2017. szeptember 30. szombat

szept. 30
17:58
NB I: Puskás Akadémia–Paks – élőben az NSO-n! (She)
Puskás Akadémia–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
szept. 30
18:00
Liu Shaolin aranyérmes 500 méteren (Infostart)
Liu Shaolin Sándor szombaton aranyérmes lett 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók olimpia kvalifikációs világkupa-sorozatának BOK Csarnokban zajló első állomásán.
szept. 30
18:00
NB I: Diósgyőr–Videoton – élőben az NSO-n! (She)
Diósgyőr–Videoton találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
szept. 30
18:03
A listavezető Dortmund újabb győzelme a Bundesligában (m4sport.hu)
A Borussia Dortmund megőrizte veretlenségét a német labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának szombati játéknapján, az éllovas gárda az Augsburg vendégeként nyert egy góllal.
szept. 30
18:06
A Majthényi, Domokos páros nyerte a vitorlázó Repülőhollandi-világbajnokságot (Infostart)
A Majthényi Szabolcs, Domokos András páros nyerte az olaszországi Scarlinóban rendezett vitorlázó Repülőhollandi-világbajnokságot; a magyar kettős 12. vb-elsőségét szerezte meg a nem olimpiai hajóosztályban.
szept. 30
18:09
Liu Shaolin Sándor aranyérmet nyert a rövidpályás gyorskorcsolya világkupán (444.hu)
Az olimpia kvalifikációs világkupa Budapesten zajlik.
szept. 30
18:09
Ha Räikkönen nem lép meg, nyeregben a Red Bull? (m4sport.hu)
Legyőzhetőnek tartják Lewis Hamilton, aki még segíthet is nekik azzal, hogy a bajnoki csatára figyel.
szept. 30
18:12
PL: a „vörös ördögök” is kivégezték Roy Hodgsonékat (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 7. fordulójában a Manchester United otthon 4–0-ra kiütötte Roy Hodgson csapatát, a továbbra is gól és pont nélkül álló Crystal Palace-t.
szept. 30
18:15
Bresztben győzött a Veszprém a férfi kézilabda BL-ben (m4sport.hu)
A veszprémiek szeretnek játszani a Breszt ellen.
szept. 30
18:21
Férfi kézi BL: Harmadik meccsét is megnyerte a Veszprém a BL-ben (Agroinform)
29-26-ra győzött a Veszprém a Breszt otthonában a férfi kézilabda BL-csoportkörének harmadik fordulójában.
szept. 30
18:27
A Sevilla legyűrte a Málagát (m4sport.hu)
A Sevilla nem akar lecsúszni a dobogóról.
szept. 30
18:30
Ismét négy gólt szerzett a Manchester United (Infostart)
Simán győzött a Manchester United otthon a Crystal Palace ellen az angol labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának szombati játéknapján. Mourinho csapata a legutóbbi tíz tétmérkőzéséből haton négy gólt szerzett.
szept. 30
18:33
Mercedes: Sajnáljuk, hogy örülünk (m4sport.hu)
Átérzik az egyre pechesebb Ferrari helyzetét a Mercedesnél, könnycseppeket viszont nem hullatnak miatta…
szept. 30
18:39
Egyik magyar váltó sem jutott az A döntőbe a vk-n (m4sport.hu)
A nőknek csak egy ellenfele lesz a B-döntőben.
szept. 30
18:48
Hoppá: anyaszült meztelenül kötéltáncol a szexi sportolónő - fotó (Blikk)
Nem semmi képet posztolt Instagramjára Lisa Zimmermann, a gyönyörű sísztár még rajongóit is meglepte.
szept. 30
18:57
Ma dulifuli helyett öröm és móka volt a katari milliárdosok által kitartott óvodában (444.hu)
Azaz a PSG csapatában, ahol elmaradt a cicaharc, és Cavani nemcsak hagyta, hogy Neymar rúgja a tizenegyest, de utána még össze is ölelkeztek. Rég volt ennyire jó labdarúgást kedvelő embernek lenni, mint e jelenetek megnézése közben. A világ legkevésbé érdekes bajnokságában amúgy a PSG most épp a Bordeauxot gázolta le 6-2-re.
