Megoldották, hogy most már azt is lehessen büntetni, amit Alonso korábban megúszott (Racing)
A felügyelők képtelenek voltak büntetést kiszabni Fernando Alonsóra egy a Kínai Nagydíj hétvégéjén elkövetett vétségéért – de a most pontosított szabályok immár lehetőséget adnak erre.
Hivatalos: Quartararo után Rins is szerződést hosszabbított a Yamahával (P1race)
Álex Rins két évvel meghosszabbította a szerződését a Yamahával, így 2026-ig marad a japánok gyári alakulatánál.
aug. 1
14:12
Remekeltek péntek délelőtt női úszóink (m4sport.hu)
A női 4x200 méteres női gyorsváltó döntős, női 200 háton mindkét magyar továbbjutott.
aug. 1
14:30
Videón Szoboszlai technikás mozdulata az Arsenal ellen, amiből gól lett (Liner)
Szoboszlai Dominik kivette a részét a Liverpool Arsenal elleni győzelméről, miközben Kellehernek volt egy hajmeresztő jelenete is.
aug. 1
14:30
Lappi volt a leggyorsabb, négy tizeden belül a top négy (Racing)
A shakedownnal megkezdődött a Finn Rally, Esapekka Lappi gyorsabb volt, mint Kalle Rovanperä. Nagy jelentősége nincs, de azért rögzítsuk, hogy a Hyundai pilótája, Esapekka Lappi volt a leggyorsabb a Finn Rally shakedownján, megelőzve honfitársát, a Toyotát vezető Kalle Rovanperät. A harmadik helyen Takamoto Katsuta, a negyedik pozícióban Sébastian
aug. 1
14:36
Az AS Roma magyar edzővel nyerte első bajnoki címét, a Laziót az FTC győzte le a KK-döntőben (Büntető.com)
Napjainkban ugyan elképzelhetetlen lenne, ám a két világháború között több tucatnyi magyar futballedző dolgozott olasz klubcsapatoknál. A Serie A-nak volt olyan szezonja, amikor a 18 csapatból 12-t honfitársunk irányított, és a másodosztályban is hemzsegtek a magyar szakemberek, míg az 1938-as világbajnok olasz válogatott keretének valamennyi tagja
aug. 1
14:42
A szerelem segítette! Kapás Bogi így búcsúzott az olimpiáról (BorsOnline)
Rendhagyó módon úszott Párizsban.
aug. 1
14:48
A Red Bull fontos emberét szerződtette az Audi csapatfőnöknek (Racing)
Az Audi F1-es csapatfőnöke Jonathan Wheatley lesz, aki régóta megbecsült tagja a Red Bullnak, ahol sportigazgatóként dolgozott.
aug. 1
15:00
Hivatalos: Az Audihoz távozik a Red Bull sportigazgatója! (m4sport.hu)
A bikások csapatának egyik legfontosabb tagja távozik.
aug. 1
15:00
A spanyol válogatott a szerbeket is legyőzte férfi vízilabdában (Demokrata)
A szerbeknek ez volt a második vereségük a hatcsapatos csoportban.
aug. 1
15:00
Legendák megidézése élő adásban – itt lehet nézni a silverstone-i retro festések bemutatóját (P1race)
Silverstone-ban használt retro festéseket csütörtök délután, magyar idő szerint 15 órakor mutatják be a MotoGP YouTube-csatornáján.
aug. 1
15:12
Szilágyi Áron szeptember elején dönt a folytatásról (m4sport.hu)
A háromszoros olimpiai bajnoknak szüksége van rá, hogy rendezze a gondolatait.
aug. 1
15:18
Szilágyi Áron Párizsban kerülhet be a NOB sportolói bizottságába (Demokrata)
A csapatban szerzett ezüstéremmel Szilágyi Áron befejezte szereplését az olimpián.
