Vlagyimir Putyin szövetségesének, a muszlim Ramzan Kadirovnak mindig erősek a posztjai, persze most is. A csecsen elnök edzés közben, egy Putyin-pólóban értékelte a lelőtt orosz vadászgép miatt kialakult helyzetet, és türelemre intett.
Évek óta ismeri egymást a zsűritag és a Got Talent legutóbbi aranygombos továbbjutója. Tucatnyi közös koncerten vannak túl, közös lemezük is megjelent tavaly. Horgas Eszter az élő show-ba juttatta őket.
Két év elteltével sem élhet nyugalomban G. Klaudia két kislányával, akit apjuk késelt meg. V. János ugyanis minden alkalommal fenyegetőzik a bíróságon, ha kiszabadul, akkor befejezi, amit elkezdett. A nagymama, Ágnes retteg: félti unokái életét.
Habár a szövetség elnöksége támogatja, hogy a két fiatal kismama, Görbicz Anita és Zácsik Szandra kivigye a vb-re gyermekét, előbbi Boldizsár nélkül utazik a tornára.
Négy közismert ember fotóját mutattuk meg az utcán sétálóknak. Volt, aki Vajna Timit Demcsák Zsuzsának nézte, a fociválogatott szövetségi kapitányát, Bernd Storckot pedig Robert De Niróként azonosították.
Zámbó Krisztián édesapja, Jimmy feldolgozott dalát adta elő néhány napja a FEM3 Café stúdiójában, rosszakarói pedig félreérthető megjegyzéseket tettek rá és Peter Srámekre, aki szintén a Király dalait énekli.
Két-két pontot és fogat hullajtott el Ajkán az NB II-es a Balmazújváros (1-1). A vendégek focicsapatában Bakos Bence védőnek szó szerint kiverték a fogát. Ez önmagában elég fájdalmas volt, de rátett egy lapáttal, hogy az akció folytatásaként gólt is szereztek a hazaiak.
A vietnámi férfi, akinek a nevét mindenki csak Fuck that bitch-nek ejtette, bevallotta, hogy igazából nem is így hívják. A valóság megint sokkal unalmasabb, mint a hoaxok.
Több kiló robbanóanyagot, csőbombát és egy indítószerkezetet is lefoglalt a hérvégén Budapesten a TEK. Fotókon mutatta be Hajdú János mit találtak pontosan.
Első nap leszteltük az olasz éttermet, aminek a kedvéért megcsonkították a Burger Kinget az Oktogonon. Ez a kormánypárt hivatalos új kedvenc helye, pedig amcsi kézben van, és digó ételt ad.
A magyar kriminalisztika történetének legfurcsább pere kezdődött meg ma Győrben. J. János partnere orális aktus közben életét vesztette, ezért a férfi ellen gondatlanságól elkövetett emberölés a vád. A per hamar zárt tárgyalás vált, mert egy tanú sérelmezte, hogy az újságírók megszólították.
Hét év börtönt kapott első fokon az a vácszentlászlói férfi, aki fagyállót tett a borába. Abból később ivott egy betörő, aki végül mérgezésben meghalt. Vajtai Pál most bevallotta: miután fagyállót töltött a meggyborba, ő is ivott belőle, sőt le is nyelte.