Egyszerre két nagy produkción is dolgozik Koltai Lajos (67), és mivel tudja, hogy az egyik úgyis csúszni fog, belevágott mindkettőbe. Az egyik egy második világháborús film, amelynek forgatókönyve George Clooneynak is tetszett, a másik pedig egy angol film, amelynek főszerepére már az Oscar-díjas Shirley MacLaine és az Oscarra jelölt Harvey Keitel is igent mondott. Mindezek mellett jut ideje…
Cannes - Két napja hemzseg a világsztároktól, Oscar-díjaktól roskadozó színészseniktől és közéleti személyiségektől a Cote d'Azur ékszerdoboza, Cannes.
Szombathely - Két fordulóval a labdarúgó-bajnokság zárása előtt tovább élnek a Siófok reményei: a Balaton-parti együttes még mindig kiharcolhatja a bennmaradást.
A heves zivatarok és felhőszakadások miatt az ország tíz megyéjének több térségére narancssárga, vagyis másodfokú riasztást adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat péntek este.
Budapest - Leendő olimpiai bajnokokat nevel Faragó Tamás (60). Az 1976-os montreali ötkarikás játékok aranyérmes vízilabdázója hármasikreinek él, s nem tagadja, igenis azt akarta, hogy a gyerkőcök folytassák a családi hagyományokat.
Győr - Ritka az olyan sikeres női kézilabdaklub, mint a Győri Audi ETO. A kisalföldiek a norvég Larvik ellen kettős döntőbeli diadallal nyerték meg a Bajnokok Ligáját, s az utóbbi hét kiírásban mindig ott voltak a legjobb négy között. Ez a bravúr csak megfelelő anyagi háttérrel sikerülhetett.
Budapest - A szakításukról időről időre felröppenő pletykákat mindig hevesen cáfolják, az azonban biztos, hogy nem sok időt tud együtt tölteni Kállay-Saunders András (28) és Tolvai Reni (22).
Budapest - Rátalált a boldogság Caramelre (30). Az énekes közösségi oldalán osztotta meg a rajongóival azt a bájos fényképet, amelyen kedvese kezét fogja. Minden bizonnyal egy közös vacsora utána készült a boldogságot tükröző felvétel.
Malmö - Eurovíziós fogadási lázban ég egész Európa! Ma este kiderül, hogy melyik ország lesz idén az Eurovíziós Dalfesztivál győztese, addig azonban megállás nélkül lehet fogadni a nemzetközi internetes portálokon, köztük természetesen a mi versenyzőnkre, ByeAlexre (28) is.
London - Élőben magasabbnak és szikárabbnak hat, mint a filmekben, és meglepően közvetlen. Energiát sugároz. A nálunk jövő csütörtöktől látható Halálos iramban 6 című szupermozi és a Universal filmstúdió jóvoltából a londoni sajtónapon találkozhattunk Vin Diesellel (45).
Magyarország – A Blikk olvasóinak ez a nyár más lehet, mint az eddigiek: a többi közt vadvízi kalandok, világutazáshoz repülőjegyek, sőt egy csodás, csillogóan új autó várja azokat, akik velünk játszanak a Blikk Bumm május 21-én kezdődő nyereményjátékán.
Gengenbach – Különös divat terjed a német szülők körében: egyre többen választanak magyar nevet a gyerekeiknek. Ezek közül is a legkedveltebb név a Béla.
Cannes – Akciófilmekbe illő jelenetbe csöppent a kétszeres Oscar-díjas osztrák színész, Christoph Waltz (56) és francia zsűritársa, Daniel Auteuil (63) péntek este a filmfesztiválnak otthont adó Cannes-ban.
Malmö – Átírta a többség által várt forgatókönyvet, hiszen tizedik helyen végzett az 58. Eurovíziós Dalfesztivál döntőjében ByeAlex (28), a siker azonban az égvilágon semmit nem változtatott rajta. Sőt!
Budapest – Bálint Antónia (43) miatt tiltotta Szandit (36) az édesapja Bogdán Csabától (52), végül éppen az egykori szépségkirálynőnek köszönhetik, hogy 20 évvel ezelőtt összejöttek.
Sandrának, a Fővárosi Állat- és Növénykert hatéves zsiráfhölgyének először született utódja, az intézmény történetében azonban ez a huszonnyolcadik zsiráfellés. A kicsi május 18-án tehát épp az anyaállat névnapján született.
Csapó Gábor (62) olimpiai, világ- és Európa-bajnok vízilabdásunk 272 alkalommal szerepelt a magyar válogatottban. Mindenki csak Dudiként emlegeti a sportolót, aki jogász és filmsztár is lett.
Koppenhága — Vasárnap este óta a ceglédi Kovács László (26) hivatalosan Európa legfittebb embere. A Lacee becenevű sportoló nyerte a világ legkeményebb, legösszetettebb sportágának tartott CrossFit kontinentális viadalát, s indulhat a nyári CrossFit Games elnevezésű világbajnokságon.
A Zengő Motorsport pilótája harmadik helyen végzett Hondájával a túraautó-világbajnokság Osztrák Nagydíjának második futamán. Egymás után három versenyhétvégén léphetett a pódiumra, ilyen sikersorozat még nem volt a pályafutásában.
Magyarország — Siessen, mert elkapkodják! Addig vegye a Blikket, amíg még van belőle, ma ugyanis elindult az idei nyár legnagyobb durranása, a 14 millió forint összértékű nyereményt kínáló Blikk Bumm! Ilyen könnyen, ennyit nyerni csak ezzel a játékkal lehet.