2018. április 29. vasárnap

ápr. 29
20:06
Kifulladóban van a lakáspiac lendülete (ProfitLine)
A korábbi évekhez képest konszolidálódott tavaly a magyarországi lakáspiac: az 2017-ben adásvételek száma csak 2,2 százalékkal nőhetett, szemben az egy évvel korábbi 9 százalékkal. A vidéki lakáspiacon egyértelmű az élénkülés, ugyanis a megyeszékhelyeken 13 százalékra gyorsult a drágulás üteme. Bár Budapesten lassabban emelkedtek az árak, így is 1
ápr. 29
21:06
Jóváhagyta az Európai Bizottság a számlázó programok online bekötését (ProfitLine)
Az EU is zöld utat adott a számlázó szoftverek online bekötését előíró rendelettervezetnek. Idén július 1-től tehát minden adózó, aki legalább százezer forintos áfa-tartalmú számlát állít ki belföldi adóalanynak, köteles online adatot szolgáltatni a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) részére.
ápr. 29
21:36
A kőolajipar sztárja az amerikai Permian-mező (NRGreport)
A Permian-medence régóta az Egyesült Államok fontos olajtermelő területe, azonban a legfrissebb adatok alapján ismét az olajkereskedelem középpontjába került.
ápr. 29
22:06
Komoly eséllyel indulnak a magyar cégek a nemzetközi közbeszerzési eljárásokon (ProfitLine)
Tavaly közel 989 millió euró értékű beszállítói és kivitelezői pályázatot és további 111 millió euró értékű szolgáltatásokra vonatkozó szerződést írt ki az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank (EBRD), amelyből 11 hazai cég közel 138 000 euró értékű tendert nyert el. Az EXIM 2018. április 26-án Dr. Dancsó József, az EXIM operációs vezérigazgató-h
ápr. 29
23:06
Így nyerhettél a hatos lottón (ProfitLine)
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 17. héten megtartott hatos lottó számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Keresés