2018. február 16. péntek

febr. 16
18:45
Kínos, Kassai Viktor nem várt helyről kapott kritikát (Ripost)
A Lyon 3-1-re nyert a Villarreal ellen. A francia sajtó mégsem volt elégedett a magyar bíróval.
febr. 16
18:45
Országon belül váltott csapatot a német válogatott magyar ütő (m4sport.hu)
A vb-bronzérmes Grózer korábbi csapatához igazolt.
febr. 16
18:54
Játékossors: Kabát futsalozni kezd, Piliscsabára igazolt (She)
Kabát Péter a futsal NB II-ben szereplő PAFC-Mitrében folytatja pályafutását – tudtuk meg a játékos menedzserétől, Vörösbaranyi Józseftől.
febr. 16
18:56
Röplabda: szezon közben váltott csapatot ifj. Grózer György (She)
Az átigazolási időszak utolsó napján a Lokomotiv Novoszibirszktől korábbi csapatához, az ugyancsak orosz Belogorje Belgorodhoz szerződött ifj. Grózer György röplabdázó.
febr. 16
19:09
Az első magyar aranyért korcsolyázik Liu Shaolin – szombati program (m4sport.hu)
Nagyon nehéz dolga lesz már a negyeddöntőben is.
febr. 16
19:12
Jégkorong: Sofron gólt szerzett, de kikaptunk Kazahsztántól (She)
A magyar jégkorong-válogatott 5–2-es vereséget szenvedett Kazahsztántól a katowicei felkészülési torna első fordulójában.
febr. 16
19:14
Kép: egy Videoton-szurkoló magára tetováltatta Nikolicsot (She)
Nikolics Nemanja, a Chicago Fire és a magyar válogatott labdarúgója hivatalos Facebook-oldalán számolt be róla, hogy korábbi klubjának, a Videotonnak az egyik szurkolója milyen tetoválással lepte meg.
febr. 16
19:15
Udvardy Panna a címvédőt legyőzve nyerte a tenisz ob-t (m4sport.hu)
A 19 éves Udvardy sikere elismeréseként szabadkártyát kapott a jövő heti WTA-tornára.
febr. 16
19:16
Légiósok: Dzsudzsák bedobta, egy érintésből gól lett – videó (She)
Dzsudzsák Balázzsal a soraiban az al-Vahda 5–1-re kiütötte az al-Aint péntek este, és kettős győzelemmel bejutott az arab emírségekbeli labdarúgó-ligakupa legjobb négy csapata közé.
febr. 16
19:21
A riói olimpia óta veretlen az egri vk-győztes Osváth Richárd (m4sport.hu)
Győzelemmel kezdett a szezonnyitó egri világkupán.
febr. 16
19:23
Hanga Ádám: Nem érdekel, kezdőként játszom-e az új edzőnél (m4sport.hu)
A magyar válogatott kosárlabdázó szerint ideje volt az edzőváltásnak.
febr. 16
19:30
Tenisz: Udvardy Panna a női bajnok fedett pályán (She)
A nőknél Udvardy Panna nyerte a BOK Sportcsarnokban megrendezett fedett pályás tenisz országos bajnokságot.
febr. 16
19:36
Hosszú Katinka újra üzent: ez történik most vele (Infostart)
Futás!
febr. 16
19:39
A McLaren luxusproblémája (m4sport.hu)
Az ügyvezető örül, hogy rátermett pilóták közül kell választania.
febr. 16
19:48
Tenisz: Babosék nem játszottak jól, kikaptak a nyolc között (She)
Az Australian Open-győztes Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:2, 3:6, 10–6-ra kikapott az Andreja Klepac, María José Martínez Sánchez szlovén, spanyol duótól a dohai kemény pályás női tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjében.
febr. 16
19:50
Női kézilabda NB I: idegenben nyert a Győr és az FTC (She)
A címvédő Győri Audi ETO a Vasas otthonában, míg a tabellán jelenleg második Ferencváros Fehérváron nyert a női kézilabda NB I-ben.
febr. 16
19:57
Vereséggel kezdte a Négy Nemzet Tornát a hokiválogatott (m4sport.hu)
Három góllal maradtunk alul az esélyesebb kazahokkal szemben.
