Szolnok - Kötél és ragasztó is volt annál a férfinál, aki hétfőn két lövéssel végzett a vállalkozásai miatt csak „gumikirálynak" nevezett, autófelszereléssel foglalkozó D. Tiborral (†52) Szolnokon. Úgy tudjuk, a tragédiával végződő akció rablásnak indult, amely azonban balul sült el.
Kancsendzönga - Kudarcba fulladt az Erőss Zsolt (†45), Kiss Péter (†27) és három másik odaveszett hegymászó – egy koreai és két serpa – holttestének felkutatására indított helikopteres mentőakció – számolt be róla tegnap a Republica című nepáli újság.
Budapest - A macskát arrébb tessékelte, a kutyával kisebb összetűzésbe keveredett – Sörti, ahogyan a Minerva utcai társasház lakói „szólítják" a Gellért-hegyi vaddisznót, mindennap újabb és újabb oldalát mutatja közönségének.
Magyarország - „Jó embert keresünk – Keressük Magyarország példaképeit" – ezzel a szlogennel indult el tegnap a Médiaunió Alapítvány legújabb társadalmi célú kampánya.
Telt házak előtt játszik A betörő az albérlőm című fekete komédiában a Madách Színházban, első számú munkahelyén, a Vígszínházban pedig új darabot próbál Halász Judit (70). A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő a hazai lemezeladási statisztikában is visszavette az elsőséget.
Katmandu - Visszavonult a világrekorder serpa, aki bár sosem szeretett hegyet mászni, ehhez képest élete során 21-szer mászta meg a világ legmagasabb csúcsát, a 8848 méteres Mount Everestet, másik nevén a Csomolungmát.
Budapest - Majka (33) menti meg az Éjjel-nappal Budapest sztárjait. Az ózdi hős nem először játszik sorozatban, ezúttal azonban önmagát alakítja, aki bandájával éppen hazafelé tart egy vidéki koncertről, amikor az út szélén Hannába és barátaiba botlik.
Budapest - Másodfokon is pert nyert kedden volt munkaadója, a TV2 ellen Vágó István (64). A kvízmestert azért állították bíróság elé, mert amikor 2010 novemberében a csatorna megvált tőle, Vágó utalást tett arra: politikai okok is lehetnek kirúgása hátterében.
Szeged - Vajon hogy képzelhető el az a szituáció, hogy valaki egy 150 centiméter magasságban lévő, 20x20 centiméter szélességű ablakon keresztül nemi aktust létesít, ráadásul teszi mindezt egy teljesen bekamerázott börtön területén?
Budapest - Egy hónap alatt ötször is kerékbilinccsel ékesítették fel a százmilliós luxusautóját a Centrum Parkoló Kft. egykori ügyvezetőjének, Fürst Györgynek azonban már nem kell aggodalmaskodnia a Rolls-Royce Phantomja miatt. Információink szerint a páratlan járgány már a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) garázsának biztonságát élvezi.
Hatalmas felháborodást váltottak ki a britek körében azok a fotók, amelyeken miniszterelnökük a spanyol kora nyárban lazít, s kéjesen naptejezi felesége, Samantha (42) dekoltázsát.
A thaiföldi rendőrség DNS-vizsgálattal azonosította az áprilisban egy Szamuj szigeti villában talált holttestet, amely Cs. László magyar üzletemberé – írta kedden a Phuket News hírportál.
Szigetszentmiklós - Előre kitervelte a családirtást Sz. Attila (†42), aki vasárnap délelőtt mészárolta le kedvesét, T. Tímeát (†34) és a nő édesanyját, Magdolnát (†56). Igaz, a férfi nem válthatta valóra teljesen tervét: úgy képzelte, hogy a nő 9 éves kisfiát is megöli, csakhogy a gyereket édesapja a hét végére magával vitte.
Budapest - A hazai focifogadási botrány negyvenöt vádlottja közül nyolcan kerültek be abba a kiemelt csoportba, amelynek tagjait a múlt csütörtökön bűnszervezetben elkövetett bűncselekményekkel vádolta meg a Központi Nyomozó Főügyészség.
