLSZ. Már az őszi Nemzetek Ligája-meccseken bevethetik.
jún. 15
18:48
Nyílt vízi úszó vk: világbajnoki erősségű mezőny Füreden (She)
Világbajnoki erősségű mezőnyt láthatunk a nyílt vízi úszók világkupa-sorozatának szombati, balatonfüredi állomásán. Bár Rasovszky Kristóf és Olasz Anna is betegséggel küzd, mindketten ott lesznek az indulók között.
jún. 15
18:54
Könnygázzal ért véget a szolnoki kosármeccs (Blikk)
Hazai diadallal zárult a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik felvonása csütörtökön. A Szolnoki Olaj saját pályáján 89-70-re győzte le a szombathelyi Falcót, ezzel 2-1-re vezet a három sikerig tartó párharcban.
jún. 15
18:54
Exkluzív: a Schumacher-kiállítás megnyitóján jártunk! (m4sport.hu)
Nemcsak a kivételes értékű Schumacher-magángyűjtemény, de a rajongók is új otthont kaptak.
jún. 15
18:56
Hosszú Katinka javuló formában (Blikk)
Hosszú Katinka (29) egyre jobb formában úszik. A háromszoros olimpiai bajnok a Mare Nostrum-sorozatban tért vissza a világelitbe.
jún. 15
19:00
Vb 2018: C. Ronaldo a spanyol védelem ellen – kezdőcsapatok (She)
Megvannak a kezdőcsapatok a világbajnokság első nagy rangadójára, a szocsi Portugália–Spanyolország mérkőzésre, amelyen Cristiano Ronaldo, a Real Madrid portugál csatára indul csatába jó ismerősei ellen.
jún. 15
19:06
"Eltűnt" ötezer néző a vb-n (Infostart)
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) vizsgálatot indít, mert a vártnál alacsonyabb volt a nézőszám pénteken az oroszországi világbajnokság Uruguay-Egyiptom csoportmérkőzésén.
jún. 15
19:06
A 2018-as vb első öngóljával verte Irán Marokkót (m4sport.hu)
A 94. percig úgy tűnt, pontosztozkodás lesz...
jún. 15
19:12
Vb 2018: 95. percbeli öngóllal dőlt el a délutáni presztízscsata (She)
Irán egy 95. percbeli öngóllal 1–0-ra legyőzte Marokkót a 2018-as labdarúgó-világbajnokság pénteki játéknapján, a B-csoport Szentpéterváron megrendezett nyitó mérkőzésén.
jún. 15
19:12
Nem érdemelte meg, de Irán az utolsó pillanatban megverte Marokkót (444.hu)
Egy öngóllal nyert a szinte csak védekező Irán. De a francia edző cipőjét soha nem feledjük.
jún. 15
19:12
Öngóllal nyert Irán az Afrika-bajnok ellen (HírTV)
Irán hosszabbításban esett öngóllal 1–0-ra legyőzte Marokkót.
jún. 15
19:15
Foci-vb: Öngól miatt gyűrhette le Irán Marokkót (BorsOnline)
Nehezen született eredmény a B csoport első mérkőzésén.
jún. 15
19:18
Mégis magyar válogatott lenne Orban (Blikk)
Német utánpótlás-válogatott, Bajnokok Ligájában szerepelt labdarúgóval erősödhet az őszi tétmérkőzésekre a magyar nemzeti együttes. Willi Orbant (25), az RB Leipzig védőjét korábban már csábította a honi szövetség, valamint az előző szövetségi kapitány, Bernd Storck (55), de a lengyel édesanyától és magyar édesapától származó focista eddig visszaut
jún. 15
19:18
Itt nézheti élőben a portugál-spanyol vb-csoportmeccset (m4sport.hu)
A csoportmérkőzések legnagyobb rangadója következik.
jún. 15
19:20
C. Ronaldo vs. S. Ramos – itt vannak a portugál–spanyol kezdőcsapatai (m4sport.hu)
Jön a csoportkör egyik legjobban várt rangadója.
jún. 15
19:24
Vb 2018: Marokkó Irán helyett saját magát „rúgta tökön” – képgaléria (She)
Gól nélküli döntetlen „szaga” volt Marokkó és Irán találkozójának, előbbi azonban a hosszabbítás perceiben eldöntötte a meccset: öngóllal 1–0-s győzelemhez segítette az ellenfél Iránt.
jún. 15
19:36
Ismét a végén jött a dráma: öngóllal verte Marokkót Irán (Blikk)
Irán egy, a hosszabbításban esett öngóllal 1-0-ra legyőzte pénteken az Afrika-bajnok Marokkót a B csoport első, szentpétervári mérkőzésén az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon.
jún. 15
19:39
Hosszabbításban, öngóllal nyert Irán Marokkó ellen (Behaviour)
Az utolsó utáni percig kellett várni a gólra.
jún. 15
19:42
Drámai öngóllal győzött Irán (Infostart)
Irán hosszabbításban esett öngóllal 1-0-ra legyőzte az Afrika-bajnok Marokkót a B csoport első mérkőzésén az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon. Az egész mérkőzésen nagy fölényben futballozó észak-afrikai csapatnak 19 találkozón át tartó veretlenségi sorozata zárult le a mostani kudarccal. Irán 13. vb-meccsén a második sikerét aratta.