szept. 30
18:57
Mindenki Kiss Ramóna párjáról beszél, elképesztő dolgot csinált (Ripost)
Megállíthatatlan a Veszprém sztárja.
szept. 30
18:57
„Ajjaj, menni kell” – bejött Liu Shaolin Sándor taktikája (m4sport.hu)
Elégedett az szombati szereplésével a budapesti vk-n 500-on győztes koris.
szept. 30
18:59
Hollandia és Szerbia döntőzik a női röplabda Eb-n (m4sport.hu)
Ellenfélre várnak a hollandok.
szept. 30
19:01
Már fogalmazzák Alonso új szerződését a McLarennél (m4sport.hu)
A spanyol egyvalamit még nem kapott meg tőlük.
szept. 30
19:15
Sarapova visszavágott Sevastovának Pekingben (m4sport.hu)
Meg kellett szenvednie a győzelemért.
szept. 30
19:21
Hosszú Katinka három győzelemmel kezdett Hongkongban (Azenpenzem)
A 25 méteres medencében zajló pénzdíjas sorozat szombati viadalán a háromszoros olimpiai bajnok – az esemény honlapjának beszámolója szerint – előbb 50 méter háton (26.24 mp), majd 200 méter vegyesen (2:05.29 p), végül pedig 200 méter háton (2:03.
szept. 30
19:21
Győzelemmel ünnepeltek a szapporói hősök (m4sport.hu)
"Öregember nem vénember, hejj, hejj!"
szept. 30
19:24
Darts: Ljubic kvalifikálta magát a vb-re a Margitszigetről (She)
Alan Ljubic szerezte meg a részvételi jogot a 2018-as dartsvilágbajnokságra a kelet-európai zónából, miután szombaton megnyerte a Margitszigeten megrendezett selejtezőt.
szept. 30
19:26
Női NB I: a Fradi hátrányból felállva verte meg az MTK-t (She)
A Ferencváros hazai pályán 3–2-re legyőzte az MTK-t, míg az ETO FC Győr kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott az Astra felett a női labdarúgó NB I hatodik fordulójának szombati játéknapján.
szept. 30
19:33
Szétvetette a düh a a döntőről lemaradó gyorskoriváltót (m4sport.hu)
Igazságtalannak tartják, hogy a zsűri nem zárta ki a kanadai csapatot.
szept. 30
19:39
Forma-1: Ezt csak Hamilton veszítheti el? (Agroinform)
A Mercedes brit klasszisa hatalmas lépést tehet a világbajnoki cím felé vasárnap, a Maláj Nagydíjon.
szept. 30
19:39
Neymar vezetésével gálázott a PSG a Bordeaux ellen (m4sport.hu)
A brazil hatalmas gólt lőtt szabadrúgásból. A büntetőt sem hibázta el.
szept. 30
19:42
Rp gyorskorcsolya-vk: „Majd otthon kisírom magam az 1500-as döntő miatt” (She)
Liu Shaolin Sándor aranyérmet szerzett a Budapesten zajló olimpiai kvalifikációs rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaversenyen, miután a negyeddöntőhöz és az elődöntőhöz hasonlóan az A-döntőben sem talált legyőzőre 500 méteren. Nemcsak a sikeréréről, hanem az 1500 méterről is beszélgettünk vele, hiszen ott kizárták a döntőből, így mélypont után kellett összeszednie magát az 500-ra.…
szept. 30
19:45
Ismét kikapott a Kazincbarcika a Közép-európai Ligában (m4sport.hu)
Nem sok esélyt adott a borsodi csapatnak szlovén ellenfele.
szept. 30
19:51
Hoppá: Kilenc tagországot tiltott el a Nemzetközi Súlyemelő Szövetség dopping miatt (ATV)
Kilenc olyan tagországát tiltotta el egy évre a Nemzetközi Súlyemelő Szövetség (IWF), amelynek versenyzői három vagy annál több pozitív doppingmintát szolgáltattak a londoni és pekingi olimpiai minták újraelemzése során.
szept. 30
19:51
Kilenc tagországot tiltott el a Nemzetközi Súlyemelő Szövetség (m4sport.hu)
Kemény és példaértékű lépés a szövetségtől.
