A Haas csütörtökön bejelentette, hogy a brit Oliver Bearman lesz az egyik versenyzőjük 2025-ben. A döntés régóta várható volt, így a két szabad hely egyike gazdára talált a csapatnál. „Nehéz szavakba önteni, milyen sokat jelent ez nekem. Mérhetetlenül büszkévé tesz, hogy a MoneyGram Haas F1 Team Forma-1-es versenyzője leszek. Elképesztő, hogy azon
A jelenleg a második ligás francia Amiens-ben szereplő angol válogatott labdarúgó, Andy Carroll Londonban összeszólalkozott egy férfivel, és egymásnak estek.
Budapesten búcsúznak el a lovaglástól az európai öttusázók, a párizsi olimpia után életbe lépő változás – az akadályverseny sportágba illesztése – előtti utolsó kontinensbajnokságot a jövő héten hétfőtől vasárnapig rendezik a magyar fővárosban. Az eseményen csaknem száz versenyző indulása várható.
Elismerte Lando Norris, hogy megbánta pár kijelentését a múlt hétvégi Osztrák Nagydíjról. A Max Verstappennel való küzdelemről és rájuk váró további sikerek lehetőségeiről is beszélt.
Sébastien Loeb három év után ismét rajthoz áll a Rallye Mont-Blanc Morzine versenyen, melyen 2021-ben még Daniel Elenával és egy Peugeot 306 Maxival indult, idén pedig egy másik ikonikus rallyautóval indul a francia bajnoki futamon.
A spanyol élvonalbeli Joventut Badalonában folytatja pályafutását Hanga Ádám. A spanyol klub tájékoztatása szerint a magyar válogatott kosárlabdázó kétéves szerződést kötött új csapatával.
Az Aston Martin látványos formahanyatlása közepette Fernando Alonso hagyja, hogy inkább a csapata beszéljen a gondokról helyette. Főnöke el is ismerte, baj van a fejlesztéseikkel.
Szalome Zurabisvili elnök Becsületrenddel tüntette ki a georgiai válogatott játékosait, valamint az edzői stábot és a labdarúgó-szövetség vezetőit is, miután a csapat hazaérkezett a németországi Európa-bajnokságról.
Szalome Zurabisvili elnök Becsületrenddel tüntette ki a grúz válogatott játékosait, valamint az edzői stábot és a labdarúgó-szövetség vezetőit is, miután a csapat hazaérkezett a németországi Európa-bajnokságról.
Nagyjából három héttel az olimpia kezdete előtt áll a bál a magyar sportban. Szokatlan helyzet ez, hiszen ilyenkor már javában az éremesélyeket szoktuk latolgatni, de most egyik balhé éri a másikat.
Teljesítette, amit gyerekkorában egy neki címzett videóban Lewis Hamilton javasolt neki – Oliver Bearman Forma–1-es versenyző lett. És már a rajtszámát is kiválasztotta.
2019 után a walesi Ceredigion Rallyval tér vissza az Egyesült Királyság a rallysport világtérképére, az aszfaltos versenyen 14 gyorsasági vár majd a mezőnyre, melyek közül négyet szuperspeciál szakaszon kell teljesíteni.
Cristiano Ronaldo egyre nagyobb slágertéma az Európa-bajnokságon, ám nem a legjobb értelemben. Teljesítménye már csak árnyéka korábbi önmagának, korábbi edzője, Sir Alex Ferguson pedig nem látja értelmét annak, hogy a portugál megcélozza a 2026-os világbajnokságot.
Hetven éve, 1954. július 4-én szenvedett 3:2-es vereséget a svájci labdarúgó-világbajnokság Bernben rendezett döntőjében a toronymagas esélyes magyar Aranycsapat a Német Szövetségi Köztársaság válogatottjától. Mai napig nincs válasz arra, hogy a négy éve veretlen magyar csapat hogyan kaphatott ki attól a Németországtól, amelyet a csoportmérkőzéseke
Nem marad munka nélkül az olimpia idején sem a háromszoros olimpiai bajnok úszónő, Hosszú Katinka, aki az Eurosport csapatát fogja erősíteni a nyári játékok alatt.
Lando Norris elbeszélgetett Max Verstappennel, és sok tekintetben változtatott a múlt hétvégi véleményén. Már nem vár bocsánatkérést, és még a büntetés kérdésében is elbizonytalanodott. Elmondta, hogyan tovább.
Akárcsak a legutóbbi szezonban, a következő idényben is a legjobb nyolc közé kerülés a célja a férfi vízilabda ob I-ben szereplő PannErgy-Miskolci VLC együttesének.
A versenyzőtársak szerint alaposan felfújták Max Verstappen és Lando Norris spielbergi balesetét. Daniel Ricciardo védelmébe vette a hollandot, Nico Hülkenberg szerint az FIA is túlzásokba esett.
Partnerségi megállapodást jelentett be július 4-én a Nemzeti Sportrádió és a Magyar Paralimpiai Bizottság, ezért az idei párizsi paralimpiai játékokat – ahol mintegy 4400 sportoló, köztük csaknem 50 magyar paralimpikon versenyez különböző sportágakban – kiemelten közvetíti a Nemzeti Sportrádió.