Hétfőn megkezdheti a könnyített edzéseket Zarko Sesum, az MKB Veszprém kézilabdacsapatának szerb légiósa, aki a február 8-i Marian Cozma-gyilkosságnál szenvedett súlyos sérüléseket.
márc. 5
21:27
Jégkorong: magabiztosan győzött az Alba Volán a Bikák ellen (She)
Az elődöntővel folytatódott a jégkorong országos bajnokság rájátszása: az Alba Volán könnyedén 5–1-re győzött a Dunaújvárosi Acélbikák ellen, és ezzel 1–0-ra vezet a három nyert mérkőzésig tartó párharcban.
márc. 5
22:03
Férfi röplabda MK: a Dunaferr és a Kecskemét is elődöntős (She)
A Dunaferr és a Kecskemét is idegenbeli győzelem után biztosította helyét a férfi Magyar Kupa elődöntőjében.
márc. 5
22:57
Formula-1: Heidfeld volt a leggyorsabb csütörtökön Jerezben (She)
A Formula–1-es jerezi teszten csütörtökön Nick Heidfeld volt a leggyorsabb, míg Kimi Räikkönen és Lewis Hamilton egyaránt kicsúszott egy alkalommal a pályáról, de mindketten sértetlenül úszták meg a balesetet.
márc. 5
22:59
Kosárlabda: Rátgéberék a címvédő legyőzésével a döntőben vannak (She)
Rátgéber László együttese, a Szpartak Moszkva bejutott a döntőbe az Orosz Kupában, miután 72–61-re legyőzte a sorozat címvédőjét, a CSZKA Moszkvát.
márc. 5
23:15
Hollandia: Fehérék bravúrosan továbbjutottak, Bodorék kiestek (She)
Nagy haditettet hajtott végre a Fehér Csabával a kezdőben felálló NAC Breda, hiszen 2–1-re legyőzte a holland kupa negyeddöntőjében a bajnoki listavezető AZ-t, ráadásul Alkmaarban. A magyar védő végigjátszotta a találkozót, egy sárgalappal járult hozzá a mérkőzés jegyzőkönyvéhez.