Az idei világbajnokságot nyerő Thierry Neuville elárulta, két éves szerződést kötött a Hyundaijal, azonban a második év még számára is kérdéses, mivel a koreai gyártó nem biztos, hogy 2026-ban is még a WRC-ben lesz.
Visszakozott a visszalépéstől a világbajnok norvég Magnus Carlsen, és mégis részt vesz a New Yorkban hétfőn és kedden zajló villámsakk-világbajnokaágon.
Az idei WRC-szezon előtt a pilótákat megkérték, hogy jósolják meg, miként fognak szerepelni idén. A jóslatokat azonban nem sikerült mindenkinek teljesen elérni.
Vas Blanka ismét remekül versenyzett a cyclocross-vk legutóbbi állomásán, a magyar versenyző a folyamatos Top 10-es eredményei után ezúttal a dobogóra is felállhatott Besanconban. Szóba kerül Thibau Nys is, aki 2025-ben indulni fog háromhetes versenyen. Az adás második felében pedig Várhegyi Benjámin és Székely Dávid összefoglalta az eseményekben g
A Bundesligában 12. helyen álló, Schäfer Andrást is foglalkoztató 1. FC Union Berlin a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Steffen Baumgartot veszi át a csapat irányítását. Az 52 éves szakember január 2-tól készíti fel a csapatot az idény hátralévő részére.
A Haladás Szurkolói Kör hivatalos közösségi oldalának tájékoztatása szerint a magyar válogatott és az Union Berlin játékosa, Schäfer András ötmillió forintot adományozott a szombathelyi klub megmentésére.
Az idei francia bajnokságot nyerő Léo Rossel azonnal versennyel kezdi a 2025-ös szezont, rajthoz áll a Ronde du Jura versenyen, ami jó lehetőséget biztosít a Monte-Carlo Rallyra való készülésre is.
Ha nem Budapesten rendezték volna a rövid pályás vb-t, már a párizsi ötkarikás játékok után visszavonult volna az olimpiai bronzérmes úszó. Kapás Boglárka az InfoRádióban elmondta: élvezte az utolsó versenyzéseit, és nagyon meghatotta, mennyi szeretett kapott a búcsúztatásakor.
Cseh Sándor szövetségi kapitány szerint a női vízilabda világkupa januári, görögországi selejtezője a "nulladik lépés" a megfiatalított nemzeti csapat esetében.
A világkupa-győztes és világbajnok öttusázó Bőhm Csaba az M4 Sportnak értékelte a 2024-es esztendőt: mint elárulta, hiába a sikerek, felemás idényen van túl, az olimpiai szereplése ugyanis negatívan csapódott le benne.
Utolsóként a címvédő Vasas Óbuda is biztosította helyét a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjében, miután a negyeddöntő hétfői visszavágóján is legyőzte legyőzte az UTE csapatát.
Sok újonccal és megfiatalított kerettel vág neki 2025 első megméretésének a magyar női vízilabda-válogatott. Cseh Sándor együttese a görögországi esedékes, Világkupa-selejtezőre készül.
Visszatért a csapatba Kalmár Zsolt is, akinek a jelenléte sokat hozzátesz a fehérvári együttes játékához, valamint a fiatalok beépítése szempontjából is.
Októberben remekeltek a magyar tornászok a Challange Világkupán Szombathelyen, bejelentette visszavonulását a 22-szeres Grand Slam-győztes Rafael Nadal és a magyar labdarúgó-csapatok sem tétlenkedtek. Lássuk, mi történt a sport világában az ősz második hónapjában.
Véget ért az európai futballelit 2024-es programja, eldőlt, ki lép Cristiano Ronaldo örökébe, ki szerezte a legtöbb gólt a klub- és válogatott mérkőzéseken az óesztendőben. A legjobbak legjobbja az apai ágon magyar felmenőkkel rendelkező svéd futballista, Viktor Gyökeres.
A Forma–1-ben rekordokat, örömkönnyeket és szomorú sorsfordulatokat, de mindenekelőtt rendkívüli változatosságot hozott a 2024-es év. Visszatekintünk a legérdekesebb pillanatokra, történetekre, és sorra vesszük, kiktől búcsúztunk el.