jún. 15
19:42
„Még Salah is jobb volt” – Suáreztől és Cavanitól ennél több kell (m4sport.hu)
21 lövés, nulla gól.
jún. 15
19:48
Suárez nem tudta feledtetni a harapást, védők lettek Uruguay tanárai (She)
A labdarúgó-világbajnokság alatt a Nemzeti Sport Online-on több szakmai elemzéssel is tervezünk jelentkezni, és a sort a pénteki első mérkőzéssel, az A-csoportban megrendezett Egyiptom–Uruguay (0–1) meccsel nyitjuk. Eredeti elképzelésünk az volt, hogy a várhatóan kulcsemberré előlépő klasszis támadók teljesítményét vonjuk alaposabb vizsgálat a
jún. 15
19:50
Cristiano Ronaldo triplázott, iksz lett a csúcsrangadó (She)
Spanyolország első mérkőzését látva nem nagyon zaklatta fel a játékosokat a labdarúgó-világbajnokság előtti kapitányváltás, a válogatott kétszer is hátrányba került, végül 3–3-as döntetlent játszott legerősebb csoportellenfelével, az Európa-bajnok Portugáliával.
jún. 15
19:52
Női röplabda El: Csehország lett a bronzérmes Budapesten (She)
Csehország végzett a harmadik helyen a női röplabda Európa-liga Arany-divíziójában, miután a sorozat budapesti négyes döntőjének bronzmérkőzésén 3:1-re legyőzte Finnország csapatát.
jún. 15
20:00
Vb 2018: amikor a vb-ről az NB I jut eszünkbe! Úgy pörgött az iráni (She)
Gyönyörűen kivezette a mozdulatát az esésénél az iráni Ramin Rezaeian a Marokkó elleni világbajnoki csoportmérkőzésen, vagy mondjuk inkább úgy, hogy egy színészkedési tuningot semmiképp sem szeretett volna kihagyni a mozdulatsorból.
jún. 15
20:00
Jelentősen kevesebb a bírói hiba a labdarúgó NB I-ben (Azenpenzem)
A bírókat alapvetően a következő szempontok alapján értékelik: szabályalkalmazás, fegyelmezési tevékenység, fizikai felkészültség, egymás közti kommunikáció és személyiség.
jún. 15
20:02
Kerékpár: Thibaut Pinot nem indul a Tour de France-on (She)
A Groupama-FDJ francia versenyzőjénél három hete diagnosztizáltak tüdőgyulladást, emiatt hagyja ki az év második háromhetes viadalát.
jún. 15
20:06
Portugália-Spanyolország 3:3 (ATV)
Óriási mérkőzés a B csoport rangadóján! Ronaldo büntetőjével a portugálok vezetnek, majd Diego Costa egyenlít. Aztán De Gea bevédi Ronaldo újabb lövését, Costa ismét egyenlít. A meccs vége előtt pedig Nacho bombagólját is kiegyenlíti a Real Madrid csatára szabadrúgásból.
jún. 15
20:06
Nem indul a Tour de France-on a franciák üdvöskéje (m4sport.hu)
Három hetet tüdőgyulladást diagnosztizáltak a korábbi dobogósnál, és nem jött helyre.
jún. 15
20:08
Arccal fogott talajt, nem tudott magáról, folytatni akarta a marokkói (m4sport.hu)
Az orvosi stáb tagjai győzték meg, hogy nem jó ötlet pályán maradni.
jún. 15
20:18
Szomorúan nézte Szalah Egyiptom vereségét a pálya széléről (Blikk)
BL-döntőn szerzett sérülése miatt nem játszhatott ma Szalah hazája első vb-meccsén.
jún. 15
20:20
Mankóval ünnepelt az uruguayi kapitány (Blikk)
Feszült hangulatú összecsapást nyert meg az uruguayi labdarúgó-válogatott Egyiptom ellen a világbajnokságon. Az A csoport második találkozóját José María Giménez (23) fejese döntötte el a 89. percben, ám előtte az egyébként nem túl magas színvonalú meccsen sorra puskázták el a helyzeteket a dél-amerikaiak, akik 1970 óta először győztek első vb-mec
jún. 15
20:24
Vb 2018: Irán győzött?! Felejtsük el a statisztikákat... (She)
A mélyreható statisztikák beköszönte, azaz 1966 óta először fordult elő a labdarúgó-világbajnokságok történetében, hogy egy csapat (Irán) úgy szerzett gólt egy félidőben, hogy abban a játékrészben saját erőből egyszer sem találta el az ellenfél kapuját. Mint beszámoltunk róla, a 95. percbeli öngól ráadásul három pontot hozott, Marokkó 1–0-s leg
jún. 15
20:36
Vb 2018: Az első húsz percben megroppanthattuk volna az ellenfelet – Renard (She)
Hiába játszott fölényben, és hagyott ki számtalan helyzetet a marokkói labdarúgó-válogatott, végül Irán egy ráadásban szerzett öngóllal 1–0-ra győzött a B-csoport első fordulójában. Hervé Renard, az afrikaiak szövetségi kapitánya nagyon csalódott, kollégája, Carlos Queiroz pedig csodálatos sikerről beszélt.
