Brazília: három edzője is volt a csapatnak, mindhármat kirúgták (She)
Nem mondhatni, hogy fényes sikerrel zárult volna a brazil Barueri labdarúgócsapatának érdekes kísérlete: a paulista klub ugyanis három edzős modellt próbált meg megvalósítani – most viszont mindhárom tréner megkapta felmondólevelét.
Vb 2010: nincs elég hírverés, kritizálják a szervezőket (She)
Meglehetősen éles kritikát fogalmazott meg a 2010-es dél-afrikai labdarúgó-vb szervezőivel szemben Jerome Valcke, a FIFA főtitkára.
márc. 3
20:51
Asztalitenisz: nem jutottak tovább a magyarok a Klubcsapatok Szuperligájában (She)
Nem sikerült a továbbjutás kedden a Celldömölknek a férfiaknál, a Kecskemétnek pedig a nők versenyében az asztalitenisz Klubcsapatok Szuperligája elődöntőiben. Előbbi hazai környezetben 5-5-ös döntetlent játszott az osztrák Niederösterreichhel, amely az első találkozót 6–3-ra nyerte és jutott így tovább. A Kecskemét a Mladost Zagreb ellen lépett asztalhoz, és akárcsak a magyarországi első…
márc. 3
21:09
Jégkorong: a Dunaújváros is bejutott az ob I elődöntőjébe (She)
A Dunaújvárosi Acélbikák is bejutottak a jégkorong országos bajnokság elődöntőjébe, miután a párharc győzteséről döntő mérkőzésen 6–2-re a Ferencvárost. A döntőbe jutásért az Alba Volán lesz a DAB.Docler ellenfele.
márc. 3
21:11
Duatlon: elindult a duatlon-Eb honlapja; százakat várnak külföldről (She)
Elérhető a 2010-es triatlon-világbajnokság főpróbájának számító májusi, budapesti duatlon-Eb hivatalos honlapja, a www.triathlonbudapest.com oldal.
márc. 3
21:13
Tenisz: Czink jó játékkal továbbjutott a monterreyi 2. fordulóba (She)
Czink Melinda szoros első játszmát követően a második szettben pillanatok alatt nyert az orosz Alla Kudrjavceva ellen a monterreyi női tenisztorna első fordulójában.
márc. 3
21:27
Formula-1: Glock volt a leggyorsabb Jerezben, 1:20 alatt a német (She)
A német Timo Glock futotta a legjobb időt a jerezi kollektív Formula–1-es teszt keddi napján. A Toyota pilótája 141 kört teljesített és egyedüliként a mezőnyből 1:20 alá szorította köridejét.
márc. 3
21:29
Tenisz: Szávay is magabiztos győzelemmel kezdett Monterreyben (She)
Czink Melinda után Szávay Ágnes is gyorsan továbbjutott a monterreyi női tenisztorna második fordulójába. Szávay 6:2, 6:2-re nyert a francia Pauline Parmentier ellen.
márc. 3
21:45
Csoda! Szávay simán nyert egy meccset! (Behaviour)
Czink Melinda után az ötödik helyen kiemelt Szávay Ágnes is bejutott a nyolcaddöntőbe a mexikói Monterreyben zajló, 220 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornán, miután két sima játszmában nyert a francia Pauline Parmentier ellen.
márc. 3
22:21
Női kézilabda: Ilyés Annamária marad a Blomberg csapatánál (She)
Szerződést hosszabbított Ilyés Annamária a német élvonalbeli Blomberg női kézilabdacsapatával.
márc. 3
22:39
Német Kupa: elődöntőben Lőwék a Schalke legyőzésével (She)
Meglepetésre bejutott a Német Kupa elődöntőjébe a Mainz 05 labdarúgócsapata, miután Bance 87. percben szerzett találatával 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Schalke 04-t. A Mainzban nem lépett pályára a sérüléssel küszködő Lőw Zsolt.
márc. 3
22:57
Olasz Kupa: a Lazio egygólos előnyt szerzett a visszavágóra (She)
A Lazio 2–1-re legyőzte a Juventust az Olasz Kupa elődöntőjének első mérkőzésén, miután a 0–1-s első félidő után a szünetet követően megfordította a mérkőzést.
márc. 3
22:59
Premier League: idegenben győztek a londoni nagycsapatok (She)
Idegenben győzött a Premier League hétközi, 28. fordulójában az Arsenal és a Chelsea is: az „ágyúsok” hosszú 0–0-s sorozatukat megtörve egy félidő alatt elintézték a West Bromwich Albiont, míg a Chelsea Didier Drogba góljával szerezte meg a három pontot a ziccereit elpocsékoló Portsmouth ellen.
márc. 3
23:15
Nem hibáztak az élcsapatok Angliában (Infostart)
Mind a három élcsapat nyert az angol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának keddi mérkőzésein.
márc. 3
23:15
Premier League: a második félidőben bedarálta Fülöpéket a Pool (She)
Megérdemelten győzött hazai pályán 2–0-ra a Liverpool a Sunderland ellen a keddi harmadik Premier League-mérkőzésen. A „vörösök” a második félidőben Ngog és Benajun találataival gyűjtötték be a három pontot a mérkőzést végigvédő Fülöp Márton csapata ellen.
márc. 3
23:15
Czink Melinda és Szávay Ágnes is nyolcaddöntős (Metropol)
márc. 3
23:17
Belga Kupa: nem tudtak előnyt szerezni Tóth Balázsék (She)
A Genk 2–2-s döntetlent játszott a Lierse-szel a Belga Kupa elődöntőjének első mérkőzésén, így nem tudott előnyt szerezni a visszavágóra.
márc. 3
23:19
Francia Kupa: nyolcban a Guingamp, a Grenoble és a Toulouse (She)
Három „Ligue 2 vs. Ligue 1” összecsapást bonyolítottak le kedd este a Francia Kupában, két ízben az élvonalbeli csapatok bizonyultak jobbnak. A kivétel a Le Mans volt, mely elvérzett a Guingamp otthonában. A Grenoble csak tizenegyesekkel nyert Dijonban, a Toulouse simán hozta a Boulougne elleni nyolcaddöntőt.
márc. 3
23:33
Francia Kupa: háromból egyszer örült a „kisebb” csapat (She)
márc. 3
23:35
Championship: Gyepesék győztek, Priskinék vesztettek a 36. körben (She)
Három magyar játékos jutott lehetőséghez az angol másodosztály, a Championship 36. fordulójának keddi játéknapján.
márc. 3
23:37
Osztrák Kupa: két Austria a négyben, Korsósék és Sáfárék elődöntősök (She)
Ritka eset az Osztrák Kupában: az Austria Wiennek mind az első, mind az amatőrcsapata bejutott a torna elődöntőjébe.
márc. 3
23:39
Anglia: Kovács János góllal segítette a Lincoln Cityt (She)
Góllal járult hozzá csapata, a Lincoln City magabiztos idegenbeli győzelméhez Kovács János. A volt MTK-védő a 87. percben talált be a Dagenham & Redbridge hálójába a League Two (negyedosztály) kedd esti mérkőzésén.
márc. 3
23:41
Skócia: már negyedik a Dundee United a táblázaton (She)
Két mérkőzést játszottak a skót Premier League-ben kedd este, a Dundee United 1–0-ra legyőzte a Falkirk-öt, és ezzel megelőzte a St. Mirren ellen ikszelő Aberdeent a táblázaton.