Kifizetődött a Ford merészsége húsz évvel ezelőtt, amikor a szokatlan formavilággal megáldott kompakt típusát piacra dobta.
szept. 16
8:24
Vettelt is meglepte Hamilton pole-köre Szingapúrban (F1világ)
Csak a 3. helyet szerezte meg a Forma-1-es Szingapúri Nagydíj időmérő edzésén a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel – a német versenyző hátránya 6 tizedmásodperc volt bajnoki riválisával, Lewis Hamiltonnal szemben. Bár Vettelék tempója jónak tűnt a szabadedzéseken, az időmérőn valamiért mégis küszködtek – a német versenyző azt mondja, nem úgy a
szept. 16
9:24
Hétszemélyes kabrió a Hyundaitól (Autónavigátor)
Épphogy megérkezett a márkakereskedésekbe az új Santa Fe, máris ledobta a tetejét, igaz csak a világ másik végén.
szept. 16
12:30
Toyotában az élet: ilyen az, ha a Proace az otthonod! (Autónavigátor)
Ha a norvég drift-fenomént, Fredric Aasbøt kérdeznénk a Proace funkcióiról, kapásból hármat is fel tudna sorolni. És ez nem véletlen.
szept. 16
15:36
DTM versenyhétvégén mutatkozott be a BMW X3 M és a BMW X4 M (Autónavigátor)
A legendás Nürburgringen mutatkozott be múlt hétvégén a nagyközönségnek a BMW két új nagyágyúja, a BMW X3 M és a BMW X4 M.
szept. 16
18:18
Hamilton tovább növelte előnyét a szingapúri győzelmével (Autónavigátor)
Lewis Hamilton idei hetedik, pályafutása 69. futamgyőzelmét aratta Szingapúr utcáin. Mivel legfőbb ellenfele, Sebastian Vettel csak a harmadik lett, a Mercedes pilótája 40 pontra növelte előnyét az összetettben.
szept. 16
21:36
A Ferrari megtiltotta Vettelnek a rizikós stratégiát (F1világ)
Egy jelentősebb véleménykülönbség adódott Sebastian Vettel és a Ferrari között a Szingapúri Nagydíj időmérő edzésén. Vettel az ultralágy abroncsokkal hajtott pályára a Q2-ben, majd szeretett volna még egy kört teljesíteni, azonban a csapat nem engedte neki, és arra kérték, hajtson a bokszba a hiperlágy gumikért. A német versenyző megpróbált volna m