jún. 15
20:36
C. Ronaldo 5 perc alatt futballtörténelmet írt a spanyolok ellen (m4sport.hu)
A Real Madrid klasszisa máris megkezdte a rekordok döntögetését Oroszországban.
jún. 15
20:42
Sztárkommentár: Mexikó megtréfálja a címvédőt? (Blikk)
Szombaton végre a kedvenc csapatom, Argentína is pályára lép, Lionel Messiék az izlandiakkal játszanak. Le a kalappal az északiak előtt, hogy kijutottak a világbajnokságra. Harcos foci jellemzi a csapatot, remek focisták alkotják a keretét, ám számomra nem kérdés, hogy vesztesen hagyják el a pályát. Sőt, abban is biztos vagyok, hogy Messi góllal ny
jún. 15
20:45
A francia élvonalba igazolt Mayer Szabina (Behaviour)
A magyar válogatott beállót egy idényre szerződtették.
jún. 15
20:48
NBA: a liga egyik legjobbja megutálta csapatát, cserét kért - sajtóhír (She)
Kawhi Leonard cserét kért a San Antonio Spurstől – ezt Shams Charania, a Yahoo Sports újságírója írta meg az NBA-ben szereplő kosárlabdázóról.
jún. 15
20:51
Ezt ki látta előre? Drámai meccsekkel folytatódott a focivébé (Ripost)
Uruguay és Irán is az utolsó másodpercekben tudott győztes gólt szerezni.
jún. 15
21:00
Griezmann marad az Atléticónál (Blikk)
Moszkva – A labdarúgó-világbajnokság helyszínén videóüzenetben jelentette be a spanyol élvonalban szereplő Atlético Madrid francia válogatott támadója, Antoine Griezmann, hogy marad a madridiak játékosa.
jún. 15
21:00
Tenisz: Verdasco és Cicipasz is búcsúzott s-Hertogenboschban (She)
A negyedik helyen kiemelt spanyol Fernando Verdasco és az ötödikként rangsorolt görög Sztefanosz Cicipasz is a negyeddöntőben búcsúzott a hollandiai s-Hertogenboschban zajló füves pályás tenisztorna 686 ezer euró (220 millió forint) összdíjazású férfiversenyében.
jún. 15
21:06
Óriási potyát kapott de Gea Ronaldótól (444.hu)
A BL-döntőben láttunk milyen potyát. Nagyon jó meccset játszanak a spanyolok a portugálokkal.
jún. 15
21:06
Vitatható körülmények között született a spanyolok egyenlítő gólja (m4sport.hu)
Még Spanyolországban is megkérdőjelezték a gól szabályosságát.
jún. 15
21:18
A Santosból igazolt egy 17 éves tehetséget a Real Madrid (m4sport.hu)
Csak akkor csatlakozik a Real Madridhoz, ha már betöltötte a 18-at.
jún. 15
21:24
Vb 2018: CR bemutatta, hogy ő a legnagyobb? Ezzel üzent Messinek? (She)
Cristiano Ronaldo a Spanyolország elleni világbajnoki mérkőzés negyedik percében betalált tizenegyesből, előnyhöz juttatva ezzel Portugáliát. Az Eb-címvédő klasszis egy tőle eddig még nem látott gólörömmel állt elő, az internet népe pedig tudni véli, hogy mit jelent a mozdulat.
jún. 15
21:24
A világ legértékesebb kapusa kapta a vb első potyagólját (m4sport.hu)
Ismét bebizonyosodott: a legnagyobbak is vétenek elemi hibákat.
jún. 15
21:36
Arsenal: hosszabbított az alapember – hivatalos (She)
Meghosszabbította szerződését az Arsenalnal Granit Xhaka, aki jelenleg a svájci válogatottal szerepel az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon.
jún. 15
21:36
Az argentin kapitány előre elárulta Izland elleni kezdőcsapatát (m4sport.hu)
Sampaoii nyílt kártyákkal játszik.
jún. 15
21:42
Lopetegui már a Real Madridnál (Blikk)
Madrid – Csütörtökön a spanyol fővárosban hivatalosan bemutatták Julen Lopeteguit (balra) mint a Real Madrid labdarúgócsapatának új vezetőedzőjét.
jún. 15
21:48
Vízilabda: Märcz Tamás keretet hirdetett a világliga szuperdöntőjére (She)
Märcz Tamás a férfi vízilabda-válogatott pénteki edzése után nevezte meg azt a tizenhárom játékost, aki vízbe ugorhat a Duna Arénában jövő hétfőn kezdődő világliga-szuperdöntőben. Jansik Szilárd sérülése miatt az utolsó pillanatban is változtatnia kellett.
jún. 15
21:48
Ezüstérmes a magyar válogatott a női röplabda Európa Ligában (Azenpenzem)
A bolgárok két ezüst- és három bronzérem után történetük során először nyerték meg a sorozatot, a magyarok másodszor állhattak dobogóra.