febr. 16
19:59
Itt nézheti élőben a Magyarország–Románia férfi vízilabdameccset (m4sport.hu)
Az M4 Sport élőadása.
febr. 16
20:03
Babos Tímeáék döntő rövidítésben búcsúztak Dohától (m4sport.hu)
Ez most nem jött össze az Australian Open-győztes magyar-francia párosnak.
febr. 16
20:06
Légiósok: Szoboszlai gólt lőtt a Bayern második csapatának (She)
Az osztrák másodosztályú Liefering 4–1-re legyőzte a Bayern München német negyedosztályban szereplő második számú csapatát a két együttes pénteki felkészülési mérkőzésén. Az összecsapás első gólját Szoboszlai Dominik szerezte.
febr. 16
20:09
Utolsó világbajnoki szintteljesítési lehetőség az atlétáknak az ob-n (m4sport.hu)
Huszonhat aranyérem vár gazdájára a hétvégén.
febr. 16
20:21
Hozta a kötelezőt az FTC és a Győr (m4sport.hu)
A Vasas és az Alba volt a szenvedő fél.
febr. 16
20:24
Férfi kosár MK: a Körmend újra kikapott az Albától (She)
Volt visszaút a félidei húszpontos hátrányból, fordított a Körmend, mégis a Lóránt Péter és Trevis Simpson játékára építő Alba Fehérvár örülhetett a férfi kosárlabda Magyar Kupa-negyeddöntő végén péntek este Debrecenben (86–82).
febr. 16
20:27
Fordulatos meccsen nyert a világelső (m4sport.hu)
Halep visszalépett a dohai tornától.
febr. 16
20:45
Három együttes már a négy között a kosárlabda Magyar Kupában (m4sport.hu)
Szombaton az elődöntőkkel folytatódnak a küzdelmek.
febr. 16
20:51
Kínos fotó miatt kell magyarázkodnia Messinek (Ripost)
A Barcelona sztárfocistája hatalmas termetű kutyusáról osztott meg képeket. Már bánhatja a dolgot.
febr. 16
21:00
Női kézi: Martín az idény végén távozik Győrből – hivatalos (She)
Ambros Martín a Vasas elleni bajnokit követően közölte a játékosaival és a klubvezetéssel, hogy az idény végeztével nem folytatja tovább a munkát a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatánál.
febr. 16
21:18
WBA: a korábbi MU-játékos és három társa taxit lopott (She)
Az angol élvonal utolsó helyén álló West Bromwich Albion a héten Barcelonában edzőtáborozott, a Premier League csapat négy játékosa pedig egy meglehetősen bizarr eset miatt került a címlapokra: Jonny Evans, Gareth Barry, Jake Livermore és Boaz Myhill állítólag ellopott egy taxit.
febr. 16
21:20
Tenisz: Federer fordított, hétfőtől ismét ő a világelső! (She)
Roger Federer három játszmában, 4:6, 6:1, 6:1-re legyőzte a holland Robin Haasét a rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében, ezzel biztossá vált, hogy megelőzi Rafael Nadalt a világranglista élén.
febr. 16
21:27
Gödöllői győzelmével az NB I. élére ugrott az MTK (m4sport.hu)
Az MTK négy szettben győzött Gödöllőn a női röplabda NB I. pénteki rangadóján, ezzel az élre ugrott.
febr. 16
21:29
Roger Federer hétfőtől ismét a világ csúcsán (m4sport.hu)
Az elnyűhetetlen svájci klasszis természetesen újabb rekordokat döntött.
febr. 16
21:36
NB III: veszélyben a folytatás Salgótarjánban (She)
Az U11-es csapat nem állt ki három Bozsik-tornára, ezért az MLSZ levont három pontot az NB III-ban szereplő STC Salgótarján felnőttcsapatától, amelynél kérdésessé vált a bajnokság folytatása is – tudta meg a Nemzeti Sport Online. A labdarúgóklubnál a pontlevonásnál jóval súlyosabb problémák is vannak.
febr. 16
21:39
Ambros Martín a szíve helyett az eszére hallgatott (m4sport.hu)
A Vasas felett aratott idegenbeli pénteki sikert követően tájékoztatta a klub vezetését és a játékosokat döntéséről.
