Egy új budapesti sportcsarnokban rendezhetik meg a 2022-es férfi kézilabda Európa-bajnokság döntőjét, amennyiben a magyar szövetség (MKSZ) elképzelését jóváhagyja a kormány.
A magyar szövetség három évre ismét megpályázza a női BL négyes döntőjének megrendezését, illetve nem tett le arról sem, hogy a női szakágban újabb világversenyt rendezzen.
Moszkva – A francia és a dán válogatott az oroszországi labdarúgó-világbajnokság első gól nélküli döntetlenjét játszotta kedden, amivel utóbbi továbbjutott, előbbi pedig csoportelsőségét biztosította be a C jelű négyesben.
Peru 2-0-ra legyőzte az ausztrál csapatot az oroszországi futball-világbajnokság C csoportjában. A dél-amerikai együttes negyven év után nyert újra meccset a tornán.
Szocsi – A perui válogatott negyven év után nyert újra meccset labdarúgó-világbajnokságon, ugyanis kedden 2-0-ra diadalmaskodott a hozzá hasonlóan szintén búcsúzó ausztrál együttes felett az oroszországi torna C csoportjának 3., utolsó fordulójában.
Az elmúlt három nap kevés volt ahhoz, hogy a magyar férfi vízilabda-válogatott világbajnok kapusa, Nagy Viktor belenyugodjon a Világliga-döntő bíráskodásába és a végeredménybe.
Mindkét szövetségi kapitány elégedett volt az oroszországi labdarúgó-világbajnokság keddi, moszkvai mérkőzése után, mert - mint azt a sajtótájékoztatón többször hangsúlyozták - elérték céljukat.
„Ez még nem lesz az a szint, amit elképzelek egyszer, de valamikor muszáj ezt is elkezdeni. A játékosok tudnak, és ami a legfontosabb, akarnak is fejlődni” – mondta a kapitány.
Oroszország – A focirajongók szívvel-lélekkel drukkolnak kedvenceiknek, ha kell, furábbnál furább öltözékekbe is belebújnak, hogy kimutassák szeretetüket.
Az argentin válogatott 2-1-re legyőzte Nigériát az oroszországi futball-világbajnokságon, így bejutott a nyolcaddöntőbe. Marcos Rojo a hajrában szerezte a győztes gólt.
A Barcelona sztárja harmadik vb-meccsén betalált, de Nigéria tizenegyesből egyenlíteni tudott a második félidő elején. A továbbjutást érő gólt egy védő, Rojo szállította a meccs hajrájában. Argentína Franciaország ellen készülhet.
Rosztov – Horvátország 2-1-re legyőzte Izlandot kedden az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon a D csoport 3., utolsó fordulójának rosztovi mérkőzésén, így százszázalékos teljesítménnyel zárt a kvartett élén, míg ellenfele búcsúzott.
Szentpétervár/Rosztov - Marcos Rojo hajrában szerzett góljával a legutóbb ezüstérmes argentin válogatott 2-1-re legyőzte Nigéria csapatát kedden, ezzel nyolcaddöntőbe jutott a labdarúgó-világbajnokság D csoportjából.
Marcos Rojo hajrában szerzett góljával a legutóbb ezüstérmes argentin válogatott 2-1-re legyőzte Nigéria csapatát, ezzel nyolcaddöntőbe jutott a labdarúgó-világbajnokság D csoportjából.
A horvát válogatott 2-1-re legyőzte az izlandi csapatot kedden az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon a D csoportjában, így százszázalékos mérleggel jutott tovább, és a nyolcaddöntőben a dánokkal találkozik.