aug. 1
15:30
Távozik a Red Bulltól a Verstappen első vb-címét érő előzést „előkészítő” szakember (Racing)
aug. 1
15:36
Norris szerint Saiznak a Red Bullnál lenne a helye (m4sport.hu)
A legjobbak közé sorolja korábbi csapattársát.
aug. 1
15:48
Az 51 éves sztár – Letarolta az internetet Yusuf Dikeç, szemüveges török sportlövő, aki ezüstöt szerzett Párizsban (SzMo)
Dikeç ellenfeleivel szemben semmilyen speciális lencsét vagy fülvédőt se használt. Rengeteg mém készült róla azóta. Mindenkit meglepett laza stílusával és kiváló teljesítményével​​.
aug. 1
15:48
A puskás Mészáros Eszter a 29. helyen végzett az összetett számban (Demokrata)
Mészáros Eszter az alapverseny kétharmadáig nagyszerűen lőtt.
aug. 1
15:48
A magyar női kézilabda-válogatott legyőzte Spanyolországot, olimpiai negyeddöntőt játszanak (Liner)
A magyar női kézilabda-válogatott csütörtök délután Spanyolország ellen játszott a párizsi olimpián, és biztosították a helyüket a negyeddöntőben.
aug. 1
15:48
Legyőzte Spanyolországot, negyeddöntős a női kéziválogatott (Telex)
Ötgólos előnyt sikerült elszórakozni a második félidőben, a hajrát viszont a magyar csapat bírta jobban, 27-24 lett a vége. Még nem tudni, kivel játszunk a legjobb nyolc között.
aug. 1
15:54
Óriási siker, költözik Párizsból a női kézilabda-válogatott (Metropol)
A csapat legyőzte a spanyolokat és továbbjutott.
aug. 1
15:54
Kézilabda: nehezen, de nyert és továbbjutott a női válogatott (m4sport.hu)
Küzdelmes mérkőzésen győzte le Spanyolországot a magyar női válogatott és az utolsó meccs eredményétől független bejutott a legjobb nyolc közé.
aug. 1
15:54
Olimpiai negyeddöntős a magyar női kézilabda-válogatott (Demokrata)
A válogatott 27-24-re legyőzte Spanyolországot a csoportkör negyedik fordulójában.
aug. 1
15:56
Zachariassennel hosszabbított a Ferencváros (m4sport.hu)
Hosszútávra tervez vele a bajnoki címvédő.
aug. 1
16:06
Alica Schmidt a szobájából üzent (Metropol)
Alica Schmidt megmutatta a szobáját az olimpiai faluban.
aug. 1
16:06
Botrány az olimpián: Férfiként indult a női boksztornán az algériai Imane Khelif, 46 másodpercig tartott a meccs (HírTV)
Nagy felháborodást váltott ki, hogy Imane Khelif a női bokszolók között versenyezhet a párizsi olimpián, mivel korábban megbukott a nemi teszteken. A nőként versenyző férfi első meccse az olimpián mindössze 46 másodpercet tartott: olasz ellenfele, Angela Carini sírva feladta a mérkőzést, ekkora pofonokat még sosem kapott.
aug. 1
16:12
Olimpia: Negyeddöntőbe jutott a női kézilabda-válogatott (HírTV)
A magyar női kézilabda-válogatott negyeddöntőbe jutott a párizsi olimpián, miután csütörtökön 27-24-re legyőzte Spanyolországot a csoportkör negyedik fordulójában.
aug. 1
16:12
Amerika már két kapusgólnál jár, a női után a férfi pólócsapat kapusa is betalált (Telex)
Adrian Weinberg saját kapujából lepte meg a görög kapust. Így is kikaptak.
aug. 1
16:14
Negyvenhat másodperc után győzött a nők között az egyik bokszoló, akit nemi tesztje miatt kizártak a vb-ről (Telex)
Imana Helif ellen Angela Carini feladta a mérkőzését. Azt mondta, hogy korábban még soha nem kapott ilyen erős ütéseket.