szept. 30
20:00
NB I: Újpesten szakadt meg a DVSC győzelmi sorozata (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában az Újpest hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Debreceni VSC-vel, így megszakadt a hajdúsági alakulat ötmérkőzéses győzelmi sorozata.
szept. 30
20:02
NB I: kétgólos hátrányból fordított a Fradi Balmazújvárosban (She)
Hiába vezetett 2–0-ra a Balmazújváros hazai pályán a Ferencváros ellen, a zöld-fehérek összeszedték magukat, fordítottak és nyertek a labdarúgó NB I 11. fordulójában.
szept. 30
20:03
Hét légiós is játszott a Puskás Akadémiában, mégis kikapott a csak magyar játékosokkal felálló Pakstól (444.hu)
Ráadásul a felcsúti oroszlánbarlangban.
szept. 30
20:03
A Balatonfüred veretlen, az Orosháza és a Csurgó nyeretlen maradt (m4sport.hu)
A füredi csapat tartja a lépést a Szegeddel és a Veszprémmel.
szept. 30
20:04
Férfi kosár NB I: csak az Atomerőmű tudott otthon nyerni (She)
Az Atomerőmű hazai pályán, a Körmend, a Szolnoki Olaj, a Kecskemét és a MAFC pedig idegenben győzte le ellenfelét a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.
szept. 30
20:06
NB I: Felcsúton folytatta győzelmi sorozatát a Paks (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Paks küzdelmes mérkőzésen 2–1-es győzelmet aratott a Puskás Akadémia felcsúti otthonában. A vendégek Simon Ádám és Bertus Lajos szabadrúgásával a második félidő hajrájában már 2–0-ra is vezettek, amikor Josip Knezevic büntetőből szépíteni tudott.
szept. 30
20:08
NB I: a Videoton ötgólos meccsen győzte le a DVTK-t (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Diósgyőr gyönyörű góllal szerzett vezetést, majd 2–1-es Videoton-előnynél kiegyenlített, ám a vendégek Pátkai Máté találatával 3–2-re győzni tudtak.
szept. 30
20:12
Kínát és Oroszországot is súlyosan megbüntette a Nemzetközi Súlyemelő-szövetség (Infostart)
szept. 30
20:18
Kétgólos hátrányba került, mégis nyert a Ferencváros az OTP Bank Ligában (Infostart)
A Ferencváros kétgólos hátrányból fordítva nyert 3-2-re a sereghajtó Balmazújváros otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában. Thomas Doll legénysége sorozatban a negyedik bajnoki mérkőzésén győzött.
szept. 30
20:21
Kétgólos hátrányból fordított a Ferencváros (m4sport.hu)
Tapadnak a Videotonra a fővárosi zöld-fehérek.
szept. 30
20:27
NB I: Mínusz kettőről nyert a Fradi (Agroinform)
De a Videoton is fordítani tudott a Diósgyőr ellen, így pedig nem történt őrségváltás az élen.
szept. 30
20:27
Újpesten tört meg a Loki győzelmi sorozata (m4sport.hu)
Már az első félidőben kialakult a végeredmény.
szept. 30
20:29
Fordulatos, jó iramú mérkőzésen győzött a listavezető (m4sport.hu)
Öt góllal szórakoztatták a közönséget Diósgyőrben a csapatok.
szept. 30
20:33
Három büntetőt értékesített az Udinese (m4sport.hu)
Meggyőzően menekül az udinei csapat a kieső zónából.
szept. 30
20:35
Csoportelsőként folytathatja a Miskolc (m4sport.hu)
A házigazda Miskolc negyedik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében, ezzel csoportgyőztessé lépett elő már az utolsó, vasárnapi játéknap előtt.
szept. 30
20:39
Király tizit védett, mégsem élt emberelőnyével a Haladás (m4sport.hu)
Iszlai betalált, majd büntetőt hibázott korábbi csapata ellen.
szept. 30
20:41
Fölényesen nyert a Kecskemét a férfi kosárlabda NB I-ben (m4sport.hu)
Csak a Paks nyert hazai parkettán.
szept. 30
20:45
A Majthényi, Domokos páros nyerte a vitorlázó Repülőhollandi-világbajnokságot (Azenpenzem)