Párt kapnak a szegedi fülesmakik (Behaviour)
máj. 14
13:33
Conte marad Londonban, és további erősítéseken gondolkodik (m4sport.hu)
Antonio Conte, az angol bajnok Chelsea menedzsere kijelentette, Londonban képzeli el a jövőjét.
máj. 14
13:39
Borzalomra derült fény: megfertőzte exét a HIV-pozitív sztársportoló (Ripost)
A sportoló szeretője egy idő után gyanút fogott, de már késő volt.
máj. 14
13:45
Michelisz autója megsérült, öt kör hátránnyal ért célba (m4sport.hu)
A Björkkel való csattanás sokba került a magyar pilótának.
máj. 14
13:47
Az MU-nál fejlesztette lábmunkáját a nehézsúlyú világbajnok (m4sport.hu)
A közel kétméteres óriás saját mezt is kapott Mourinhótól.
máj. 14
13:51
Kendó: újabb magyar érem a budapesti Eb-n (She)
Bronzérmet szerzett a budapesti Tüskecsarnokban zajló kendó Európa-bajnokságon a magyar férficsapat.
máj. 14
13:51
Botrány: Felkerült a netre a debreceni úszóbajnokságon szexelő úszók videója! (Blikk)
Mint megírtuk, három hete, a debreceni országos bajnokságon a versenyzőtársak videóra vették két fiatalkorú szexuális aktusát.
máj. 14
13:51
Michelisz öt kör hátránnyal ért célba az első futamon (Azenpenzem)
Michelisz Norbert autója sérülése miatt ötkörös hátrányban a 15., utolsó előtti pozícióban zárta a túraautó-világbajnokság (WTCC) mogyoródi versenyhétvégéjének vasárnapi első futamát.
máj. 14
14:03
Ilyen nincs: magyar átok ül Micheliszen (Ripost)
Tavaly a motorja füstölt el a Hungaroringen, most azért lassult le, mert valaki nekiment.
máj. 14
14:09
PL: kilenc szezon után távozik a Manchester City védője (She)
Kilenc szezon után távozik az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester Citytől Pablo Zabaleta.
máj. 14
14:12
Michelisz elrontotta az első hungaroringi futamot (Infostart)
Michelisz Norbert autója megsérült, öt kör hátránnyal ért célba az első hungaroringi futamon.
máj. 14
14:36
La Liga: Pikáns meccs előtt a Real Madrid és a Barcelona is (Agroinform)
Noha az oddsok alapján semmi esély sincs a Real Madrid és a Barcelona botlására, azért legyünk óvatosak.
máj. 14
14:45
WTCC: Michelisz negyedik a hungaroringi főversenyen (She)
A peches első futam után sikerült a javítás a hazai közönség előtt versenyző Michelisz Norbertnek a túraautó-világbajnokság (WTCC) főversenyén a Hungaroringen. Az első helyet a marokkói Mehdi Bennani szerezte meg a Citroënnel.
máj. 14
15:03
PL: a másodosztályba száműzték a Hullt Bentekéék (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 37. fordulójában a Crystal Palace 4–0-ra kiütötte a hajrára széteső Hull Cityt, amely ezzel ki is esett.
máj. 14
15:03
Döbbenetes meglepetést tartogat Beckham a nejének (Blikk)
David Beckham valami igazi nagyszabású meglepetéssel készül nejének 20. évfordulójukra.
máj. 14
15:05
Doll újra beszólt saját focistáinak (Blikk)
Ismét kiakadt játékosai­ra Thomas Doll (51), a labdarúgó-NB I-ben szereplő Ferencváros vezetőedzője.
máj. 14
15:07
Ki nevet a végén? - Továbbra is fej-fej mellett az NB I-es aranyért vívott csatában a Vidi és a Honvéd (Blikk)
Három év elteltével ismét a labdadrúgó-NB I drámai végjátéka miatt rághatjuk a körmünket.
máj. 14
15:15
A török BL-győztes nyerte a klubvébét (m4sport.hu)
Nagyon simán, 3-0-ra győzte le brazil ellenfelét a fináléban.
máj. 14
15:27
Michelisz lecsúszott a dobogóról a főfutamon (m4sport.hu)
A magyar versenyző negyedik helyen ért célba a főfutamon.
máj. 14
15:30
Michelisz negyedik a hungaroringi fő futamon (Infostart)
Michelisz Norbert negyedikként ért célba a túraautó-világbajnokság (WTCC) mogyoródi versenyhétvégéjének vasárnapi második, fő futamán.
máj. 14
15:39
Így reagált az úszószövetség a szexbotrányra (Ripost)
Még a debreceni országos bajnokságon készítettek felvételt két fiatal úszóról, amit egymás között küldözgettek a többiek.
máj. 14
15:48
Olasz foci: A Roma egy héttel eltolhatja a Juventus ünneplését (Agroinform)
Ehhez viszont muszáj nyernie, különben kénytelen végignézni, ahogy a nagy rivális a pályáján lesz bajnok.
máj. 14
15:51
Lewis Hamilton győzött a Spanyol Nagydíjon! (m4sport.hu)
Bár a rajtnál elvesztette az első helyet, végül Lewis Hamilton megnyerte a futamot.
máj. 14
15:51
Megvan, kivel döntőzik Nadal (HírTV)
Dominic Thiem lesz Rafael Nadal ellenfele a madridi salakpályás tenisztorna döntőjében.
