Hat egyéni bajnokot avattak a vívók országos bajnokságán a BOK Csarnokban. A hölgyeknél női párbajtőrben a tatabányai olimpiai bronzérmes Muhari Eszter megvédte címét.
Mindenki Boráros Gáborra és Kunkli Tivadarra lett volna kíváncsi a HELL Boxing Kings szuperdöntője előtti mérlegelésen, azonban csak egyikük érkezett meg. Ettől még persze lesz összecsapás kettejük közt, de több mint furcsa, hogy Boráros már a második mérlegelésétől marad távol...
Újabb fantasztikus meccset vívott a nehézsúly két legendája, de a 127 kilós brit óriás nem bírta tartani az ukrán extraklasszis által diktált tempót. Uszik az ukrán anyáknak ajánlotta a csúcsrangandón aratott győzelmét, amivel több mint 100 millió dollárt keresett.
Közmegegyezés tárgya jelenleg a Forma-1-ben, hogy nincs nehezebb feladat egy versenyző számára, mint Max Verstappen csapattársának lenni a Red Bull Racingnél.
A Hyundai ezen a héten Közép-Finnországban tesztelt versenyzőivel havas körülmények között. Thierry Neuville és Ott Tanak után Adrien Fourmaux zárta a heti programot.
A Forma–1-es csapatfőnökök megszavazták a 2024-es szezon legjobb tíz versenyzőjét, az eredmény pedig olyasmit mutatott, amit még soha. Szokás szerint az idei szezon után is tartott szavazást az F1 az idei év 10 legjobb pilótájáról. Most a csapatfőnökök voksolását tették közzé először (ha pilóták értékelése nem lesz, akkor utoljára), és most nem tör
A Skoda Motorsport 2025-ben is komoly bónuszprogramot ajánl az ERC-ben jól szereplő ügyfeleinek. Az idei bónuszprogramot a cseh gyártó komolyan kibővíti a következő évre.
Lang Ádám hetvenszeres válogatott labdarúgó távozik a ciprusi Omonia Nicosia csapatától és a téli átigazolási időszakban Magyarországra igazol - tudta meg az m4sport.hu.
Az ukrán Olekszandr Uszik maradt a profi ökölvívás nehézsúlyú világbajnoka, miután 12 menetben második összecsapásukon is legyőzte pontozással a brit Tyson Furyt.
Simon Wagner öt éven át Skodákkal versenyzett, amivel négy osztrák bajnoki címet és négy dobogós eredményt tudott elérni az ERC-ben. Jövőre azonban az osztrák versenyző csapatot és autót is vált.
A WRC átigazolási időszaka során Yohan Rosselt is összehozták az M-Sport csapatával, a francia versenyző azonban csak egy kérdéssel kereste meg a fordos csapatot, majd le is zárta ezt a lehetőséget.
Sokan félve várják az ünnepeket, mert számukra a karácsony inkább szorongással, magánnyal vagy szomorúsággal jár. Hogy lehetünk úrrá ilyen helyzetben a depresszív hangulaton?
Az Esterházy-villa és a kispesti városháza bemutatása mellett bemutattuk Buchwald bácsi székkirály házát, a mai napig működő szíriai óriáskerekeket, valamint David Chipperfield és Vermes József építészek munkásságát.
A magyar játékos csúsztatásával Szalah iramodott meg, majd ziccerbe hozta az akciót követő Szoboszlai, aki 3-1-es vezetést szerzett csapatának. A negyedik és az ötödik gólt is Szoboszlai készítette elő, a vége 6-3 lett.
A Ducati csapatfőnöke, Davide Tardozzi arra utasította Francesco Bagnaiát, hogy "ne legyen úriember" a 2024-es MotoGP-szezonban, derült ki az olasz gyártó által kiadott új dokumentumfilmből.Annak ellenére, hogy Bagnaia szinte az egész év során hátrányban volt, a bajnoki címért folytatott küzdelemben továbbra is tiszteletet mutatott pramacos rivális
December 26-án kerül a mozikba Robbie Williams bő kétórás életrajzi filmje, a Better Man, amelynek alkotói forradalmi ötlettel rukkoltak elő: alakítsa a világhírű angol popsztárt egy CGI-csimpánz.
Szoboszlai Dominik egy-egy góllal és gólpasszal járult hozzá az éllovas Liverpool 6-3-as sikeréhez a Tottenham Hotspur vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
Még többet vár az olimpiai bajnok úszó Kós Huberttől edzője, Bob Bowman. A 21 éves versenyző a múlt héten a budapesti rövidpályás világbajnokságon egy arany- és egy ezüstérmet nyert, 200 méter háton mindössze 2 századmásodperccel maradt el a világrekordtól. Kós Hubert adott az InfoRádiónak rövid értékelőt.
A kétszeres magyar bajnok futballista, Lencse László famíliájában már hagyomány, hogy a karácsonyi főfogást a családfő prezentálja. De nem úgy, hogy elmegy a legközelebbi piacra és bevásárol, hanem a közeli erdőben saját maga ejti el az asztalra kerülő finomságokat.
Szoboszlai Dominik az eddigi legjobb mérkőzését játszotta a Liverpoolban, csapata hat góljából négyben is szerepet vállalt a Tottenham ellen. A Vörösök 6-3-ra nyertek Londonban, a magyar középpályás egy gólt szerzett, adott egy gólpasszt, s további két találat előkészítésében is aktív szereplő volt. A Liverpool a vesztett pontokat tekintve hét pont
Kunli Tivadar 60 évesen, 14 esztendőt követően tért vissza a ringbe, és bár láthatóan mindent megtett a győzelemért, a harmadik menetben padlóra került, s már nem tudott visszajönni a meccsbe. Boráros Gábor újabb győzelemmel távozott a Hell Boxing Kings szorítójából.
Jari-Matti Latvala, a Toyota Gazoo Racing csapatfőnöke elárulta, 2025-ben a japán gyártóval és versenyzőivel szeretnének az egyéni és gyártók vb címéért is harcolni.