Székesfehérvár — A labdarúgócsapat veretlenül vezeti az NB I-et – vasárnap az MTK-t győzte le 2-0-ra –, s a félidei szünetekben csinos táncoslányok dobják fel a hangulatot.
Kecskemét - Vágja már a centit Zuschlag János (36)! Az egykori szocialista politikusnak már csak tizenötöt kell aludnia, hogy kinyíljon előtte a börtönajtó: hat, rabságban eltöltött év után ismét szabad ember lehet.
BUDAPEST - Máshogy látja VV Éva (30) azt az esetet, amit a Blikk hétfői számában mutatott be. Mint ismeretes, a korábbi valóságshow-hős hajszobrásza, Szánkai Betty szerint eltulajdonította a ruháit, majd többször is fizetés nélkül távozott az üzletéből.
Budapest — Sminkesbőrönd, hatalmas ruhatár egyre nőiesebb darabokkal, divatos haj, szerelmes levelek és pillanatok – Patai Annácska (14) belépett a tini lányok táborába!
Nem bír elszakadni gyermekei anyjától a sorozatszínész. Habár májusban közleményben tudatták, hogy véget ért a házasságuk, Rékasi már a bérelt lakását is felmondta, és visszaköltözött a családi házukba – értesült a Bors megbízható forrásból. Détár Enikő egy hete lapunknak vallotta be: hiányzik a férje.
A terrorelhárítók nem kapnak a kormányfő lányának lagziján feltálalt lakomából, ők a bejáratnál posztolnak majd. Nem Ráhelt, hanem édesapját, Orbán Viktort, az államfő Áder Jánost és a házelnök Kövér Lászlót védik majd.
Hiába próbálta bevetni a nyilvánosságot Szebeni István érdekében a TV2 Mokkájában Vujity Tvrtko. A kirúgott híradóst az ő kérésére sem veszik vissza. És sajnos korábbi csatornája, a TV2 sem számol vele.
Titokban mégis a Merényi Gusztáv Kórházban maradt VV Éva. Hogyne: ingyen kap enni, inni, és rezsiköltsége sincs. A kórház lapzártánkig nem közölte, milyen jogcímen élvezi ezt a kiváltságot a valóságshow-hős.
Két hete szállították elmegyógyintézetbe S. Ábelt. A Móricz Zsigmond körtéren lövöldöző fiatalember édesapja tegnap interjút adott a Borsnak. A férfi többek között arról is őszintén beszélt: szülői kudarcként éli meg a fiával történteket. Az apa azonban felvetette a hatóságok és az állam felelősségét is.
Kovács Pétert a kézilabda-szövetség felmentette, miután a férfi ifjúsági vb-n tizedik lett a válogatottal, sőt megfosztaná akadémiai munkájától is. Mocsai Lajos azonban igényt tarthat rá.
Támadják Eszenyi Enikőt. Fórumozók szerint azért nem tűzi műsorra Alföldi Róbert egyik politikai színezetű darabját, a Mephistót, mert taktikázik, így akar a Vígszínház igazgatói székében maradni. Igaz ez?
Csakugyan egy 680 millió forintos Stradivarin hegedül Edvin Marton? A hangszerről a Bors által megkérdezettek közül senki sem hallott. A koncertplakátján is olcsóbb hegedűt ölelget a zenész.
Minél több like-ot kap egy műsorvezető lány, annál kevesebb ruhában vezeti az adást a legújabb magyar internetes rádióban. Az adásokban minden a szex körül forog.
Bejárta a világot Smiley, a megkínzott harci eb története. A hároméves szukát egy verpeléti telepről szabadították ki, ahol állatviadalokat szerveztek. Gyógyulásáról egy amerikai honlap is írt.
Rejtélyes jelenségek tartják lázban a tiszaburaiakat. Az egyik házban állítólag önálló életre keltek a tárgyak. A bútorok egy napig maguktól mozogtak, halálra rémisztve a lakókat. A falubeliek azt suttogják: szellemek járnak arrafelé.
A két rutinos védő – Juhász Roland és Mészáros Norbert – helyett kevésbé harcedzett játékosokat kell bevetnie a bukaresti labdarúgó vb-selejtezőn a kapitánynak.
Nemrég szakított Bencsik Tamara, s máris társkereső műsorban láthatjuk. A Szerelem a láthatáron című, a Viasat3-on jelentkező új műsorban tűnik fel az énekes, aki, akár csak a többi szereplő, megpróbál új párra lelni.
Történelmi rekordra emelkedett július végére a magyar államadósság mértéke. A Fidesz kormányra kerülése óta 2500 milliárd forinttal nőtt az államadósság – úgy, hogy a kabinet elvileg csökkentette azt. A kínos adat miatt kerülhetett le az adósságmérő a kormány honlapjáról.
Ikreket hord a szíve alatt az a rákbetegségből kigyógyult nő, akit az orvosok meddőnek tituláltak. A hölgy 7 évvel ezelőtt kivetetett egy egészséges darabot a petefészkéből, amit most visszaoperáltak – két baba fogant meg ezután, ami a világon elsőként vele esett meg.
Sokakat az is kínosan érint, ha egy szerelő meglátja fogkeféjüket a fürdőszobájukban, Takács Nóra viszont rendszeresen beengedi a kamerát az otthonába, hogy ott ossza meg szépségtitkait a Hogyan legyek jó nő? című műsor nézőivel.
A furmint körül forog minden péntektől a Tokaj-hegyaljai történelmi borvidékhez tartozó Mádon, ahol szeptember 6-án és 7-én rendezik meg a talán legismertebb hegyaljai szőlőfajta ünnepét.
A 34 éves Laura évekig küzdött azért, hogy teherbe essen, ám nem sikerült. A mesterséges megtermékenyítés sem segített, ugyanis hiába volt sikeres a beültetés, elvetélt. Végül orvosa tanácsára magas proteintartalmú diétába kezdett, és most három gyönyörű ikergyermek édesanyja. Állítja, a hamburgenek köszönheti őket.
Gyomorforgató szemdüllesztést produkál egy brit férfi – olyan, mintha belülről nyomná ki valaki a szemgolyóját. Különös mutatványát videóra is felvette, és hatalmas sikere van szerte a világon.
Hihetetlen, de kutatások igazolják: felnőttkorunk szinte minden évtizedében akad olyan terület, amiben a legjobbak lehetünk. Feltéve, hogy vágyainkkal nem a XXI. század aktuális trendjeinek akarunk megfelelni, hanem az adott életszakaszunkban rejlő lehetőségeket aknázzuk ki.
Ha az életben nincs már több móka – énekelte anno Lovasi András még valamikor a 90-es években. Hát, ezt eddig is tudtuk, hogy nem fenékig tejfel, de hogy ilyen kegyetlen is tud lenni, arra nem számítottunk.
Hihetetlen vállalkozásba kezd egy lengyel nő: Ania Lisewska (21) százezer férfival akar lefeküdni, ehhez pedig be akarja járni a világ össze fővárosát.
Győr – Véget ért Rudolf Gergely (28) diósgyőri kalandja. A huszonnégyszeres válogatott labdarúgó az átigazolási szezon lejárta előtt néhány órával közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK-val, majd nem sokkal később aláírt a Győri ETO-hoz.
Az ötvenéves Kitten Kay Sera több mint 350 millió forintot költött arra, hogy életét rózsaszínűvé változtassa. A színésznő már harminc éve hódol bizarr szenvedélyének.