febr. 16
21:45
Beragadt, de magabiztosan győzött a románok ellen a pólóválogatott (m4sport.hu)
A 0–3-as kezdés után összekapták magukat a srácok.
febr. 16
21:54
Női röplabda NB I: gödöllői sikerével élre állt az MTK (She)
Az MTK négy szettben győzött Gödöllőn a női röplabda NB I pénteki rangadóján, ezzel az élre ugrott.
febr. 16
21:57
Kézilabda: Ambros Martín nem hosszabbít szerződést Győrben (Azenpenzem)
A spanyol tréner a Vasas felett aratott idegenbeli pénteki sikert követően tájékoztatta a klub vezetését és a játékosokat döntéséről.
febr. 16
22:12
Férfi vízi: kibrusztolt siker, hárommal vertük a románokat (She)
A magyar férfi vízilabda-válogatott 10–7-re legyőzte Romániát a kecskeméti Európa-kupa-selejtező második fordulójában.
febr. 16
22:14
Légiósok: ritkán veszít csapat úgy, ahogy most Lang Ádámék (She)
Lang Ádám csapata, a Nancy 3–2-re kikapott a szintén a bennmaradásért harcoló Bourg-en-Bresse vendégeként a francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 26. fordulójának pénteki játéknapján. Bese Barnabás csapata, a Le Havre szintén kikapott.
febr. 16
22:18
Olimpia: vírusok és veteránok sikerei (Infostart)
A norovírus is alakította alkalmasint az alpesi síelők pénteki versenyeinek eredményét a phjongcshangi téli olimpián.
febr. 16
22:21
A Szolnok jutott negyedikként a Magyar Kupa elődöntőjébe (m4sport.hu)
Az elődöntőben a címvédővel találkoznak.
febr. 16
22:30
Férfi kosár MK: utolsóként a Szolnok jutott be a négy közé (She)
Negyedikként a Szolnoki Olaj jutott be a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe, miután a Debrecenben zajló nyolcas döntő utolsó pénteki negyeddöntőjében 89–78-ra legyőzte a Kecskemétet. Korábban az Alba Fehérvár, az Atomerőmű és a Falco jutott be a legjobb négy közé.
febr. 16
22:48
Bundesliga: Dárdaiék kikaptak a kiesés elől menekülő Mainztól (She)
Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC hazai pályán 2–0-ra kikapott a kiesés elől menekülő Mainztól a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának nyitó mérkőzésén. A vendégek mindkét gólját Robin Quaison szerezte.
febr. 16
22:50
Ligue 1: bombagóllal lett kiütéses a Monaco győzelme (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójának nyitó mérkőzésén a Monaco hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Dijont.
febr. 16
23:00
Döntött jövőjéről a Győr edzője (Infostart)
Ambros Martin, a Győr női kézilabda-csapatának vezetőedzője a pénteki, Vasas elleni idegenbeli bajnoki mérkőzést követően közölte a klubbal és a játékosokkal, hogy nem hosszabbítja meg szerződését.
febr. 16
23:03
Történelmi pillanat: Roger Federer megdöntötte Andre Agassi rekordját (444.hu)
Nem is kevéssel, kitalálják, melyiket?
febr. 16
23:03
Hazai pályán kaptak ki Dárdaiék (m4sport.hu)
A berliniek kapitányát negyedóra elteltével le kellett cserélni orrtörés miatt.
febr. 16
23:06
NS Hosszabbítás: Novák Károly Eduárd, az újratervezés bajnoka (She)
A Nemzeti Sport szombati számában megjelenő Hosszabbítás-mellékletből ajánljuk:
febr. 16
23:08
FA-kupa: egy félidőnyi parádé, a Chelsea kiütötte ellenfelét (She)
A Chelsea – minden gólját az első félidőben szerezve – 4–0-ra legyőzte vendégét, a második ligás Hull Cityt péntek este, ezzel bejutott a labdarúgó FA-kupa legjobb nyolc csapata közé. Ugyancsak továbbjutott a Leicester City, amely a Sheffield Unitedet búcsúztatta.
febr. 16
23:10
La Liga: Stuani már 13 gólnál jár, győzött a Girona (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának nyitó mérkőzésén a Girona hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Leganést.