máj. 14
15:57
Szalai már 40 német gólnál tart (Blikk)
A német élvonal (Bundesliga) legeredményesebb magyar focistája lett Szalai Ádám (29).
máj. 14
15:57
Rendhagyó módon ünnepelte bajnoki címét a Benfica (m4sport.hu)
A csapat zsinórban negyedszer lett Portugália legjobbja.
máj. 14
15:59
Nikolics győzelmet érő duplája (Blikk)
Kirobbanó formában futballozik Nikolics Nemanja (29), a magyar válogatott csatára.
máj. 14
15:59
Guardiola hátul nagytakarítást végez (m4sport.hu)
Nem aprózza el a spanyol tréner.
máj. 14
16:01
Egy koccanás, két áldozat – Räikkönen és Verstappen sem tehetett róla (m4sport.hu)
Már az első kanyarban véget ért a tavalyi Spanyol Nagydíj két főszereplőjének versenye Barcelonában.
máj. 14
16:03
Lewis Hamilton nagy csatában verte Vettelt a spanyol nagydíjon (Azenpenzem)
A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat, amely a szezon eddigi legizgalmasabb csatáját hozta.
máj. 14
16:03
Rooney "megtámogatott" egy kaszinót a hétvégén (m4sport.hu)
A játékos jövője bizonytalan klubcsapatánál.
máj. 14
16:18
A szezon eddigi legizgalmasabb csatája a Spanyol Nagydíjon (Infostart)
A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Formula-1-es Spanyol Nagydíjat, amely a szezon eddigi legizgalmasabb csatáját hozta.
máj. 14
16:21
Spanyol Nagydíj: A dobogósok nyilatkozatai (m4sport.hu)
Így értékeltek a főszereplők.
máj. 14
16:24
Forma-1: Jól taktikázott a Mercedes, Hamilton nyert Barcelonában (Agroinform)
A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat.
máj. 14
16:33
Hollandia: Kuyt-gála, 15. alkalommal bajnok a Feyenoord (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 2016–2017-es idényének záró fordulójában a Feyenoord a triplázó Dirk Kuyt vezérletével 3–1-re legyőzte a Heraclest, így biztosította a bajnoki címét.
máj. 14
16:35
Tereptriatlon-vk: magyar ezüstérem Spanyolországból (She)
A második helyen végzett Poór Brigitta a tereptriatlon világkupa spanyolországi állomásán, Tarragonában.
máj. 14
16:39
Poór Brigitta ezüstérmes lett a tereptriatlon világkupán (m4sport.hu)
Csak cseh ellenfele előzte meg.
máj. 14
16:45
Spanyol Nagydíj - ZENELISTA (m4sport.hu)
A Forma-1-es Spanyol Nagydíj felvezető műsoraiban használt zenék listája.
máj. 14
16:48
Itt vannak a hatos lottó nyerőszámai (Behaviour)
Öt szerencsés nyertes több százezer forinttal gazdagodott.
máj. 14
16:51
F1: egy nap alatt két büntetést kapott a McLaren-pilóta (She)
Stoffel Vandoorne három rajthelyes büntetést kapott a két hét múlva megrendezendő Monacói Nagydíjra, mert a Spanyol Nagydíj sportfelügyelő testülete szerint ő okozta a Felipe Massával történt ütközést.
máj. 14
16:51
Tizennyolc év után lett holland bajnok a Feyenoord (m4sport.hu)
Az EL-döntős Ajaxot egy ponttal előzte meg a rotterdami klub.
máj. 14
16:53
A taktikai húzás, ami az utolsó döfést jelentette a Ferrarinak (m4sport.hu)
Zseniális stratégiai húzással szerezte meg a Ferrari orra elől a győzelmet a Mercedes Spanyolországban.
máj. 14
16:55
Nem sikerült jól Kiss Norbert hétvégéje (m4sport.hu)
A magyar kamionos 10 helyével egy pontot gyűjtött a Red Bull Ringen.
máj. 14
16:57
Gerard Piqué megbetegedett, nem játszhat a Las Palmas ellen (m4sport.hu)
Kétséges, hogy pályára lép-e a szezonban.
máj. 14
17:03
Vandoorne büntetést kapott (m4sport.hu)
Duplán sújtott le rá az FIA.
máj. 14
17:09
Serie A: 18 perc alatt négyet rámolt be a Napoli Torinóban (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 36. fordulójában a Napoli 5–0-ra kiütötte idegenben a Torinót, ezzel átmenetileg feljött a második helyre a tabellán, és nagy nyomást helyezett az este a listavezető Juventust fogadó Romára.
máj. 14
17:11
F1: vizsgálat indult a Force India ellen a Spanyol GP után (She)
Nem ünnepelheti felhőtlenül idei legjobb versenyét a Force India-istálló, amelynek vezetőit beidézték a Spanyol Nagydíj sportfelügyelő testülete elé. Azért vizsgálják az istállót, mert az autókon nem a szabályokban előírt módon voltak feltüntetve a rajtszámok és a pilóták neveinek hárombetűs kódjai.
máj. 14
17:13
Légiósok: Vida Kristopher gólt, a DAC pontot szerzett (She)
Hiába vezetett kétszer is, nem tudta legyőzni nagy riválisát a DAC a szlovák labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában, a dunaszerdahelyiek 2–2-re végeztek a Podbrezovával.