aug. 1
16:18
Hatalmas buli Párizsban: így ünnepelték a magyar lányok a továbbjutást az olimpián (Metropol)
Megvan a továbbjutás.
aug. 1
16:24
"Mindenki egymásért küzdött" - örömszavak a győztes magyar kézis lányoktól (BorsOnline)
Bejutott a negyeddöntőbe a magyar női kézilabda-válogatott a párizsi olimpián, miután csütörtökön Spanyolországot verte.
aug. 1
16:30
Videón a Finn Rally tíz legdrámaibb pillanata (Racing)
A WRC elképesztően látványos videót vágott össze a Finn Rally történetének tíz erős pillanatából. Richard Burns tetőre tett Subaruja, a tóból hűtővizet vevő és szélvédő nélkül versenyző Esapekka Lappi, az erdőt letaroló Petter Solberg, a levegőben pörgő Mikko Hirvonen és még sokan mások – a WRC látványos előzetest rakott össze a Finn Rally legdráma
aug. 1
16:36
Golovin Vlagyimir szerint ez a szív diadala volt (m4sport.hu)
A szövetségi kapitány szerint magunknak tettük nehézzé a meccset.
aug. 1
16:42
Újabb magyar siker: a női kézisek Spanyolország legyőzésével továbbjutottak az olimpián (SzMo)
27-24-re győztek a magyar lányok a spanyolok ellen, az utolsó meccstől függetlenül biztosan ott lesznek a negyeddöntőben.
aug. 1
16:54
A kapitány szerint több van a magyar női kézilabda-válogatottban (Demokrata)
A válogatott csütörtöki sikerével biztosította helyét az olimpia negyeddöntőjében.
aug. 1
16:54
Odavan az internet az olasz tornász parmezángurigás fotóiért (Telex)
Az olimpiai női csapatezüst után hamar a szívükbe zárták az öt tornászt Olaszországban, ahol az ezüst tündérek becenevet kapták.
aug. 1
17:00
Hámori Luca csodás sikerrel folytatta (Metropol)
Hámori Luca bejutott a legjobb nyolc közé a párizsi olimpián.
aug. 1
17:00
A bokszoló Hámori Luca második meccsét is megnyerte az olimpián (Telex)
A kőszegi versenyző riválisára, a negyedik kiemelt Williamsonra számolni is kellett. Szombaton már az érem a tét.
aug. 1
17:06
Hámori Luca továbbjutott, a negyeddöntőben egy biológiailag férfi ellenfél vár rá (Liner)
A magyar ökölvívó egyhangú pontozással győzött az ausztrál Marissa Williamson ellen a 66 kg-os súlycsoportban.
aug. 1
17:12
Hámori Luca egy győzelemre van az éremtől (m4sport.hu)
Hámori Luca negyeddöntős ellenfelét a nemzetközi szövetség a nemi teszt eredménye miatt korábban kizárta a női mezőnyből.
aug. 1
17:12
Az ökölvívó Hámori Luca negyeddöntős (HírTV)
A 66 kilogrammos súlycsoportban szereplő Hámori Luca csütörtökön simán, egyhangú pontozással legyőzte ausztrál ellenfelét, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé a párizsi olimpia női ökölvívótornáján és már csak egy siker választja el az éremtől.
aug. 1
17:12
Hámori Luca ökölvívó bejutott a legjobb nyolc közé a párizsi olimpián (Demokrata)
Hámori Luca simán, egyhangú pontozással győzte le ausztrál ellenfelét.
aug. 1
17:24
Ismét egy gól döntött a francia férfi vízilabdázók mérkőzésén (Demokrata)
Ausztrália 9-8-ra legyőzte Franciaországot a magyar válogatott csoportjában.
aug. 1
17:30
Miért a Red Bull jelenti be az Audi új csapatfőnökét? (m4sport.hu)
Jonathan Wehatley távozásának híre az első félév eseményei alapján kevésbé meglepő – az viszont annál inkább, hogy a Red Bull nem a távozását, hanem az Audihoz való csatlakozását jelentette be