Klapka György (85) életrajzi regényéből kiderül, hogyan keresett vagyonokat azzal, hogy az egykori berlini fal keleti oldalán élőket Nyugatra csempészte.
Budapest - Détár Enikőnek (49) és Rékasi Károlynak (50) válásuk során a gyermekelhelyezés mellett azt is végig kell gondolnia, hogy közös üzleti érdekeltségeikkel mitévők legyenek.
Budapest - Visszatért két évvel ezelőtti szerelméhez Caramel (30)! Mint a Blikk megírta, az énekes nemrég közösségi oldalára tett fel egy olyan fotót, amelyen egy akkor számunkra még ismeretlen lány kezét fogta, de mostanra kiderült, hogy ez a lány nem más, mint Szilvia (20), akiről Caramel a múlt héten csak szűkszavúan nyilatkozott.
250 milliárd forinttal többet lehet felhasználni egy szerdai döntést követően az MNB növekedési keretprogramjához. Ez annyit jelent, hogy a kereskedelmi bankok és a devizahitelüket kiváltani szándékozó kis- és középvállalkozások ennyivel többet kaphatnak. Az MNB programja állítólag jelentősen felpörgeti majd a gazdaságot.
Egészséges, és stabil állapotban van az a csecsemő, akit egy lakóépület nyilvános vécéjéből levezető, 10 cm átmérőjű lefolyócsőben találtak meg kedden, Kínában. Minden jel szerint az anyja is megvan.
Saját anyatejét használta a tea ízesítésére a kétgyerekes énekes és modell Myleene Klass (35). A babáknak való nedűt azonban nem csak maga itta, hanem barátainak is azt adta.
Bár a szex élvezetes dolog, veszélyes is tud lenni. Biztosan mindenki fel tud sorolni legalább egy olyan alkalmat, amikor sérüléseket szerzett a pásztoróra alatt, az amerikaiaknak mindenesetre egy felmérés szerint a harmada közéjük tartozik. Egy biztosítótársaság most infografikán mutatta be a leggyakoribb szexuális baleseteket és még egy-két érdekes példát is felhozott.
Budapest - Mozihőst faragtak Szilágyi Áronból (23). Az olimpiai bajnok kardozó, a tavalyi londoni ötkarikás játékok aranyérmese ráadásul főszerepet vállalt, egy kampányfilmben népszerűsíti az idei vívó-világbajnokságot, amelyet augusztus 5. és 12. között Budapesten, a SYMA csarnokban rendeznek meg.
Civitavecchia - Több mint 300 utast és a személyzetet hagyta cserben a Costa Concordia kapitánya, még ennyien voltak a fedélzeten, amikor ő és tisztjei már a szárazföldön voltak – derült ki egy most nyilvánosságra hozott bírósági jelentésből.
Budapest - Eltűntek a hegek Mujahid Zoli (33) arcáról. Mint ahogy arról a Blikk korábban beszámolt, az egykori megasztáros lézeres arckezelésnek vetette alá magát, amire már évek óta vágyott, hiszen saját bevallása szerint a karrierjében is hátráltatták az évek óta az arcán éktelenkedő hegek.
Budapest - Farkas Zsolti (13) a TV2 tehetséggondozó műsorában, Az ének iskolájában lenyűgözte a szakmát és a közönséget is, ami alighanem hatalmas elégtétel számára a sorstól. Attól a sorstól, amely az utóbbi időszakban nem kímélte őt és családját. Farkasék gyönyörű, tágas otthonukból a nyomasztó anyagi terhek miatt egy másfél szobás albérletbe kényszerültek.
Az Európai Bizottság tegnap azt javasolta a tagországok pénzügyminisztereinek, hogy szüntessék meg az emiatt kilenc éve folyó eljárást hazánkkal szemben. A bizottság szerint sikerült visszaszorítani az államháztartási hiányt, és úgy számol, hogy az a bruttó hazai termék 2,7 százaléka lesz, jövőre a 2,9 százaléka. Emellett az államadósság is csökkenőben van.