Orbán Viktor legutóbb Bicskén járt, ahol az ottani fideszes országgyűlési képviselőjelöltnek kampányolt. Újabb kampányvideó is felkerült a látogatásról a Facebook-oldalára.
Nekünk több gyermekre van szükségünk, nem pedig migránsokra - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Bicskén, ahol az áprilisi parlamenti választást megelőző kampánykörútját folytatva pártja ottani képviselőjelöltje, Tessely Zoltán mellett korteskedett.
Amíg nemzeti kormánya van Magyarországnak, nem lesznek betelepítések sem laktanyákba, sem más középületekbe - jelentette ki a honvédelmi miniszter vasárnap reggel a Kossuth rádióban.
A Hotel Olimpiát 1972-ben adták át, a Müncheni olimpiára készülő magyar csapat már itt pihenhetett a nagy verseny előtt. Úszómedence, és szauna is volt az épületben, ami akkortájt igazi kuriózumnak számított. A Heti Napló stábja bejárta a bontásra ítélt épületet. Többek között bementek egy olyan szobába, amely viszonylag épen maradt.
Míg a tulajdonos a kaput nyitotta egy férfi bepattant az autójába és elhajtott vele. Az alkalmi tolvaj nem jutott messzi, fél órán belül elfogták a zsaruk.
Nemzetközi fórumokra vinné az erdélyi magyarok autonómiatörekvéseit a Jobbik miniszterelnök-jelöltje – erről beszélt a székelyudvarhelyi lakossági fórumán Vona Gábor.
Hamisított aláírásokat talált az LMP kisvárdai ajánlóívein a helyi választási bizottság (hvb), amely emiatt rendőrségi feljelentést tesz - közölte a bizottság elnöke vasárnap az MTI-vel.
Tízezrek vonultak utcára Ján Kuciak meggyilkolása miatt Pozsonyban. Főnöke szerint az ügy miatt előrehozott választások lesznek, de ez nem biztos, hogy jót tesz majd a nyomozásnak.
Több, áprilisban induló pártnak nyoma sincs a bejelentett székhelyén, derítette ki a Célpont. A választások előtt üzletelni is lehetne az aláírásokkal.
Nem is emlékszünk rá, mikor volt utoljára Magyarországon ennyi hó február végén, ráadásul tartósan. Olyan hegyoldalakon is lehetett az elmúlt napokban csúszni, ahol már legalább egy évtizede nem, folyamatosan kapjuk a videókat extrém havas lecsúszásokról Badacsonytól Bükkszentkeresztig.
Kihúzták a Hatoslottó 9. heti nyerőszámait. Mivel ezen a játékhéten sem volt telitalálat, így a 10. héten 785 millióért izgulhatnak a játékosok. A Hatoslottó nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:11; 22; 27; 34;...
A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat vezetője egyetért azzal, hogy a jövőben a tanulási nehézséggel küzdő gyerekek ne kapjanak felmentést az osztályozás és értékelés alól.
Miért csak alig 48 órát bírták "sorosozás" nélkül a fideszesek a hódmezővásárhelyi vereség után? Miért marad Soros György a célkeresztben, ha már meglett az "új Soros", az ENSZ? – erről kérdeztük fideszes és kormányzati forrásainkat egy héttel a vásárhelyi pofon után.
A hét első felében még mínuszokra, néhol hóra, ónos esőre kell készülni. Ezzel együtt melegszik az idő: a hétvégén már plusz 15 fok körüli meleg is lehet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből. Hétfőn...
Elmegyógyintézetben tölti előzetes letartóztatását F. Zs. L. (31), aki a gyanú szerint múlt péntek hajnalban agyonverte Sz. Margitot (†59), a szigetszentmiklósi wellnessközpont takarítónőjét.
Törvénysértő módon vették őrizetbe Czeglédy Csabát - állítja egy volt bíró. A korábbi szocialista politikus védője emiatt feljelentést is tett az ügyben. Közben Budapesten és Szegeden is demonstráltak Czeglédy Csaba mellett. A tiltakozók szerint ugyanis koncepciós eljárás zajlik. További részletek a videóban.
Országszerte szirénapróbát tart a Katasztrófavédelem március 5-én, hétfőn. Morgatópróbának hívják, aki akarja, cikkünkben meghallgathatja a szirénajelzéseket!
Az előttünk álló egy hónapban az ország minden szegletében az április 8-i voksolások lesznek középpontban, ám több tucat körzetre a szokásosnál is nagyobb figyelem fog irányulni.